aspr1me
Dołączył/a: lipiec 2023
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
34
@Gaucho Jakbym był dziennikarzem to bym ją zapytał "Iga, jeżeli tak mają wyglądać te konferencje to może lepiej nie przychodź w ogóle"
28
Laporta powinien spotkać się z Tebasem i porozmawiać o sytuacji Athleticku
5
Oriol walczy w Kongo jako bojownik wolności, to część umowy sponsorskiej
0
Zaczęły się wsady nad Lewandowskim i skończyło się granie
3
@gumaz drukuje się
7
Od 5 minut jestem kibicem repry w kosza i już mi się podoba
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Nie było mnie przez weekend na twitterze i nie wiedziałem, że to taki viral w zachodnich mediach zrobiło xD Wcześniejszy twitt o tej akcji z filmikiem miał 250k lajków.
0
Dzień dobry, Panie Olmo mam takie pytanie gdzie są nasze 3 punkty?
3
Halo Chelsea, może to nie Fermin, ale skasujemy jak za Fermina
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@macio_944 nawet fryz na wodę z cukrem xd
1
Chelsea może uniknąć kompromitacji tylko jeżeli wyciągnie nam Fermina za 150 mln
2
Real w gratisie zagra w azjatyckiej LM?
0
Myślę, że duet Amorim + Feio by wypalił, ale by to żarło
6
Orzeszki otwarte, odpalamy twittera i kolejny seans
2
Nawet niezły skład ma to United jak na League Two, brawo za walkę, a nie czekaj ...
4
Ale kino w zwykły środowy wieczór xD
1
Brawo dla United, grają jak równy z równym
0
Myślicie, że Oriola wyślą do Kongo w ramach tej umowy sponsorskiej?
0
Tenisowe świry xd
3
Smacznej popołudniowej kawusi, niech się Tebas ...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Źle się ogląda to zestawienie strojów
0
A te Atletico to pkt czemu nie chce zbierać?
13
Taki zapierdziel, ze nie ma kiedy stanąć przy maszynie
7
Widzę fotkę i nawet nie muszę wchodzić w artykuł bo wiem, że się coś posypało xD