0

Podjąłem decyzję, idę po Nico. Cała Polska naprzód!

2

Hansi Flick odbył rozmowę z Nico Williamsem. Szkoleniowiec na spokojnie wyjaśnił mu, że Barcelona nie ma obecnie pieniędzy żeby go sprowadzić. Przekazał mu, że klub będzie się starał w kolejnych okienkach transferowych. - sierpniowizowane

0

ciekawe kiedy Ter Stegen w likwidacji znowu zacznie nadawać i jakiś wywiadzik odwali

13

Patrz Bożenko, jeszcze tylko saga transferowa przez lipiec, sierpień, zamknięcie okienka i znów będziemy rozmawiać o przyjściu Nico

0

nowy tydzień i nowy pierdolnik na temat pomysłów Czarka Kuleszy

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Ale bym chciał, żeby Hansi Flick do mnie zadzwonił i mi wyjaśnił projekt sportowy

0

@TR3YWAY Hołd lenny dla Laporty

6

Zaczynamy zabawę


0

Deco podobno omawia plan pozbycia się braciszka

16

Lewy nie podpuszczam cię, ale nie zrobisz kopiuj wklej tweeta, ale tym razem o Kuleszy

3

Mój kandydat


4

Nie ma mojej zgody na wypychanie Fermina dopóki w klubie jest miejsce dla Olmo

3

Myślę, że powinniśmy wprowadzić funkcję trenera rotacyjnego
a w sumie już wprowadziliśmy, co rok jest inny

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

45

Czy my będziemy mieć młodego perspektywicznego bramkarza, który za dzieciaka siedział Messiemu na kolanach? To się nie może nie udać
https://x.com/_Wessinho/status/1932848506709901599

2

@FcPortoFan1999 Dobrze, że odszedł bo by się zachlał w tym PZPNie

24

Był jaki był, ale był. Patologiczny portugalski ojciec co wyszedł po fajki i nie wrócił


0

Brawo prezesie, brawo trenerze. Cały Polska naprzód!

0

Szkoda, że Nawałka nie został na rok po nieudanych MŚ w Rosji i czy by wyciągnął jakieś wnioski i jak by to wyglądało

1

Probierz odjebau taktykę spalonej ziemi i elo xD

1

Jak myślicie na pożegnanie Prodiża przyleci Lewy i zrobi mu niespodziankę?

0

Ale piękna bramka, puskas

1

Prodiż dzbanie, Lewy ci tłumaczył, że opaska kapitana nic nie znaczy to nie słuchałeś

1

Związek radziecki im nie dał rady a my mamy? No ludzie kochani, niech żyje Wielka Finlandia

0

Jakby chcieć zaorać ten twór zwany PZPNem to kto go chroni? Chyba UEFA?

0

Zielińskiego jak zwykle nie widać na boisku

2

Probierz za 45 minut:


0

@Bartula tak, jest jeszcze na liście płac PZPNu od momentu zatrudnienia Santosa xd

2

Rada drużyny może zacznie grać coś czy już myślami na wakacjach?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?