aspr1me
Dołączył/a: lipiec 2023
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Niemiecki porządek xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Chyba ktoś znalazł mój stary pendrive z piosenkami do auta i im przekazał xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
7
Nie ma futbolu bez kobiet
0
@PaPo Memy to tylko przykład
9
Fajny bajer
11
Fajna sprawa, że w tak krótkim czasie będziemy mogli obejrzeć wygraną z Holandią i Austrią oraz remis z Francją po ciekawym meczu.
1
Mieliście tak kiedyś?
14
Ta odprawa przed Francją na mundialu to była na serio? xD
https://streamable.com/7txgeo
2
@Hosh "Zło to zło, Stregoborze - rzekł poważnie wiedźmin wstając. - Mniejsze, większe, średnie, wszystko jedno, proporcje są umowne a granice zatarte. Nie jestem świątobliwym pustelnikiem, nie samo dobro czyniłem w życiu. Ale jeżeli mam wybierać pomiędzy jednym złem a drugim, to wolę nie wybierać wcale."
0
Po tej Holandii to przejedziemy jak walcem
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
6
Widać, że urodzny we Włoszech
1
@Worny przy jakim przyjęciu? xD
0
ale wkurza to zatrzymywanie piłki i rozglądanie się xD
0
Macie telefon do Probierza? Mam pomysła - Marcin Bułka będzie naszym Ibrahimovicem
1
Wojtek nie chciałbyś pograć za parę groszy w słonecznej Barcelonie?
0
My nie mamy żadnych fajnych młodych napastników? W Ekstraklasie same stare słowaki grają?
13
Szkoda, że farmazoniarz Santos nam tyle czasu zmarnował ...
2
Kraken na 9 i mamy swojego Aubameyanga xD
8
Marek Guiu nie ma może polskich korzeni?
1
Lewy nie wkładaj nóg, gdy maszyna Probierza pracuje
0
Lewemu się biegać nie chce?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
Frenkie de Jong co za błąd przy robieniu kółka! Zalewski szybko przejmuje piłkę, wbiega w pole karne iiii goooool. Polska Holandia 1:0!!!
0
Niemcy i Anglia też się skończyły
0
Polacy już pod Kijowem
0
Tak zwany centrostrzał