4

Niemiecki porządek xD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Chyba ktoś znalazł mój stary pendrive z piosenkami do auta i im przekazał xD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

7

Nie ma futbolu bez kobiet

0

@PaPo Memy to tylko przykład

9

Fajny bajer

11

Fajna sprawa, że w tak krótkim czasie będziemy mogli obejrzeć wygraną z Holandią i Austrią oraz remis z Francją po ciekawym meczu.

1

Mieliście tak kiedyś?

14

Ta odprawa przed Francją na mundialu to była na serio? xD
https://streamable.com/7txgeo

2

@Hosh "Zło to zło, Stregoborze - rzekł poważnie wiedźmin wstając. - Mniejsze, większe, średnie, wszystko jedno, proporcje są umowne a granice zatarte. Nie jestem świątobliwym pustelnikiem, nie samo dobro czyniłem w życiu. Ale jeżeli mam wybierać pomiędzy jednym złem a drugim, to wolę nie wybierać wcale."

0

Po tej Holandii to przejedziemy jak walcem

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

6

Widać, że urodzny we Włoszech

1

@Worny przy jakim przyjęciu? xD

0

ale wkurza to zatrzymywanie piłki i rozglądanie się xD

0

Macie telefon do Probierza? Mam pomysła - Marcin Bułka będzie naszym Ibrahimovicem

1

Wojtek nie chciałbyś pograć za parę groszy w słonecznej Barcelonie?

0

My nie mamy żadnych fajnych młodych napastników? W Ekstraklasie same stare słowaki grają?

13

Szkoda, że farmazoniarz Santos nam tyle czasu zmarnował ...

2

Kraken na 9 i mamy swojego Aubameyanga xD

8

Marek Guiu nie ma może polskich korzeni?

1

Lewy nie wkładaj nóg, gdy maszyna Probierza pracuje

0

Lewemu się biegać nie chce?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

5

Frenkie de Jong co za błąd przy robieniu kółka! Zalewski szybko przejmuje piłkę, wbiega w pole karne iiii goooool. Polska Holandia 1:0!!!

0

Niemcy i Anglia też się skończyły

0

Polacy już pod Kijowem

0

Tak zwany centrostrzał

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?