aspr1me
Dołączył/a: lipiec 2023
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Czy Faye mógłby zagrać na Cadiz?
1
@Aragorn33 lol, dziwne, ale jakieś pół roku temu przejmowałem kontrolę nad wizytówką w google i też jakoś odrzucało zmianę adresu i dopiero po jakimś czasie mi przyjęło nowe dane
0
@Aragorn33 A przejąłeś tą wizytówkę, potwierdziłeś telefonem i masz ją w google firma?
1
@Aragorn33 Podpinasz zdjęcie swojej strony pod wizytówkę w google?
2
Czy mi się zdawało czy dzisiaj nasi bardzo pokornie świętowali gole? Dwa razy myślałem, że bramka nie będzie uznana po tej ich reakcji xD
4
@Sulimo pomyślał o Cristiano
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
@ShawnC najważniejsze, że splądrował Paryż
2
Prawdziwy viking to Christensen z Danii a nie jakieś Halaandy o jakości stolika z Ikei
8
Nie zapominiajmy o roli Duńczyka, jakby nie stały fragment to o tą 3 bramkę by było ciężko
7
Morda Dembele denerwowała mnie dziś jakbym widział męczennika
3
Fermin jedziesz z nimi
3
Przestańcie pisać nt polskiego komentarza, prawdziwy kibic ogląda z francuskim/angielskim komentarzem xD
1
piękne uderzenie ze łbaaaa
0
Dembele ty to powineneś mieć na drugie pomyłka, jedna z większych, która przytafiła się Barcelonie
2
Dobrze, że PSG ma Mbappe zamiast drugiego Bracoli bo by było niewesoło
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Roberto nadal w szoku po ciasteczku Pedriego
3
Pedri wchodzi to zaczynamy zabawę
0
Lucho ale bigosu nagotowałeś
2
Ha tfu judaszuuu
1
Podobno Xavi na odprawie przedmeczowej puścił pierwszą połowę meczu Polska - Francja na mundialu w Katarze
17
Xavi opierdol ich ostro, każda piła po 45 minucie w polu karnym przeciwnika ma iść na Lewego
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
Yamal z tyłu dobrze, ale z przodu tragedia. Ławka i odpoczywaj na rewanż
0
Yamal chłopaku nie twój dzień
2
Chcemy chyba bardzo zremisować do przerwy
0
Rozkład jazdy znany i lubiany ... jedziemy z nimi
2
Dobrzeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
0
Pokusiłbym się powiedzieć, że z Ferminem moglibyśmy prowadzić 1:0