0

Czy Faye mógłby zagrać na Cadiz?

1

@Aragorn33 lol, dziwne, ale jakieś pół roku temu przejmowałem kontrolę nad wizytówką w google i też jakoś odrzucało zmianę adresu i dopiero po jakimś czasie mi przyjęło nowe dane

0

@Aragorn33 A przejąłeś tą wizytówkę, potwierdziłeś telefonem i masz ją w google firma?

1

@Aragorn33 Podpinasz zdjęcie swojej strony pod wizytówkę w google?

2

Czy mi się zdawało czy dzisiaj nasi bardzo pokornie świętowali gole? Dwa razy myślałem, że bramka nie będzie uznana po tej ich reakcji xD

4

@Sulimo pomyślał o Cristiano

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

5

@ShawnC najważniejsze, że splądrował Paryż

2

Prawdziwy viking to Christensen z Danii a nie jakieś Halaandy o jakości stolika z Ikei

8

Nie zapominiajmy o roli Duńczyka, jakby nie stały fragment to o tą 3 bramkę by było ciężko

7

Morda Dembele denerwowała mnie dziś jakbym widział męczennika

3

Fermin jedziesz z nimi

3

Przestańcie pisać nt polskiego komentarza, prawdziwy kibic ogląda z francuskim/angielskim komentarzem xD

1

piękne uderzenie ze łbaaaa

0

Dembele ty to powineneś mieć na drugie pomyłka, jedna z większych, która przytafiła się Barcelonie

2

Dobrze, że PSG ma Mbappe zamiast drugiego Bracoli bo by było niewesoło

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Roberto nadal w szoku po ciasteczku Pedriego

3

Pedri wchodzi to zaczynamy zabawę

0

Lucho ale bigosu nagotowałeś

2

Ha tfu judaszuuu

1

Podobno Xavi na odprawie przedmeczowej puścił pierwszą połowę meczu Polska - Francja na mundialu w Katarze

17

Xavi opierdol ich ostro, każda piła po 45 minucie w polu karnym przeciwnika ma iść na Lewego

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

Yamal z tyłu dobrze, ale z przodu tragedia. Ławka i odpoczywaj na rewanż

0

Yamal chłopaku nie twój dzień

2

Chcemy chyba bardzo zremisować do przerwy

0

Rozkład jazdy znany i lubiany ... jedziemy z nimi

2

Dobrzeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

0

Pokusiłbym się powiedzieć, że z Ferminem moglibyśmy prowadzić 1:0

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?