barcelonaLM
Dołączył/a: październik 2012
30 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Font to kandydat dobry na lepsze czasy, ktore nadejdą moze za 5-10 lat. Obecnie potrzebny jest ktos taki jak Laporta - rasowy polityk, z kontaktami w świecie.
0
@FcPortoFan1999 widze ze nie chcesz zadzierać z Kołodziejczakiem, a prawda jest taka ze chlop nie dowozi
0
@FcPortoFan1999
1
Co sądzisz o wypowiedzi Lipińskiego, @FcPortoFan1999
2
@BorzyKrzys szkoda Górnika... 4 miejsce na koniec sezonu będzie sukcesem.
1
Huja wypożyczony do Cluj. Wielka strata dla Szczecina i polskiej piłki.
1
@FcPortoFan1999 też uważałem Oskarze, że to było za mało.
2
To są chyba najlepsze grafiki telewizyjne w historii IO. Oby w LA podobny styl zostal utrzymany
0
Szkoda ze not 16 nie dają za taki skok. Dno
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
9
@FcPortoFan1999 ciepłe przyjęcie piłkarzy legii po meczu
1
Legia wyciągnęła remis. Szkoda.
5
@Popitek12 zrzygałem sie
17
Shake krówka w KFC ma 720 kcal i 110 gramów cukru. Nie pijcie tego ludzie. @Popitek12
0
@FcPortoFan1999 Chiny poza pierwsza 10tka będą
1
@FcPortoFan1999 czy Denis Shapovalov to niedoszły jeźdźca? @mekston
4
Jessica Diggins w 2026 roku. Przecież za czasow Kowalczyk juz biegała i w wieku 34 lat jest liderka PŚ. Kiedyś człowiek znal wszystkie biegaczki...
2
@daver no pięknie propaganda wjeżdża
2
@Popitek12 Liga Polskich Rodzin Romana Giertycha. Tak czy nie?
1
@Popitek12 game's gone.
0
@BorzyKrzys Zapowiada się na większy flop Nolana niż Tenet.
4
Chore.
12
To jest koniec kariery. Kontuzja za kontuzją.
0
@FcPortoFan1999 może jakiś mecz towarzyski latem
3
@Katalończyk 99 no i ogólnie to co pokazuje Squid Game tez wcale nie musi być dalekie od prawdy. Chociazby wyszło ostatnio ze były organizowane wyjazdy dla milionerów do oblężonego Sarajewa by mogli postrzelać do cywilów.
0
@FcPortoFan1999 Niech zagrają z Legią. Z dziadami stołecznymi!
2
@Comentateiro Wielu ludzi dalej się oszukuje, że za Ameryką idzie wolność i demokracja pomimo tylu przykładów roznych państw od 1945 roku. Trzeba o tym przypominać caly czas.
4
Czyli tak: W Iranie wybuchły protesty, USA i Izrael zachęcały do ich eskalacji. Na ulicach zginęło kilkanaście tysięcy ludzi, kolejne setki/tysiące w wyniku wyroków kary śmierci. Trump twierdził, że Ameryka przyjdzie z pomocą jeżeli dojdzie do morderstw. I co? Jest szansa, że Trump dogada się z tym strasznym reżimem mahomentańskim. Życie tysięcy ludzi pójdzie na marne. Reżim się wzmocni.
A to wszystko by interesy amerykańskie były obsłużone. Znowu wyszło na to, że wszelkie gadki o demokracji, wolności to mrzonki. To samo w Wenezueli. Ktoś tam widzi w ogóle żeby planowano zorganizować jakieś demokratyczne wybory po obaleniu Maduro? Rządzi prawa ręka Maduro, parlament nadal wypełniony rodziną Maduro, ale wystarczy, że zgodzili się na eksport ropy do USA. Kij tam ze społeczeństwem:D
0
Papszun dostanie latem bojowe zadanie awansu z Legią do Ekstraklasy
0
@partymaker muszą zrobić dobry wynik u siebie