3

Searle jedziesz -!!!!

0

@BojanKriKicz oglądałeś przecież

1

Humphries pogubiony

2

@Criss18Barca MŚ są najważniejsze, zależy od formatu turnieju, w MŚ i Grand Prix gra się na sety, w Matchplay na legi

1

Uwielbiam Cię Rataj. Nie zmieniaj się.

0

@FcPortoFan1999 jesteś brutalny...

0

5-0 w ogole nie widoczne z przebiegu spotkania. Ale taki urok sportow z setami

1

Ratajski średnia 108,48 w 4. Secie

0

Świetnie Krzysiek i tak. Double to już inna kwestia

0

Dobra, to koniec

0

Littler wypowiedział wojnę, a z kibicami jeszcze nigdy nikt nie wygrał.

0

Chciwość jest straszna. Pieniedzy mają tyle, że nie trzeba sprzedawać twarzy 3-letniego dziecka w fast foodach.

6

Gary Anderson? Wielka klasa.

0

Gary Anderson. Byl GOATem kogoś...

0

2

Ogólnie szkoda czasów w których topowe europejskie drużyny grały presezon w Europie.


5

Kyrgios łatwo. Kort żenujący.

1

@Giwera MVG, ale pewnie nie da rady

1

@FcPortoFan1999 Dokładnie. Ale bym obalił z nim kielona.

2

@FcPortoFan1999

5

POzdrowienia od Matiego Borka.


0

@Popitek12 czyli aura.

0

@Popitek12 Twój najwyższy checkout?

19

@LeszekFCB social media wykonują podobne zniszczenia w psychice kobiet co pornografia u mężczyzn. Niestety.

0

Bunting. Jesteś mistrzem prostych ludzi. DziękujeMY.

0

@tomek8756 od 2 lat beznadzieja.

1

@FcPortoFan1999

2

@MaziFCB szkoda, że nie dadzą zdjęcia Leo takiej jak na grafice. Chociaż ta wersja Messiego powinna mieć min. 94 ovr

0

A kto to jest ten Bitcoin?

0

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?