barcelonaLM
Dołączył/a: październik 2012
30 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Searle jedziesz -!!!!
0
@BojanKriKicz oglądałeś przecież
1
Humphries pogubiony
2
@Criss18Barca MŚ są najważniejsze, zależy od formatu turnieju, w MŚ i Grand Prix gra się na sety, w Matchplay na legi
1
Uwielbiam Cię Rataj. Nie zmieniaj się.
0
@FcPortoFan1999 jesteś brutalny...
0
5-0 w ogole nie widoczne z przebiegu spotkania. Ale taki urok sportow z setami
1
Ratajski średnia 108,48 w 4. Secie
0
Świetnie Krzysiek i tak. Double to już inna kwestia
0
Dobra, to koniec
0
Littler wypowiedział wojnę, a z kibicami jeszcze nigdy nikt nie wygrał.
0
Chciwość jest straszna. Pieniedzy mają tyle, że nie trzeba sprzedawać twarzy 3-letniego dziecka w fast foodach.
6
Gary Anderson? Wielka klasa.
0
Gary Anderson. Byl GOATem kogoś...
0
@Barca_Big_Moment nie, BO3
2
Ogólnie szkoda czasów w których topowe europejskie drużyny grały presezon w Europie.
5
Kyrgios łatwo. Kort żenujący.
1
@Giwera MVG, ale pewnie nie da rady
1
@FcPortoFan1999 Dokładnie. Ale bym obalił z nim kielona.
2
@FcPortoFan1999
5
POzdrowienia od Matiego Borka.
0
@Popitek12 czyli aura.
0
@Popitek12 Twój najwyższy checkout?
19
@LeszekFCB social media wykonują podobne zniszczenia w psychice kobiet co pornografia u mężczyzn. Niestety.
0
Bunting. Jesteś mistrzem prostych ludzi. DziękujeMY.
0
@tomek8756 od 2 lat beznadzieja.
1
@FcPortoFan1999
2
@MaziFCB szkoda, że nie dadzą zdjęcia Leo takiej jak na grafice. Chociaż ta wersja Messiego powinna mieć min. 94 ovr
0
A kto to jest ten Bitcoin?
0
@FcPortoFan1999 czemu?