barcelonaLM
Dołączył/a: październik 2012
30 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
23
Znając życie Tebas by nie zaliczył tych pieniędzy do FFP, albo w ogóle byłaby blokada inwestowania w klub ze strony ligi. Jedynie dług można by było spłacić
0
Nie ma szans, a tak naprawdę miejsce Frenkiego jest poza klubem.
0
@norbi77 jeżeli ktoś kupuje PS5 i nie grał wiele lat to taniej mu wyjdzie teraz kupić wersje bez napędu, kupić PS Plus Extra i polować na jakieś przeceny w PS Store
2
@draxidox
Teraz
Usłyszysz
Same
Kłamstwa
0
@Criss18Barca GKS potwierdzone, ROW ponoć plotki na razie.
Ok, ROW tez widze potwierdzenie
To jest dramat dla piłki na Śląsku @FcPortoFan1999
1
Pilne.
0
@AduŚ07 czyli państwo dofinansowywuje laptopy do grania. Nieźle:)
2
Stacja paliw Skolim. Wiemy co będzie pierwszym celem wojsk białoruskich na Podlasiu.
1
@Messi1992 @Popitek12 to fejk? zweryfikuj
2
@Popitek12 To koniec.
3
Miłego dnia dla Ramblowiczów z Wielunia i Słupska.
0
@Popitek12 Rafa Nadal
0
Stany Zjednoczone przygotowują się do zajęcia kolejnych tankowców z wenezuelską ropą.
1
@BojanKriKicz darta oglądasz dzisiaj?
2
Thanos miał rację? @Popitek12
1
@FCBparasiempre obawiam się, że poważnie
2
@Popitek12 MU, Liverpool, Chelsea, Leeds
0
co wy robicie
wy nasza legie hanbicie
5
Miłego dnia dla Ramblowiczów z Włoszczowy i Opoczna.
0
@FcPortoFan1999 mówię prawdę. Zasługujemy jako kraj na więcej. Jakiś Puchar Lidla przynajmniej
0
@FcPortoFan1999 w pucharze biedronki*
0
@19Riki20 patrząc na ostatnie 25 lat to tak, ale to nie zmienia faktu co do ostatnich sezonów i niektórych jego decyzji
0
@FcPortoFan1999 villian arc
4
Problemem Realu jest Perez, piłkarze pokroju Viniciusa i dopiero potem, ewentualnie, Alonso.
To Perez przyjął taką filozofię budowania drużyny, głaskania po głowie gwiazd i zaklinania rzeczywistości (np. "90 minut na Bernabeu jest bardzo długie"). Racja, dołożył 2 LM do gabloty, ale być może teraz zaczynamy widzieć jakim kosztem.
1
@mekston dobra wiadomość przy zwycięstwie City
1
Tak Mielcar. To juz koniec. Koniec dla Realu.
2
@partymaker mejweni już muszą tworzyć narrację pomeczową
0
Jeden z republikańskich członków Izby Reprezentantów złożył projekt ustawy obligującej prezydenta USA do wypowiedzenia Paktu Północnoatlantyckiego (wyjścia z NATO)
3
2 kibiców Realu komentuje dzisiaj mecz w telewizji rządowej i wszyscy zadowoleni.
0
Rudiger sabotuje TOP 8 dla Barcelony. Szkoda.