bartekvisca
Dołączył/a: listopad 2010
Poznań
12 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Kgorecki2500 A w Polsce ludzie się chwalą jak nowym autem szczęśliwe dojadą do Chorwacji.
3
@reloaded Psychoterapeuta nie da Ci żadnych leków bo nie może. Psychiatra ewentualnie więc się nie bój. Głównie siedzisz i gadasz o wszystkim co Cię boli.
1
@reloaded Byłem kilka razy u dwóch różnych w moim przypadku bez efektu. Wydaje mi się, że trzeba trafić naprawdę na kogoś z kim złapiesz to flow bo bez tego ani rusz. To oczywiście moja opinia.
0
@PatrykBarca Problem w tym, że zawszę jesteśmy lepisi ostatnio ale nie przekłada się na to najważniejsze - trofeum.
3
Czy Lewandowski gra gorzej niż Haaland w sile w wieku w meczach z Realem? Nie ma piłek nie ma goli. Ok, Lewy ma różne minusy w swojej technice itd. ale fakt jest taki, że nie ma piłek na 5-10 metrze i tyle. Robert pokazał, że nawet dupą strzeli jeśli tylko przypadkowo ta piłka do niego trafi no ale nie trafia. Ile setek zmarnował Lewy w tym sezonie ? Myślę, że bardzo mało bo nawet nie miał na to okazji.
3
Wejście Gaviego to też nie porozumienie już może Casado dałby więcej. Gavi już niestety po pierwszej kontuzji był cieniem a teraz może być tylko gorzej.
1
Zastanawiam się jaki jest plan na Arsujo. Chłop zarabia dużo, kapitan a na stoperze wychodzi Gerard Martin co rok temu grał z przymusu i był wyśmiewany a dziś ma być człowiekiem walczącym o półfinał LM i to na pozycji dla siebie nowej. Naprawdę Araujo jest tak kiepski ?
1
Ja stary koń a czekam na te mecze ligi mistrzów jak na święto by znów dostać ten paździerz w postaci czerwonej kartki. Szkoda, że nie utrzymali tego 0-1. Niby nie jest to jakiś tragiczny wynik do odrobienia tym bardziej, że Atletico potrafi tracić dużo goli no ale jakoś ciężko mi sobie to wyobrazić, że w tym piekle na Metropolitano możemy wyjść na cało z tego pojedynku. Graliśmy dobrze no ale w 10 to cudów nie ma i tyle. Można powiedzieć, że Atletico wczoraj ułożyło się wszystko jak marzenie chyba sam Cholo nie marzył o takim scenariuszu. Zabrakło tylko gola na 3-0 co by zamknął definitywnie ten dwumecz.
0
@Rupert_Haubica mówią, że słaby jest Alvarez
0
@Kubajnos345 Ale to my myślimy czy piłkarze?
1
Kiedyś Diego nam wjebał gola niemożliwego teraz Alvarez wali takiego wolniaka. Naprawdę ciężko będzie ich wywalić.
1
Przeciwko nam to VAR wszystko sprawdzi.
0
O widzę, że defensywny napastnik Antułan od pierwszych minut.
0
Mam dziwne przeczucie, że dziś lejemy Atletico.
0
@tbas albo i nie
6
@Ignareks A czemu by miał? Skoro City płaci po 70-80 mnl za byle Coco Jumbo ?
0
Jakoś jestem spokojny o ten dwumecz z Atletico. Wiem, że ciężko szło nam z nimi w LM bo przecież dwa razy odpadliśmy ale pokazaliśmy, że na najwyższym poziomie grając potrafimy ich kompletnie zdominować. Jeśli nie zawalimy meczu na CN i pojedziemy z zaliczką dwóch goli to luz.
0
Komentarz usunięty
2
Lewy na wózku inwalidzkim strzeliłby więcej niż Ferran Shark Torres. Dobrze go mieć.
0
Bez lewego na Atletico to se możemy
2
@Comentateiro Wiadomo wszystko dzięki temu, że biała.
3
@Popitek12 Powiem tak, najważniejsze to być dobrym czlowiekiem i nie robić tego co Tobie nie miłe a nie ważne czy jesz mięso czy nie.
1
@Mario96w Ja właśnie mam dość silne nogi i ciężko mi je skatować tak bym miał potężne zakwasy.
0
@TR3YWAY U mnie dopiero wtorek bieganie. Teraz wyjazd dalszy do rodzinny na święta.
2
@Kgorecki2500 Niemiecki jedynie co ładne to Rammstein.
4
No i poszło 12 ton dziś żelastwa. W pełni zadowolony jestem z tego tygodnia. 2x siłownia,2x bieganie po 8KM i wczoraj rower luźne 20 KM. Z czystym sumieniem zaczynam świętowanie. Życzę Wam wszystkiego Dobrego w te święta a przede wszystkim spokoju, refleksji,resetu głowy no i niech jajka pójdą w ruch ;)
0
@Kgorecki2500 no ale to F35 nie miał być zestrzelony? Tutaj piszą, że fotel od F15
0
@Kapitan9 Jak kto , Lewy i Ferran.
0
Tak się bardzo zadowoliliśmy Lewandowskim przez te 15 lat , że nie mamy nawet pół napastnika typowej 9 aby go zastąpić w reprezentacji.
0
@kamyk_23 Plajta bo ludzie wygrywają