2

Dziś nogi prawie 17 ton przerzucony na pakerni, może być ciężko jutro wyjść na bieganie a 8 kilometrów trzeba być zrobić. Pozdrawiam wszystkich entuzjastów sportów wszelakich i dobranoc.
P.S - Joan Laporta to mój prezydent.

2

Laporta nawet nic nie obiecał na te wybory bo nie musiał.

4

Zawszę stałem murem za Robertem ale obecny sezon pokazuję, że nie wiele jest wstanie wnieść nawet jako absolutnie rezerwowy. Lewy zrobił swoje, grał na najwyższym poziomie prawdopodobnie najdłużej ze wszystkich napastników w czołowych ligach ale teraz jest już jego czas.

6

10 ton przerzucone na pakerni, się człowiek teraz dopiero dobrze czuję. Teraz wjeżdża serek high protein(25g) z Lidla i czego chcieć więcej.

1

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

@michal26 A dlaczego nie są ok ? Każdy robi coś co che i nikogo nie zmuszasz to tego. Jeśli te warunki są zachowana to nie widzę problemu.

3

Faceci jak idą do klubów go go itp. w wiadomym celu to przecież wszystko jest dobrze, są samcami tak musi być. Kobiety pobawią się z czarnymi to mamy aferę na kilka dni. Naprawdę zastanawiam się co to kogo interesuję. Podstawa to nie robić komuś krzywdy a reszta mnie nie interesuje. Pozdrawiam całą La Bambe z słonecznego ostatnio Poznania.

0

@draxidox On po pijaku a co niektórzy na trzeźwo ośmieszali i ośmieszają ;)

0

@Roobo oni tam z gołymi fajfusami latali ?

0

Nie wiem jak można być tak głupim aby uwierzyć, że Glapa może mieć dobry plan. Z drugiej strony to może i dobrze, że tych pieniędzy nie będzie. Patrząc na gospodarność służb państwowych to pewnie te pieniądze poszły by na jakieś porsche i jachty dla załogi.

0

Mam też znajomego co wśród amatorów naprawdę wymiata , poniżej 2:30 w maratonie i też nie używa.

0

@Kitek1640 nie używam

1

@Pressinho a Lubin pewnie łykną

1

Nawrocki Safe nie podpisze ale Glapa wydrukuje trochę miliardów i wszyscy razem to spłacimy w inflacji ;)

0

Ja dobrze wiem czemu Was Ci czarni tak frustrują i denerwują. Ale chłopaki, głowa do góry. Na pewno macie też jakieś mocne strony, może nie tak duże ale zawszę coś ;)

2

@MirusAmisz Lewy nie ma piłek do strzelania i to moim zdaniem jest główny problem. Nie wiem czy przestał się dobrze ustawiać czy nasi skrzydłowi tak nisko upadali, że nie potrafią dograć.

1

@Konradowskyy 15 zł to jak za darmo, za tyle kupisz byle jaką gównianą kanapkę w jakieś piekarni.

3

Ja zdecydowanie nie jestem fanem typowych 9. Zdecydowanie wolę zawodników typu Suarez. Przykład Haalanda czy Lewego w ostatnim roku gry. Drużyna funkcjonuje gorzej, skrzydła nie działają jak trzeba, nie ma 10 dobranych piłek na 5-6 metr od bramki i napastnik jest martwy. Zdecydowanie wolę kogoś kto jest wstanie sam dryblingiem, uderzeniem z dystansu poderwać drużynę. Dlatego w przeciwieństwie do Laporty warto rozbić bank dla Alvareza no ale trzeba mieć bank.

4

@Rastafarnianin a to czarni są bezpłodni, że taka zapaść?

0

Real bez Mbappe bije City a my się ratujemy remisem z Newcastle. Takie są fakty i nic z tym nie zrobicie.

0

Drużyna Guardioli bez środka pomocy ? Cuda ogłaszają.

6

@michaleu Wystarczy piła na Viniciusa i będzie kocioł, mówię Ci.

3

@macio_944 Trzeba przyznać, że fizyka to coś co jest bardzo kiepsko rozwijane w dzisiejszych grach.

3

Wydaje mi się, że Raphinia mógł wcześniej podawać wtedy Lewy miałby lepszą pozycję do uderzenia.

15

@mmaciass A późnej pierdolą, że najważniejsza jest profilaktyka i Polacy się nie badają.

0

Nie mamy ekipy na LM i bądźmy szczerzy. Rok temu to był ten moment istny dzień konia i niestety nie wykorzystaliśmy szansy.

1

Patrząc na to, że pół roku gramy w 10 bez środowego napastnika to nie jest źle.

3

@FcPortoFan1999 też grają o awans na MŚ ?

3

Nie widziałem, że w Polsce mamy taką jakość, że możemy rezygnować z zawodnika co robi konkret robotę w czołowej drużynie ligi portugalskiej.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?