0

Dobrze, że mnie nie stać na lot do Dubaju.

2

Szkoda, że na Putina nie potrafią tak skutecznie Amerykanie zapolować tylko jeszcze mu czerwony dywan rozkładają.

0

No to co tradycyjnie, Zatopić żółta łódź podwodną.

1

@norbi77 wolą ją w innym wydaniu

5

Czym się różni wyrzucanie i segregowanie butelek w koszach bez kaucji a zapierdalaniem z nimi do tych butelkomatów ? Chyba jedynie co to liczą hajs jaki zarobią bo ludziom nie chcę się z tym pierdolić i tak wyrzucają do kosza.

0

@BorzyKrzys Obawiam się, że masz problem z alkoholem jeśli dzięki niemu to wszystko jest piękne.

1

@gumaz Wiedziałem, że abstynencja to zły pomysł.

7

W weekend będzie dobra robota na rower, szkoda, że @Kessie mi go zajebał.

0

@LAMC_10 Iker też wybronił w finale Mundialu sam na sam, jedyne co to, że nie była ostatnia minuta.

2

Real rewanż na wyjeździe, nie podołają.

1

@Szklaner Ja to już się cieszę nawet gdy się obudzę.

0

@heniusss nawet nie patrzyłem na wykresy

2

@heniusss No tak będzie wyglądało, że będą wjeżdżać nas dziki w żołędzie.

1

Maldini-Cubarsi w finale LM, już to widzę ale to będzie ściana.

3

Liczę, że nie trafimy na PSG. Możemy sobie różne bajki odpowiadać ale za dużo z nimi nie zdziałamy. Każdy ogórek La Liga wchodzi w naszą obronę jak do swojego domu a co dopiero tacy skrzydłowi jak w Paryżu, dodając do tego absencję De Jonga.

1

Piękna jest ale bardziej czarnego się nie dało wziąć do zdjęcia?

1

Witam, może ktoś tutaj malował farbami ceramicznymi np. magnat ? Słyszałem bardzo dobre opinie ale czy mają one normalnie matową powłokę i fajnie wyglądają na ścianach w salonie czy mają taką bardziej olejową powłokę i dzięki temu są bardziej odporne na zmywanie ?

0

@taxky mówisz o NFZ ? Znam przypadki w Wielkopolsce czekania 3-4 lata więc to chyba szybko.

39

Vinicius skarży się sędziemu "bo coś usłyszał". Sędzia przerywa mecz, UEFA zawiesza pilarza Benifici a w meczach Barcy sędzia nawet nie sprawdzi na VARze ewidentnej czerwonej kartki czy faulu na Kounde. Naprawdę coraz bardziej mi ten futbol jest obrzydzany, nie mówiąc już o widmo spalonych i linach rysowanych w chuj wie jaki sposób.

0

Takie mecze jak z Levante Robert powinien grać do końca by jeszcze podkręcić ten wynik strzelecki,który tutaj przez te 4 lata wykręcił.

2

Ten cały Bardadżi naprawdę praktycznie zawszę pokaże coś ciekawego, naprawdę nie rozumiem czemu tam mało gra.

0

Nie wiem jak tak szybko dziadem strasznym mógł się zrobić Kounde, to był TOP przecież.

1

Patrząc na sporty drużynowe a tych najbardziej popularnych to USA tylko w piłkę nożną słabo, reszta to TOP. Niesamowite szkolenie.

3

Muzyka na Camp Nou jak na dożynkach w Szombierkach dolnych, niesamowicie budowane napięcie.

0

Widzę, że w Realu to tak samo jak w Barcelonie. Po 3 zwycięstwach ekstaza i idziemy po wszystko a po 1 porażce wszyscy do zwolnienia.

0

@Bernard777 jeśli naprawdę Ci ludzie i dzieci żyli w takim brudzie i syfie to szczerze współczuję. Patrząc na to na ekranie już mi się żyć odechciało a co dopiero być tam być codziennie.

1

@Luciano99 już było wielu takich geniuszów, ostatnio Motta na przykład.

3

Patrząc na to jak Xbox się kładzie a tym samym Sony zostaję bez konkurencji co już działa na nich kiepsko, patrząc na ilość i jakość eksów które wydają to obawiam, się że w grach wideo najlepsze już zobaczyliśmy.

0

Panowie spece od Kingdom Come Deliverence, czym lepiej walczyć, miecz czy buława ?

0

@marcin62 lata mijają w widzę, że za znajomości i pieniądze można wszystko załatwić, normalnie PRL tylko jeszcze SB brakuje.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?