2

@Kgorecki2500 od 2 do 5 zł

0

A czy słynny Romano coś dobrego mówił o naszych szansach na pozyskanie Alvareza ? Bo głównie widzę inne źródła.

1

Naprawdę nie rozumiem ludzi co mówią, że Alvarez to nie typ dla nas. Ilu macie lepszych napastników na rynku ?

0

@L4ngusta Dziękuję, pozdrawiam

0

Ja nie jestem specjalistą ale wszystko na to wskazuje, że to będą trudne negocjacje.

1

@MichuZ44 A i tak zawszę była walka do końca o mistrza. To pokazuje słabość ligi hiszpańskiej.

1

Spokojnie, jeszcze Tebas nie powiedziała ilu zawodników możemy kupić.

0

Ten Bernardo Silva to jeszcze coś naprawdę prezentuję czy to taki Gundogan, że coś tam jeszcze zabłyszczy ale raz na 2 miesiące ?

0

Bond to zawszę był facet z klasą a jak widzę te screeny z nowej gry to jakby młody Nathan Drake zmienił profesję. Straszny wymoczek z niego.

1

Czekam tylko jak Alvarez powie,że jest szczęśliwy w Atletico i ma długi kontrakt.

0

@PietrasCoelho Moja reputacja budowania regularnie od 5657 dni w tym serwisie.

5

Powiem Wam z całą odpowiedzialnością, absolutnie nie wierzę w transfer Alvareza.

2

Jeśli Gordon chciał Flicka to ja mu ufam.

2

@Luciano99 i słowo ciałem się stało

0

A tak już abstrahując od tego Gordona to Barcelona robi klasyczny ruch w swoim stylu. Przegrywamy puchary przez ogromną ilość traconych goli to wiadomo, wzmacniamy atak za wielką jak na nas sumę.

3

A ja cały czas myślałem, że ten Gordon to na środku ma grać. Teraz niech jeszcze powiedzą, że Raphinha idzie grać do Arabów to już kompletnie się załamie.

0

To se kupimy napadziora. Dajcie spokój czasy Braitwhita czy jak on tam miał mi się przypominają.

2

Teraz będziemy się bić o napadziorów od których Lewy gorszy by nie był. Oby rekin nie zgubił zębów w przyszłym sezonie.

1

@mordini123 Moim zdaniem ten screen to fake. A jeśli dodatek 2027 to na Wiedźmin 4 se jeszcze poczekamy. Liczyłem, że nas zaskoczą szybką premierą w tym roku.

1

Patrząc na realne zapędy w pozyskaniu napastnika to przedłużenie Lewego nawet na 2 nie wydaje się głupie.

1

@Sulimo W sensie , że Lech kiedyś sprowadzał piłkarzy za grube miliony?

10

@Zoker Yaya to był dzik, szkoda, że tak krótko u nas. Kapitalna kariera w City.

2

@draxidox a widzisz ja robię 10 k rocznie.

2

Też tak macie, że Ojciec czy matka nigdy nie powiedzieli Wam w prosty, że Was kochają? Ja mam 31 lat i nigdy takich słów nie usłyszałem. Tata zmarł gdy miałem 25 lat więc już okazji nie będzie. Pytam, bo często widzę takie posty, że wiele osób nie usłyszało tego od swoich rodziców i jestem ciekaw czy to rzeczywiście takie powszednie.

0

@AduŚ07 Moim zdaniem w GTA 6 nie pójdą w taki realizm tym bardziej, że klimat Vice City to zabawa i jeszcze raz zabawa.

0

@Kamiloza91 Nie wydamy żadnych 100 mln na napastnika, to nie te czasy.

0

Alvarez podpisuję kontakt na 6 lat a teraz nagle mu się odwidziało i Atletico trudno będzie go zatrzymać. No naprawdę, tylko strajku głodowego brakuje.

4

@K1ngKong7 17 goli, to już w ekstraklasie więcej strzelają.

0

@Lionel_Messi10 Moim zdaniem to będzie taki Uncharted dla ubogich.

0

A Kraków to miał chyba prezydenta co tam był przez 20-30 lat i to był chyba rekord. To tego odwołali?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?