bartekvisca
Dołączył/a: listopad 2010
Poznań
12 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
A to nie jest tak , że Mourinho od lat już jest taktycznie sto lat za murzynami ? Dziwny krok Realu moi skromnym zdaniem.
1
Hansi to naprawdę poczciwy taki chłop. Założy te jeansy jakąś bluze i kompletnie bez spiny bierze puchar za pucharem.
0
@mmaciass "Forma chłopacy jest poprawna, choć rzadsza niż chłopaki"
5
Siła tego klubu aktualnie to, że Ci chłopacy kochają ten klub, to bardzo ważne.
5
No to teraz panowie w biurach muszą wykonać porządnie swoją pracę aby wzmocnić drużynę. Musimy wykorzystać to, że mamy Flicka i sięgnąć po LM.
0
@DanielPlainview raz biegłem chyba w 2019 ale gdzieś koło 10 km tylko wykręciłem
2
A Lechia niedawno nie była w czołówce i się mówiło, że gdyby nie kara punktowa to by o puchary walczyli ? Wszystko szybko się zmienia widzę.
0
Wisła weszła do ekstraklasy to teraz proszę aby Widzew spadł.
0
Na klasyk wchodzi te 60 koła kibiców ? Bo w sumie nie orientuje się czy zwiększyli te limity.
0
To całe jezioro Como to jakiś tani kierunek podróżniczy czy jak ? Co chwilę tam widzę kogoś znajomego na insta i to już od jakiś 2 lat. Tanio tam da się ogarnąć wczasy ?
0
Mbappe zagra od początku? Jak to z nim jest, jakąś kontuzja czy nie? Ostatnio jakieś wakacje z dziewczyną, gotowy do grania ?
2
@scoobyP Na max nastawieniu a poczym wnioskujesz ? Mają chujową atmosferę to chyba niezbyt dobrze co ?
2
Bilety na październikowy koncert promujący nowy trzeci krążek Artura Rojka w Poznaniu zakupione. Po ponad 6 latach wraca z nową płytą do Poznania. 6 lat temu byłem na tym koncercie dosłownie 3-4 dni przed rozkręceniem się pandemii na maxa i lockodwnem, wtedy jeszcze bez maseczek, pełna radość muzyki. Jak dobrze kojarzę po tym koncercie chyba ma 2 lata była blokada jakichkolwiek imprez.
0
@NeroTFP1 On dorosły , ona dorosła. Po co to kompilować?
3
@alone49 Gdzieś chyba już pisali oficjalnie, że dostaniemy puchar po meczu jeśli zdobędziemy mistrza
1
@lucca87 Szanuję podejście do życia, jeśli Cię uraziłem to przepraszam. Pozdrawiam
1
@Nazio_87 uważaj bo Ci stanie.
0
@Jasialdinho Jak ten Wacek miał na nazwisko?
5
@messi564 Powiem tak, szybko się brudzi.
0
@lucca87 chłopie to tylko koszulka, wyjdzie w praniu jak to mówią i to dosłownie.
0
To co odjebali w tym Realu to naprawdę cytując Ferdka, Fizjologom się nie śniło. A po przyjściu Mbappe mieli wygrywać wszystko, słabo się to zestarzało.
7
Szkoda , że nam wypadł Yamal i Raphinha bo patrząc na sytuację Realu i to co tam się wyrabia mogłoby się to skończyć legendarnym wpierdolem.
1
@Dresta To chyba krzesłem pierdolnął tego Valverde
2
@gumaz w Poznaniu zimno
1
Artur Rojek dziś z nowym singlem o północy promującym nową płytę która wejdzie w tym roku a na jesień trasa koncertowa. Tyle dobra.
0
@Zoker Jak ci stara na jako takie życie z pierwszej opcji to sprawa jasna. Gorzej jak masz pętlę na szyji ;)
3
To jak potoczyła się karierą Dembele naprawdę jedna z najbardziej niewyjaśnionych i niezwykłych spraw 21 wieku.
12
Bayern już z Realem pokazał, że nie potrafią własnego stadionu przykuć w jakiś zdecydowany atut.
2
Arsenal czekał na finał 20 lat u nas zaledwie na ten moment to 11 lat. Możemy jeszcze poczekać.
1
Będą jajca jak wyśmiewany Arsenal wygra finał LM 1-0.