2

A to nie jest tak , że Mourinho od lat już jest taktycznie sto lat za murzynami ? Dziwny krok Realu moi skromnym zdaniem.

1

Hansi to naprawdę poczciwy taki chłop. Założy te jeansy jakąś bluze i kompletnie bez spiny bierze puchar za pucharem.

0

@mmaciass "Forma chłopacy jest poprawna, choć rzadsza niż chłopaki"

5

Siła tego klubu aktualnie to, że Ci chłopacy kochają ten klub, to bardzo ważne.

5

No to teraz panowie w biurach muszą wykonać porządnie swoją pracę aby wzmocnić drużynę. Musimy wykorzystać to, że mamy Flicka i sięgnąć po LM.

0

@DanielPlainview raz biegłem chyba w 2019 ale gdzieś koło 10 km tylko wykręciłem

2

A Lechia niedawno nie była w czołówce i się mówiło, że gdyby nie kara punktowa to by o puchary walczyli ? Wszystko szybko się zmienia widzę.

0

Wisła weszła do ekstraklasy to teraz proszę aby Widzew spadł.

0

Na klasyk wchodzi te 60 koła kibiców ? Bo w sumie nie orientuje się czy zwiększyli te limity.

0

To całe jezioro Como to jakiś tani kierunek podróżniczy czy jak ? Co chwilę tam widzę kogoś znajomego na insta i to już od jakiś 2 lat. Tanio tam da się ogarnąć wczasy ?

0

Mbappe zagra od początku? Jak to z nim jest, jakąś kontuzja czy nie? Ostatnio jakieś wakacje z dziewczyną, gotowy do grania ?

2

@scoobyP Na max nastawieniu a poczym wnioskujesz ? Mają chujową atmosferę to chyba niezbyt dobrze co ?

2

Bilety na październikowy koncert promujący nowy trzeci krążek Artura Rojka w Poznaniu zakupione. Po ponad 6 latach wraca z nową płytą do Poznania. 6 lat temu byłem na tym koncercie dosłownie 3-4 dni przed rozkręceniem się pandemii na maxa i lockodwnem, wtedy jeszcze bez maseczek, pełna radość muzyki. Jak dobrze kojarzę po tym koncercie chyba ma 2 lata była blokada jakichkolwiek imprez.

0

@NeroTFP1 On dorosły , ona dorosła. Po co to kompilować?

3

@alone49 Gdzieś chyba już pisali oficjalnie, że dostaniemy puchar po meczu jeśli zdobędziemy mistrza

1

@lucca87 Szanuję podejście do życia, jeśli Cię uraziłem to przepraszam. Pozdrawiam

1

@Nazio_87 uważaj bo Ci stanie.

0

@Jasialdinho Jak ten Wacek miał na nazwisko?

5

@messi564 Powiem tak, szybko się brudzi.

0

@lucca87 chłopie to tylko koszulka, wyjdzie w praniu jak to mówią i to dosłownie.

0

To co odjebali w tym Realu to naprawdę cytując Ferdka, Fizjologom się nie śniło. A po przyjściu Mbappe mieli wygrywać wszystko, słabo się to zestarzało.

7

Szkoda , że nam wypadł Yamal i Raphinha bo patrząc na sytuację Realu i to co tam się wyrabia mogłoby się to skończyć legendarnym wpierdolem.

1

@Dresta To chyba krzesłem pierdolnął tego Valverde

2

@gumaz w Poznaniu zimno

1

Artur Rojek dziś z nowym singlem o północy promującym nową płytę która wejdzie w tym roku a na jesień trasa koncertowa. Tyle dobra.

0

@Zoker Jak ci stara na jako takie życie z pierwszej opcji to sprawa jasna. Gorzej jak masz pętlę na szyji ;)

3

To jak potoczyła się karierą Dembele naprawdę jedna z najbardziej niewyjaśnionych i niezwykłych spraw 21 wieku.

12

Bayern już z Realem pokazał, że nie potrafią własnego stadionu przykuć w jakiś zdecydowany atut.

2

Arsenal czekał na finał 20 lat u nas zaledwie na ten moment to 11 lat. Możemy jeszcze poczekać.

1

Będą jajca jak wyśmiewany Arsenal wygra finał LM 1-0.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?