1

Yamal juz zostal rozczytany i rozpisany przed wszystkichg obroncow, to nie jest dryblink jak cie po 1 sezonie wszyst potrafia zatrzmac. Drybling jak Messi przez 15-20 sezonow byc nie do rozczytania, to jest jakosc dryblingu.
Zewniakiem mu nie idzie, wiekszosc pilek za mocno, dryblowac nawet nie proboje albo na alibi i popisy jak Neymar.
Coraz słabiej.

1

Zostal Balde bez bledu

4

Wyobrazcie sobie ze gracie w hiszpanskim 3/4 ligowym Szarlej FC i nagle przyjezdza w pucharze, Mbappe, Yamal albo Pedri... chore doświadczenie.

1

oni troche przypominaja ruska tv propagandowa. albo bardziej niz troche

4

Pojechal do Nenneke do swiatyni Melitele :)

24

Niczym Tyrion Lannister.

0

To byl dokladnie taki mecz jak zawsze, nie spodziewalem sie niczego innego.
Murowanie bramki, duzo walki, o tyle ze nie grali za ostro. Nigdy nie gra sie latwo z takimi. Tak jest co roku.
Moze gdyby nie samolubny Yamal ktory chcial pokazal chlopaczkom z 3 ligi co to nie on to by szybciej bramka wpadła.
To samo zreszta Fermin, po meczu ze stojącą Valencią uwierzył ze jest 3ci w kolejce do złotej piłki juz?
Wazne ze wygrana, takich meczy sie nie rozkminia. Pamieta sie tylko wpadki z takimi druzynami.

0

@derus Huseijn...

0

@catalanian09 *Casado lol

1

Erica daje idealny bilans defensywny, mimo ze Pedri ma najwiece skokow presingowych, ale Eric daje walke i determinacje, lepsza niz kasado ale nie tak bezmyslna jak Gavi. Jest idealny bo Pedri wie ze ma za soba kogos kto nie rozlozy raz i nie potruchta do obrony za kontra udajac pressing.
Taki lepszy Sergi Roberto, zupgradowany.

1

@Cyzix 10% czyli 10zł okolo

0

Mnie tam by pasowal powrot do ustawienia Pepa gdzie w ataku Balde i Kounde ida wysoko a Busi (Eric Garcia) schodzi jako trzeci srodkowy obronca i mamy 3 z tylu.
wtedy np Perdi i DeJong moga podejsc wyzej a Yamal i Rash do srodka sciac.
Al e to tylko moja wizja. Eric jest dobry do tego bo i rozegra i umie zachowac sie jak srodkowy obronca.

0

@Luk_1988 a oni Atleti z ta obrona juz nie pokonali?

1

@RumbleDelivery na co na sprawiedliwe sedziowanie?

8

offside byl jak byk, o co ten placz?

0

@chrissssty69 dostalismy ten skladzik :)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

6

Wydaje sie ze nie gralismy jeszcze ustawienie z Raphinha i Yamalem plus Rash na szpicy. Bym chetnie zobaczyl taki uklad. Pasuja do siebie szybkosciowo.

0

Na obrone Martina tylko to ze Balde w przeciwienstwie do Kounde bardzo ofensywnie gra, i duzo mnie odpowiedzialnie, Martin czesto podchodzi bardzo wysoko wchodzac w jego miejsce na lewej i musi pokryc 1,5 pozycji przy kontrach.
W dodatku to jego 3-4 mecz na CB , ma margines na popelnianie bledow.

0

Gdzies czytalem o badaniach ze teraz mezczyzni maja mniej hromosomu Y (meskiego), to widac przede wszystkim po umiesnieniu mlodych chlopakow, łydki jak u kobiet. To moze byc jeden z czynnikow slabosci miesni i stawow i czestych kontuzji.

1

dzis Ferran spartoli 2 sety i juz Lewy bedzie dobry

0

Eintracht gra wesoly futbol, duzo bramek wpada i wyniki robia po 3-5, 4-4 itd. Duzo kontr bedzie i Ferran sie nada bardziej niz Lewy.

0

@pax ale oni w Realu pokazali drzwi Eto'o czy Neymarowi, right? Tam niewiele sie zmienia.

1

Alba plakal po meczu z Live a nie w przerwie

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

I cyk zacznie sie podpisywanie umow z wyodrebnieniem miejsca pracy tj teren Hiszpanii

12

Fajny ten Nico taki nie warty 55mln.

2

Real zawsz wygrywa gladko z Bilbao, dodatkowo oni sa bardzo slabi ostatnio.

39

Trzeba przyznac ze tak powinien wygladac idealny scouting. Perfekcyjnie rozegrana kariera, ciezka praca plus zaufanie trenera. Oby sufit byl wyzej bo progres zrobil swietny i tylko sie cieszyć i kibicowac.

0

@Ignareks Widac bylo jak wszedl Ferran ze pilki do przodu byly wszystkie stracone. Lewy mial zly dzien ale robil swoje minimum w rozegraniu i tak.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?