2

to w sumie nie wina obroncow, my juz tracilismy sporo goli pod koniec poprzedniego sezonu.. jak nas rozczytali wszyscy gdzies w lutym..
teraz to kontynuujemy.. ta taktyka jest bez sensu

2

@Sebolinho tylko 5 zmian mozna max

3

obrona - ciagle wypychani nieregularni i ponoc za slabi na Barce Eric i Araujo,
pomoc - wieczeni krytykowany, drepczacy, bez krzty zaangazowania Frenke kółeczko De Jong.
atak - ponownie wiecznie wypychany za slaby na Barce Ferran.
Kim my chcemy grac...
to sa symbole naszych najwiekszych porazek i wtop...
plus na krawedzi upadku kariery Rashford.

1

nasza pomoc nadal nie chce rozgrywac, za pomocnikow robia Araujo i Eric a FDJ z Ferminem stoja i patrza

0

z Martinezem tez juz pod koniec gralismy slabo bo nas rozgryzli, ale atak nadrabia. Bez Inigo poszedl mental i szef. Teraz nikt nie wie co ma robic i jest tylko gorzej

2

Tak Yamalowi trzeba pokazac ze nikt juz nie ma ochoty o nim mowic... za duzo go wszedzie..

26

To jest typowy zawodnik ktory pokazuje ze zaangażowaniem i ciężka praca można robić liczby i wyniki. Jakby tak cala druzyna pracowała jak on to byśmy zmietli wszystkich.

0

Wniosek jest przykry z Pedrim czy bez, nasza pomoc jest fatalna, rogrywaja pilke u nas stoperzy pomoc stoi albo pomaga z lewej na prawa przerzucic pilke.
pressingu nie ma, straszymy tylko, to bylo tylko Elche, ktore mialo wiecej posiadania pilki niz my. Slabo bardzo slabo

1

Denerwujace jest to u nas ze kazdy musi ostentacyjnie pokazac niezadowolenie ze zlego podania kolegi zamiast zap...alac zeby pilke odebrac.

2

skontrowalismy wielkie Elche 2 razy a z gry nic

2

Megalodon to chyba dopiero co z wody wyszedl bo sie slizga ciagle na płetwach

10

Kounde gra na poziomie Oleguera albo nizej

9

tak. grając druzynowo, podajac sobie, strzela sie gole, łatwiej...

0

Tak to czesto jest, jedna druzyna gra w pilke, ma posiadanie, jedna strata kontra i gol..

0

Mam wrażenie, że toczy się kampania oszczerstw przeciw temu chłopakowi, co mnie wkurza, bo uważam go za świetnego piłkarza.

Moze wygrac 20 zlotych pilek i byc zwyklym ch...em

0

super, moze ktos sie pokaze ze ptorafi zastaci Pedriego i nie trzeba go orac 100% meczów. FDJ z Casado, moze Bernal z Casado.

5

Nie dziwie sie Viniemu, nie sciaga sie zawodnikow ktorzy sie dobrze czuja i graja dobrze. Tymbadziej w El Classico

1

@Arnokk ale kto ma wejść? Dro?

1

Brakuje nam Raphinhi najbardziej...

3

Ogolnie widac roznice jak zawodnicy Realu sa nakreceni a nasi tacy niemrawi.

5

Tak ja ta Tchouameniego co byla naturalnie ulozona w zeszłym sezonie

12

Nam zostala anulowana kiedys o kawałek stopy przeciwnika

2

No ja to bym w 55min wstawiał Bardaghiego za Yamala

0

FEeerminator!!!!

1

@Kimi88 gol padl bo nikt nie doskoczyl do podajacego tez

20

Yamal poki co mocny w gębie tylko..

1

Ja rozumiem w zeszlym sezonie mozna bylo cwaniakowac, ale ogolnie my nie mamy wiekszych szans z nimi przy tak slabej formie kluczowych zawodników i braku wiekszosci z nich. Trochoe pokory ja prdl.

0

Przeciez on jest tam fatalny tak jak w Barcy, nic mu nie dalo przygotowanie fizyczne w Monaco. Mentalnie nie dojezdza, miota sie po boisku, strzelil 2 karne i mial fuksiaty debiut. Ogladam Monaco regularnie odkad tam jest, gra ponieżej sredniej, watpie zeby chcieli go wykupic

0

Bardzo slaby photoshop, kolory dziwne, pasuja berdziej do Realu niz do nas

0

Bylby Puyol w skladzie to by Yamalek chodzil jak w zegarku, gównażeria sie w dupach przewraca.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?