catalanian09
Dołączył/a: sierpień 2014
Bydgoszcz
6 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
to w sumie nie wina obroncow, my juz tracilismy sporo goli pod koniec poprzedniego sezonu.. jak nas rozczytali wszyscy gdzies w lutym..
teraz to kontynuujemy.. ta taktyka jest bez sensu
2
@Sebolinho tylko 5 zmian mozna max
3
obrona - ciagle wypychani nieregularni i ponoc za slabi na Barce Eric i Araujo,
pomoc - wieczeni krytykowany, drepczacy, bez krzty zaangazowania Frenke kółeczko De Jong.
atak - ponownie wiecznie wypychany za slaby na Barce Ferran.
Kim my chcemy grac...
to sa symbole naszych najwiekszych porazek i wtop...
plus na krawedzi upadku kariery Rashford.
1
nasza pomoc nadal nie chce rozgrywac, za pomocnikow robia Araujo i Eric a FDJ z Ferminem stoja i patrza
0
z Martinezem tez juz pod koniec gralismy slabo bo nas rozgryzli, ale atak nadrabia. Bez Inigo poszedl mental i szef. Teraz nikt nie wie co ma robic i jest tylko gorzej
2
Tak Yamalowi trzeba pokazac ze nikt juz nie ma ochoty o nim mowic... za duzo go wszedzie..
26
To jest typowy zawodnik ktory pokazuje ze zaangażowaniem i ciężka praca można robić liczby i wyniki. Jakby tak cala druzyna pracowała jak on to byśmy zmietli wszystkich.
0
Wniosek jest przykry z Pedrim czy bez, nasza pomoc jest fatalna, rogrywaja pilke u nas stoperzy pomoc stoi albo pomaga z lewej na prawa przerzucic pilke.
pressingu nie ma, straszymy tylko, to bylo tylko Elche, ktore mialo wiecej posiadania pilki niz my. Slabo bardzo slabo
1
Denerwujace jest to u nas ze kazdy musi ostentacyjnie pokazac niezadowolenie ze zlego podania kolegi zamiast zap...alac zeby pilke odebrac.
2
skontrowalismy wielkie Elche 2 razy a z gry nic
2
Megalodon to chyba dopiero co z wody wyszedl bo sie slizga ciagle na płetwach
10
Kounde gra na poziomie Oleguera albo nizej
9
tak. grając druzynowo, podajac sobie, strzela sie gole, łatwiej...
0
Tak to czesto jest, jedna druzyna gra w pilke, ma posiadanie, jedna strata kontra i gol..
0
Mam wrażenie, że toczy się kampania oszczerstw przeciw temu chłopakowi, co mnie wkurza, bo uważam go za świetnego piłkarza.
Moze wygrac 20 zlotych pilek i byc zwyklym ch...em
0
super, moze ktos sie pokaze ze ptorafi zastaci Pedriego i nie trzeba go orac 100% meczów. FDJ z Casado, moze Bernal z Casado.
5
Nie dziwie sie Viniemu, nie sciaga sie zawodnikow ktorzy sie dobrze czuja i graja dobrze. Tymbadziej w El Classico
1
@Arnokk ale kto ma wejść? Dro?
1
Brakuje nam Raphinhi najbardziej...
3
Ogolnie widac roznice jak zawodnicy Realu sa nakreceni a nasi tacy niemrawi.
5
Tak ja ta Tchouameniego co byla naturalnie ulozona w zeszłym sezonie
12
Nam zostala anulowana kiedys o kawałek stopy przeciwnika
2
No ja to bym w 55min wstawiał Bardaghiego za Yamala
0
FEeerminator!!!!
1
@Kimi88 gol padl bo nikt nie doskoczyl do podajacego tez
20
Yamal poki co mocny w gębie tylko..
1
Ja rozumiem w zeszlym sezonie mozna bylo cwaniakowac, ale ogolnie my nie mamy wiekszych szans z nimi przy tak slabej formie kluczowych zawodników i braku wiekszosci z nich. Trochoe pokory ja prdl.
0
Przeciez on jest tam fatalny tak jak w Barcy, nic mu nie dalo przygotowanie fizyczne w Monaco. Mentalnie nie dojezdza, miota sie po boisku, strzelil 2 karne i mial fuksiaty debiut. Ogladam Monaco regularnie odkad tam jest, gra ponieżej sredniej, watpie zeby chcieli go wykupic
0
Bardzo slaby photoshop, kolory dziwne, pasuja berdziej do Realu niz do nas
0
Bylby Puyol w skladzie to by Yamalek chodzil jak w zegarku, gównażeria sie w dupach przewraca.