1

@Lionel_Messi10 Jeśli tak było, zwracam honor. Posiłkowałem się flashscorem. ;)

0

@arsenallondyn0 Oglądam, bo teraz będzie typek, z którym chodziłem do szkoły średniej. On sobie startuje w KSW, a ja piję browary przed kompem. :D

1

@BarcaFanSince2006 Ja nie miałem z kim pójść, to wziąłem kumpla do butelki. :D

0

@Emhyr 7 + 8 to faktycznie 16. :D

0

@koziar Po prostu podzielam słowa Mike Tysona, najmłodszego mistrza wagi ciężkiej (w wieku 20 lat), że dzisiejsi zawodnicy są bardziej biznesmenami. :)

0

@Lionel_Messi10 Kolega chyba kulał z matmy. :D

0

@koziar Trochę przesada z tym potężnym. :)

0

@Aragorn33 Widać, znalazł się jeszcze jeden ambitny na koniec!

1

@Vhaeraun To nie dziaduj, tylko kup drugi router i je połącz.

0

@BulaKG O tym piszę, w takim miejscu mógłbym powegetować. :)

0

14 żółtych kartek w meczu Mallorca - Betis. Ktoś stawiał overek?

0

@marcin62 Coś pięknego, mógłbym pod takim poleżeć godzinami.

0

@Joe_Pesci O szok, ale pikseloza.

0

Walka bab, więc można przełączyć na końcówkę Betisu. :)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Ładnie zayebał, nie ma co.

0

Można wyłączyć.

18

Przypomniałem sobie, dlaczego przestałem czekać na każdy mecz Barcelony.

2

Dembele nacisnął dwa razy sprint na padzie.

0

@marcinK0000 Mnie tak nawet madka nie wkurvvia.

0

@kejdzi Może wie, że odejdzie i już się tak nie spina. :)

0

Lewy, proszę, nie sterlinguj…

0

@Seledynowy Trawa była za długa. A nie, czekaj, gramy u siebie.

0

Kessie sprawia wrażenie, jakby chwilę wcześniej roznosił popcorn na stadionie. Taki nieogarnięty. :D

0

Jan Tomaszewski o zwolnieniu sędziego dzisiejszego meczu.


0

Bramkarz Rayo pewny siebie, że za opóźnianie gry nie dostanie karteczki, jak uczeń w szkole we wrześniu podczas okresu ochronnego.

1

@LS Klamka od zachrystii.

Media

Sonda

Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?