10

Dobranocka, a najwytrwalszym ciekawego widowiska podczas meczy.
Może chociaż dzisiaj człowiek normalnie prześpi noc, tymczasem:

https://zapodaj.net/images/c5a987c9769f5.jpg

0

@bartekvisca Plebania wbrew pozorom spoko, przypomniałem sobie jakiś czas temu, jak i Zlotopolskich.^^

3

A trzeba mi było obejrzeć po raz kolejny Ucieczkę z Alcatraz, zamiast tego meczu.

1

Ghana dobrze w obronie. Praktycznie dwoją i troją krycie Anglików w polu karnym.
Niestety, nie oddali żadnego strzału, przez co trochę dziś wieje momentami nudą, patrząc na akcje w jedną stronę, a konkretnie Anglików zderzających się z murem.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@RafiVeB Mogliby jeszcze dodać strzały, bo waleczności i zaangażowania im nie można odmówić.

1

@FcPortoFan1999 Dlatego jeden z nich (Podoliński) wszedł mu w tyłek, mowiąc, że wszystkich ma za plecami.

0

@Ilka To normalka, że jak się nie stawia, to wchodzi. ;]

1

@Ilka Chory, może mieć problem. ;)

0

@Karol145 Kobiety niech żałują, że nie mają jaj.

1

@Bilon87 Co najmniej 87 bilionów.

1

1

I kto jest debeściak?

0

Co on, manę ładuje?

4

Mielcarski do jednego gola przypisuje całą historię.

6

@krycha2201 Zawieszenie broni przez Irak

3

Zajebiście, że tak to się skończyło i że Messi wykończył.

0

Kurva, w dobie miliona kamer takich decyzji nie cofać.

4

Shakira już po 2 Żubrach w przerwie.

0

@vangoor A bez Andesa nie wyśle nudesa.

5

1

@Murazor Nie przesadzaj.

0

Argentyńczycy, tylko proszę nie zakrywajcie ust.

0

@maroon A w życiu, kompletnie nie pasuje.

2

@Giwera Dobrze, że kiedyś pobrałem ze źródełka ~220 odcinków za Okiła, bo te wrzucone na YT niestety z modną cenzurą. ;)

0

@SinMistico Mógł skończyć jak Świderski.

1

@Esteban_ Ja to zacząłem już ignorować w opcjach większość takich przedstawicieli i mam spokój. Nie po to wchodzę na La Ramblę, żeby czytać te wysrywy polityczne i się nakręcać niepotrzebnie.

4

Gdy ktoś mnie pyta, czy lubię takie upały. :/


0

Normalnie, jakbym czytał wywiad z cierpiarzem taksówkarzem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?