cchesterr43
Dołączył/a: listopad 2019
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
10
Dobranocka, a najwytrwalszym ciekawego widowiska podczas meczy.
Może chociaż dzisiaj człowiek normalnie prześpi noc, tymczasem:
https://zapodaj.net/images/c5a987c9769f5.jpg
0
@bartekvisca Plebania wbrew pozorom spoko, przypomniałem sobie jakiś czas temu, jak i Zlotopolskich.^^
3
A trzeba mi było obejrzeć po raz kolejny Ucieczkę z Alcatraz, zamiast tego meczu.
1
Ghana dobrze w obronie. Praktycznie dwoją i troją krycie Anglików w polu karnym.
Niestety, nie oddali żadnego strzału, przez co trochę dziś wieje momentami nudą, patrząc na akcje w jedną stronę, a konkretnie Anglików zderzających się z murem.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@RafiVeB Mogliby jeszcze dodać strzały, bo waleczności i zaangażowania im nie można odmówić.
1
@FcPortoFan1999 Dlatego jeden z nich (Podoliński) wszedł mu w tyłek, mowiąc, że wszystkich ma za plecami.
0
@Ilka To normalka, że jak się nie stawia, to wchodzi. ;]
1
@Ilka Chory, może mieć problem. ;)
0
@Karol145 Kobiety niech żałują, że nie mają jaj.
1
@Bilon87 Co najmniej 87 bilionów.
1
@martusiaaaa (:
1
I kto jest debeściak?
0
Co on, manę ładuje?
4
Mielcarski do jednego gola przypisuje całą historię.
6
@krycha2201 Zawieszenie broni przez Irak
3
Zajebiście, że tak to się skończyło i że Messi wykończył.
0
Kurva, w dobie miliona kamer takich decyzji nie cofać.
4
Shakira już po 2 Żubrach w przerwie.
0
@vangoor A bez Andesa nie wyśle nudesa.
5
Oj ludzie, małej wiary. :D
https://zapodaj.net/images/2cc8220061b73.jpg
1
@Murazor Nie przesadzaj.
0
Argentyńczycy, tylko proszę nie zakrywajcie ust.
0
@maroon A w życiu, kompletnie nie pasuje.
1
@Kgorecki2500 :)
https://i.imgflip.com/4vi9o3.jpg
2
@Giwera Dobrze, że kiedyś pobrałem ze źródełka ~220 odcinków za Okiła, bo te wrzucone na YT niestety z modną cenzurą. ;)
0
@SinMistico Mógł skończyć jak Świderski.
1
@Esteban_ Ja to zacząłem już ignorować w opcjach większość takich przedstawicieli i mam spokój. Nie po to wchodzę na La Ramblę, żeby czytać te wysrywy polityczne i się nakręcać niepotrzebnie.
4
Gdy ktoś mnie pyta, czy lubię takie upały. :/
0
Normalnie, jakbym czytał wywiad z cierpiarzem taksówkarzem.