0

Nie będzie Robercig na pustaczka!

6

Chupa Chups nam strzela, to tylko pokazuje nasze miejsce w szeregu. "Dobranoc, do widzenia! Cześć, giniemy!"

2

Niemcy biją dziś Hiszpanów. Leverkusen prowadzi już na wyjeździe z Atletico 1:2.

0

Chrzanić to. Przełączam na serial, szkoda nerwów. :D

10

@Radek1992 Pytasz dzika, czy sra w lesie?

0

@Kengo No, ale mimo wszystko GOT miał swój klimacik. Szczególnie scena z Innym w lesie podczas zimy. :D

0

@Kengo Skoro tak piszesz, to może zrobię podejście, chociaż przyznam, że właśnie obawiałem się trochę tego. :)

1

@ptrx Poszliśmy z pracy podsypać trochę kamieni, podłożyć desek i wyjechali. :D

1

@Kengo Nie oglądałem i nie obejrzę, ale dałbym Oscara Panu Nutelli z najbardziej białymi włosami.

3

Symulator ciężarówek terenowych na żywo koło mojej roboty. Najpierw przyjechał jeden podstawić naczepę i się zakopał. Później przyjechał drugi wyciągnąć go… i też ugrzązł w błocie. :)

https://zapodaj.net/images/498c0343b6272.jpg

0

Na poprawę humoru możecie poczytać Café Bernabéu. :D

1

A mógł zawiązać buty...

0

Najważniejsze przed dzisiejszym spotkaniem, że Aritz Aduriz nie wejdzie już z ławki. :)


0

@michal26 Zakop.

2

I to jest akcja, przyjęcie i strzał, a nie jakieś pedalskie kiwki z piłką, zakończone stratą. Z nami podobnie wykończył akcję bez większego namysłu.

0

Piękna piła Alonso.

0

@Kszysiek7 I gdyby mieli 2 bramkarzy, to by nie wpuścili tyle goli.

0

Nie mogli tak zagrać z Realem...

0

Finezyjny wszedł, nie ma co.

3

Ładne wykończenie przez Niemca.

1

@Faro Z Ciebie to by FBI nic by nie wyciągnęło z takimi ogólnikami. :)

0

Borek powiedział 3:1?

0

No tak, Polak Polakowi Polakiem!

0

Nie zdążyłem postawić na 2 gola Interu :D

0

@mekston Cieszę się w sumie, bo kurs 4 siadł za czerwo bardzo szybko. :)

1

Sporting w porzednim meczu z Marsylią zdobył czerwoną kartkę w 23. minucie spotkanie. W rewanżu, w 19. Niesamowita drużna.

0

Inter gra, jakby przegrywał 2:0. Nie ma szans.

0

Arsenal przy 2:2 z Liverpoolem szuka 3 gola. My byśmy się bronili. :D

0

@koksik2700 Wiadomo. Gust jak dupa, każdy ma swoją. ;D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?