0

Oby w najbliższych 3 latach w Polsce powstała alternatywa socjalliberalna dla PO jak teraz powstała konfa po prawej stronie. Wtedy powinni być zadowolenie wyborcy z każdej strony, bo obawiam się że za 3 lata będziemy mieli totalną prawicową jatkę w naszym kraju.

0

@jacobFCB co do joty ci nie powiem ale było z tym już głośno po wyborach parlamentarnych. Chodzi raczej o chociaż pozory jakiejś klasy politycznej żeby nie wprowadzać kraju w niestabilność.

3

@jacobFCB gdyby to było takie łatwe i proste to Duda by to zrobił dawno

0

@Rifek im będzie ciągle rosło bo nie ważne co zrobi mertz i tak będą ludzie niezadowoleni więc pewnie z kimś się dogadają.

0

@galix22 na bank nie będzie rządzić czyli uważasz że za 3 lata będziemy mieli pat i rządy mniejszości bo pewnie w przybliżeniu będzie to wyglądało 30 30 20 więc ktoś z konfa rządzić będzie a kto to pewnie wiadome

2

@GeneralXavi czemu ma być złamaniem ciszy wyborczej to nie agitacja, tylko że tu raczej akt notarialny to nie główny problem

0

@Kgorecki2500 ale dlaczego mówicie o jakiejś pogardzie to są fakty tak samo wygląda podział gospodarczy północ poludnie

0

@Kgorecki2500 a to pogarda czy tylko przedstawienie faktu. Tu nawet nie chodzi o mobilizację tylko totalny beton i rodzaj monoumyslu na wschodzie. Przypominam, że w pierwszych wolnych wyborach po 89 PZPR dostał największe poparcie na wschodzie i na wsiach a to teraz te tereny krzyczą że wszyscy to zdrajcy i komuchy.

1

Tak patrząc długoterminowo uważam, że jeśli Trzaskowski przegra Tusk powinien pójść vabank i podać rząd do dymisji. Patrząc na to co się dzieje w Niemczech (pewnie za trzy lata będzie rządzić turboprawica nastawiona agresywnie do nas) i na wschód (narazie trzyma się tam na trytytkach) lepiej żebyśmy byli już o trzy lata bliżej do upadku rządów turboprawicy u nas. Ryzykiem jest wplatanie nas w schemat węgierski bo już wierchuszka PISu na pewno ma z tyłu głowy że razem z konfa zabetonują się w kraju. Orban już pokazał że nie trzeba wyprowadzać wojska na ludzi wystarczy ładnie zakombinować z okręgami wyborczymi żeby prawica nie musiała obawiać się o wyniki.

0

@bezalkoholowy okazał się Spidermanem

1

@Kapitan hawk może razem z Karolem coś podjadała za czasów kariery sportowej męża

2

@Ryoumen 2 przecznice w każdą stronę od chaty.

1

@ProMILs no jak widać Pani która ma pojęcie widzi gdzie są prawdziwe zagrożenia

18

@allien18 zobaczymy jak wszyscy zostaniemy kurtyzanami Nawrockiego i pisu

1

@mekston wszędzie wygrywa Nawrocki a jest zaniżony przez łepków co się wstydzą na kogo głosują więc wiadomo kto wygra.

5

"Zajmowałam się przestępczością zorganizowaną przez 30 lat. Wiem, że nie odpuszczą, zawsze mają swoich cichych doradców na szczytach władzy i Kościoła. Tylko tak mogą wpływać na korzystne dla siebie decyzje, osiągać ogromne pieniądze - a później manipulować umysłami tych, którzy boją się dzisiejszej rzeczywistości. Pamiętajcie jednak, że jeżeli struktury przestępcze wkradną się do Pałacu Prezydenckiego, nic nas nie uratuje. Zgotujemy naszym dzieciom piekło i nikt tego nie zatrzyma. Jak powiedział mi jeden z oskarżonych z łódzkiej "ośmiornicy", z grupy przestępczej nie można wyjść, chyba że "nogami do przodu"… Tego nam i sobie nie życzę" - kontynuuje.
Trzeba powiedzieć, że Anna Maria-Wesołowska też ostatnio lekko złomuje Karolka i prezydentowi też się wcześniej dostało, a kobita jako jedna z niewielu ma pojęcie o czym mówi. Jednak narracja prawicowych fajnych chłopaków twierdzi że przestępstwa, gangusy i kibole to fajne sprawy.

7

@Aragorn33 słuchając prawicowych polityków dziennikarzy itp. na czele z prezydentem w ostatnich dwóch tygodniach dowiedzieliśmy się, że popełnianie przestępstw jest cool, fajne w modzie a jak się jest już młodym to w ogóle wypada trochę ponapier.. czy posutenerować.

7

@GTBTP radze poczytać o tych terenach. Jest to unikat na skale światową szczególnie z powodów ornitologicznych. Nie można wszystkiego zniszczyć zabudować i przebudować bo się obudzimy w zabetonowanym świecie.

0

@KmN co do tego na co zgodzi się tusk będzie miał nawrocki? NIc. change my mind

0

@MesQueUnClub_87 tylko że ja nie popieram ludzi którzy przejawiają agresję względem innych, a agresja jaką pokazuje Braun to patologia. Popieranie patologi to zaburzenie

0

@OBSERWATOR2021 wy te frazesy macie tak wykute a jestem ciekawy czy wiesz w ogóle co to znaczy. Nigdy bardziej niepodległej i wolnej Polski jak teraz nie miałeś.

0

@PatrychoO radzę sobie spojrzeć na import i eksport wysokich technologii z i do UE. To my eksportujemy a inni od nas biorą, to gadanie o zacofaniu UE to jest jeden wielki mit.

0

@draxidox spoko normalny pan niech idzie utrudnia leczenie ludzi w szpitalach, może pod jego wpływem kogoś odstrzelą, ale fajnie bo ora. Dno totalne jaracie się osobą zaburzoną.

1

@SelloutCrowd też mi tą elegancką kampanią wyświetla

1

@Encore przez przypadek w tym roku byłem w hotelu w Madrycie podczas turnieju i okazało się że wszyscy tenisiści tam śpią. Hubert mega spoko gość, pogadał zrobił zdjęcie, sympatyczny jak większość całej reszty która miałem przyjemność widzieć. Z kolei muszę powiedzieć że Iga ma coś lekkie odpały, odmówiła zdjęcia facetowi z 7-8 letnim chłopcem bo nie ma czasu, zafukana strasznie i ciągle z Panią psycholog przy boku.

4

@draxidox normalizowanie i pozytywne komentowanie tego pana zakrawa na jakieś problemy myślowe. Już nawet siostra tego pana powiedziała że jest szkodnikiem a przez bardzo długi czas odmawiała komentarzy. Społeczeństwo schodzi na psy ze pozwala takim ludziom istnieć w polityce

3

@PatrychoO podobnie pięknie będzie w drugą stronę bo poziom odklejenia prawej strony w Internecie jest na poziomie stratosfery, a jakie piękne będzie wyzywanie od zdrajców narodu.

0

@erix10 tylko piękny Makłowicz. Myślę, że chłop gdyby się zdecydował od strzału miałby z 5%

0

@Alex1995mozesz sobie wpisać w ChatGPT poda ci kilka źródeł. Wyborcy 3 drogi głównie rozproszyli się między trzaskiem a mentzenem

0

@Rifek pani pracująca, a nie szlachta nie pracuje

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?