3

@Kazragore konfederacja widzę jak bite w szkole dziecko, muszą się wyżyć i później powrót do rzeczywistości czyli zaliczenie w słodką dziurkę przez potężnego Jaro

1

@wlodek54 4 osiemnastki

2

@draxidox nie był niemiły, nikomu nic nie zrobił. Ma swoje zasady i ma do nich prawo rozumiem, że wznoszone modły np. przez Neymara do Jezusa na boisku też ci przeszkadzają

1

@Hawajczyk częściowo się zgadzam, częściowo nie. Jedno jest pewne osoby które ukończyły studia nawet najgorsze musiały przez dłuższy czas obcować z nauką samą w sobie. Sam proces uczenia poszerza horyzonty, sam jakoś nie kocham po tylu latach tyrania swojej pracy, ale przebywanie 6 lat na uczelni i obcowanie z ludźmi nauki i samą nauką uczy na resztę życia dociekliwości i zadawania pytań a to ostatnie jest chyba największą bolączką szczególnie wyborców partii które porywają tłumy straszącymi hasłami.

7

@aleksandrowielki sam nazywasz innych fajnopolakami i jest to pogarda. Lepszy PR w mediach od dobrych kilku lat ma szeroko rozumiana prawica

3

@RosjaninBut nie ma żadnej różnicy. Mogłoby PO wystawić najbardziej cnotliwego czystego profesora i tak PIS by wygrał. Prawa strona każdego o innych poglądach przedstawi jako miłośnika afrykańskich parówek i pieska niemiec a wyborcy to kupią bo np stanowski świetnie "zezłomuje".

1

@barteq była nowoczesna, był ruch palikota jednak ani jeden ani drugi nie nadawali się na liderów partii

1

@Zoker ciekawe kiedy zaczną sobie byli koledzy przypominać śmieszne sytuacje ze swoi ziomeczkiem i ile będzie wymazanie tego z pamięci kosztowało obywateli.

0

@misterio czas spróbować z merytokracja:] Lekarze głosują tylko na polityków do ministerstwa zdrowia itp.

1

@Corr jesli nic ciekawego nowego nie powstanie po stronie niekonserwatywnej to tacy wyborcy nie mają po co iść. Rozwarstwienie wyborców wolnościowych jest dużo większe i zawsze zostaniemy przegłosowani przez monolit zbudowany na straszeniu.

0

@Arkon również uważam, że powinno się rozpisać wybory, widać, że ponad 50% społeczeństwa chce ultraprawicowe rządy. Im szybciej tym lepiej, chce zobaczyć tę nową jakość ze strony Konfy i ich zdziwionych wyborców oczywiście mimo wszystko wiernych.

1

@Gibbon_FCB do Koryta się dorwą i będą doić a ze swoimi zamordystycznym poglądami pewnie z PIS zrobią nam Węgry

5

@ricardo0705 nikt na niego nie postawi, dla wyborców prawicowych zbyt lewicowy a lewica ma swoich

0

@Uukasz_93 z prawicowym betonem nie wygrasz, hasła i poszukiwanie wspólnego wroga tak pochłonęło połowę Polski, że nie ma teraz miejsca na inne partie. Mogłaby się w tydzień w Polsce zrobić Szwajcaria a i tak prawa strona nie zagłosowała by na hehe ciepłych bo inżyniery

11

@Uukasz_93 od kiedy PO to lewa strona?

1

W zasadzie widać wyraźnie, że w Polsce od wielu lat rządy wyznacza wschód i wieś oddane jednej słusznej partii. Gdyby bardziej się spięli 2 lata temu też by wygrali. Z tego powodu jednak wolałbym jak mantry co wybory nie słyszeć, że są prześladowaną stroną i lewactwo jest wszędzie przepychane. Konserwatywni wyborcy mają w Polsce decydujące zdanie od wielu lat więc jeśli narzekają to w zasadzie na swoje wybory.

0

@barcelonaLM o widzę pomysłowość rodem z pisu żeby przekręcić każde wybory, pokombinujmy z okręgami jak na Węgrzech

0

@Criss18Barca boją się wprowadzić ze względu na bliskość Rosji. Rozwiązanie byłoby idealne ale jednak obarczone sporym ryzykiem ataków

0

@AlwaysBlaugrana i tak przegrają niezależnie co będą robić

1

@Kgorecki2500 u mnie w powiecie 5,5 wiecej

1

@FcPortoFan1999 ale ja napisałem na kogo glosuje. Po co mam pisać jak ktoś ma głosować? Polak to istota przekorna zawsze zrobi na opak jak ktoś coś mu każę

0

@FcPortoFan1999 ale po co, co to da poza tym ja nie jestem zaangażowany politycznie pisze jaki mam pogląd. Mam z tego tyle że mam nadzieję że jako kraj nie opuścimy UE a tego boję się po dojściu do władzy wiadomej koalicji

9

Nie jestem i nie będę silniczkiem itp. głosuje na przestrzeni lat na różne partie, zdarzyło mi się nawet na Kukiza i oddam głos na Rafała tylko z jednego powodu. Prezydent ma nas reprezentować godnie za granicą, a nie robić politykę wewnętrzną. Do tego ma dużo wyższe kompetencje Trzaskowski niż pan Karol. Pozdrawiam niech każdy głosuje w zgodzie z własnymi poglądami.

7

Komentarz usunięty

0

@arasz1819 o to właśnie chodzi, że na prawicy (oczywiście PiS to w zasadzie nie prawica) powstała młoda alternatywa, szkoda że zakrapiana trochę radykalizmem, ale ok. Za to centro lewica nie ma w tym momencie sensownego wyboru. Zandberg to jest lewica w stylu skandynawskich, osobiście jak nie będę miał wyboru zagłosuje za 2 lata. Nie można kraju oddać całkowicie w ręce prawicy mając z tyłu głowy że zabieg z braunem to pic na wode bo jak konfederacja dojdzie do władzy to się nagle ładnie przyklei a tacy ludzie u władzy to tragikomedia

2

@barcelonaLM w tym momencie mamy bardzo szeroko rozumianą prawice w Polsce, nie tylko PiS. Gro z tych ludzi zagłosuje na Rafała, bo będąc na tym zachodzie widzą że nie jest to 7 krąg piekieł jak to obrazuje prawica w Polsce. Bardzo dużo głosów na mentzena ja osobiście traktuje jako zmęczenie popis ale ci mniej nagrzani to raczej wyborcy którzy gdyby mieli alternatywę dla konfederacji (czytaj nową partię z młodymi politykami o umiarkowanych poglądach) zagłosowaliby inaczej

0

@barcelonaLM tylko że jednak Duda jaki jest każdy wie ale nie był typem pokroju Nawrockiego. Pracuje dużo w środowisku wiejskim środkowej Polski i ci ludzie po 1 turze nie chcą iść na wybory więc nie zdziwię się jakby się okazalo że trzasku wygra 2-3 procentami. Oczywiście jak na teraz stawiam na Karolka

2

@SelloutCrowd przecież gdyby był teraz prezydentem i gdzieś poszedł na bani to mówilibyście że jest najgorszy. Trochę taki sentymentalizm, doświadczony polityk i człowiek. Nie pierdzieli kocopałów bo nie jest w polityce aktywny

1

@Kgorecki2500 podobno uczulony jest:) tak twierdzi Jolanta

5

@kuz to że ci najgłośniejsi w sprawie migrantów nawpuszczali ich najwięcej nowe? Raczej nie, napatrzyli się na Trumpa który w porównaniu z Obama czy baidenem nie zrobił nic z nielegalnymi ale co się nagada i popierdzieli propagandę to jego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?