clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@macio_944 posty macio to gwarancja dobrej muzyki. Fakty.
2
@misterio chiński mnie trochę odrzuca xd
2
@Criss18Barca myślę, że nie ma co porównywać nasza sytuację w razie co do Ukrainy która w NATO nie jest. Niemniej historia pokazała, że najlepiej to liczyć na siebie , niestety.
2
@misterio czekałam na anime ale podobno nie ma wersji japońskiej? W sensie dubbing? Tak mi powiedział kolega :(
0
@JanZagloba no właśnie rower to moja najważniejsza aktywność... Do tego mam w miarę nowy roczny rower. :/ @JanZagloba nic mnie z Nim nie łączy
3
@Comentateiro może to są znaki, żebyś nic nie pisał? A tak serio to działanie tej strony od paru tygodni to cyrk. Jak nie reklamy to znikające komentarze.
4
@Destroyer_of_Worlds ale jakby nie nagłośnili to byś powiedział, że pipeczki bo się boją i chowają głowę w piasek. xd
1
@joloskyy najlepiej to kupić po prostu taniej doładowanie PS Store.
https://www.instant-gaming.com/pl/17221-buy-karta-podarunkowa-playstation-store-500-pln-500-pln-card-playstation-5-playstation-4-game-playstation-store-polska/
Tutaj masz np, do tego teraz jest jakaś zniżka 10% chyba bo tak mi pokazuje w sklepie PS.
7
Czekam jeszcze na post jakiegoś ananasa który ma tatę/wujka/sąsiada w wojsku i informacje z pierwszej ręki i można odpalać PS5.
0
@BHAFCB mam wujka który tam mieszka i co z Nim gadam to mówi, że faktycznie strach. :/
0
@Matheu12 baby panikują a one na wojnę nie pójdą w razie co. Kobiety są do niczego ^^
0
@manero no i zapas paliwa :D koniecznie
2
Ciekawe kiedy ruszy pierwszy front wykupić papier w Biedronce i do bankomatu wypłacić pieniądze
1
@mrboom no a jak xD
4
@gumaz poza graniem w gry, mam przeszkolenie na strzelnicy i miałam na studiach zajęcia ze strzelania więc tak, umiem dobrze strzelać ale nie przez gry.
9
Posty na Bambie ,,czy w razie wojny pójdziecie bronić kraju?" za 3, 2, 1...
1
@Foton Poznań, więc prawie Niemcy xD
5
Najgorsze są wieczory.
1
@Sulimo nie wiem czy wiesz, że Control to uniwersum Alana Wake, więc śmiało możesz ograć Alana I i II
6
@Luciano99 nie jestem godna chyba tej uczty. Zostaw dla siebie :*
1
@mrboom zrobiłam sobie kurczaka w panko i do tego kalafior.
4
@Kgorecki2500 ale jak to przecież oni się tylko bronią. XD
1
@Frimpong no bo nie gram w Fifę, sporadycznie. XD to była ostatnia Fifa w jaką grałam. Dobra jestem w trzymaniu jednego konta na La Bambie bez multi, a Ty? :D edit: z tego co pamiętam to wygrałeś ze mną w turnieju a potem jak graliśmy towarzyski to już winy były po równo mniej więcej więc nie kozacz. :D
@Kgorecki2500 mnie to po prostu drażni w soulsach np
0
@4drian0 to mnie tak irytuje. XD nie umiesz grać w jakąś grę, to graj w inne. Te patche ułatwiające psują tylko urok gry. Ja nie umiem grać w strategie czy wyścigi i nie oczekuję od twórców, że będą robić te gry łatwiejsze.
0
@Walpiano moim zdaniem najbardziej przerażający seryjniak w historii. Czekam mocno
1
@misterio dość ciężkie anime, brutalne itd ale oglądało mi się przyjemnie. :)
2
@misterio Rainbow: Nisha Rokubō no Shichinin
Zankyu no Terror
Tokyo Revengers
3
@lithotripter niee, Wietnamczyk odpada.
@blakkudium hahahaha xd
5
@blakkudium żółtą?
5
@Luciano99 ja mam teraz fazę na Koreańczyków Południowych i w tym temacie szukam męża. Japończyk też może być. Wybacz, ale Luciano nie brzmi azjatycko :/