clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Sea of thieves które teraz ma otwartą betę a premierę na PS5 30 kwietnia, to majstersztyk. :D granie z przyjaciółmi na jednym statku to po prostu taka zabawa, że to niepojęte. xD oj zazdrościłam zielonym tej gry, na szczęście jest już po niebieskiej stronie mocy. Jak ktoś ma ekipę i szuka smiechowej, relaksującej i wciągającej gry to polecam mocno. ^^ cena na premierę 170 zł. Ubisoft i jego Skull & Bones przy tym to jedno wielkie G.
1
@Kazragore kolor skóry pewnie znany. XD
1
@ShawnC Ludzie wiedzą, jak ważne jest strzelenie gola w półfinale Ligi Mistrzów. Jeśli dokonam tego na Anfield, nie będę świętować, tak jak nie świętowałbym przeciwko Ajaksowi czy Groningen – obiecał Suarez. – Mam nadzieję grać w Barcelonie jak najdłużej będzie to możliwe i zdobyć w tym czasie jak największą liczbę trofeów – przyznał.
11
XD
Kochany Dembele.
31
Najbardziej cieszy, że pomimo dwóch szybkich gongów na początku drugiej połowy po chwili nerwowości wróciliśmy do gry. Mam nadzieję, że to początek wygrzebywania się z genu frajerstwa i pełnych majdów. :D
7
Ten nieszczęsny Dembele idealnie pasuje do Paryża. Klub jego życia. XD kompletnie bez honoru i klasy. Ha tfu
0
Gdyby nie te feralne 5 minut moglibyśmy mieć 3:0... ;(
2
Czemu my nie gramy składem który działał tylko jakieś De Jongi po kontuzji czy Pedri zaraz... Jprdl
4
Co ten De Jong wyprawia. XD w ogóle Xavi to też ananas, że go wystawił dziś po kontuzji
5
Niepotrzebnie człowiek tylko się łudził xD
7
@Ojciec5tkidzieci sam fakt, że komuch Miller jest w europarlamencie to jest śmiech
33
Dawno nie czułam takich emocji związanych z meczem Barcelony w LM. :D najlepsze jest to, że wszystko może się wydarzyć. Możemy strzelić dużo bramek albo dostać od wściekłego Mekambe hattricka.
1
@Sysia11 ale trwa mecz Realu, Twój komentarz jest o Realu i nagle z dupy wstawka o Messim. XD o to mi chodzi.
5
@Sysia11 jak Ty tego Messiego w tej rozkminie umieściłaś to ja nie wiem
5
Norweg nie ma podjazdu do Mbappe. Factos
0
@MesQueUnClub96 no to patrz :*
1
A dopiero co napisałam komentarz. XD
1
I tak Real ich wyeliminuje. :D
1
W końcu ładna bramka w meczu :D
0
@Kamiloza91 problemy żołądkowe
1
@norbi77 postawiłam 5 dych na awans realu. :D więc to ważniejsze niż komentarz
0
Serio ktoś się spodziewał, że City ich przejdzie? :D nawet jak wygrają dziś, to w rewanżu Real od 80 min włączy pakt z diabłem i przejdą
4
Teraz jeszcze wykartkować wiecznego pokrzywdzonego przez rasizm i zaczynamy zabawę :D
0
@Emhyr jeżdżę rowerem cały rok, nawet zimą. Więc to nie jest to, że mnie odcięło bo brak kondycji.
1
Nie lubię teorii spiskowych ale coś jest ostatnio nie tak z niebem i słońcem ogólnie. Jestem osobą która jeździ 80km na rowerze na raz, wczoraj poszłam na rower i po 15 km odcięcie całkowite. Ogromne zawroty głowy, ciemno przed oczami, jakby brakowało mi tlenu a co to jest 15 km na rowerze dla kogoś kto jeździ ciągle. Nic. Kolega który mieszka pod Poznaniem, ta sama sytuacja tylko podczas biegania. Pył z Sahary niezbyt mnie przekonuje szczerze mówiąc, nie wiem co się odwala. Może też macie jakieś doświadczenia z ostatnich dni. Gdzie słoneczne dni, a niebo zamiast niebieskiego jest mleczne. :/
0
A to dziś ma być ta apokalipsa według niektórych Chrześcijan?
1
@macio_944 trzeba czekać na PS10 w takim razie, może uciągnie. XD
0
@Donnie_Darko a jaką miałeś? Jeśli to nie problem. Koleżanka miała ostrą limfoblastyczną, jest po przeszczepie który ledwo przeżyła i teraz uszkodzona wątroba. :(
1
@michal26 wyrazy współczucia. Moja przyjaciółka walczy z białaczką, o ile przeszczep się przyjął to teraz ma rozwaloną wątrobę i zagrożenie życia w szpitalu. Mam nadzieję, że z tego wyjdzie. 30 lat w tym roku...
2
@Rust_Cohle warto, tylko żeby wbić platynę trzeba przejść na najwyższym poziomie trudności a wtedy robi się trudno jak soulsach. Ale tak do popykania to polecam mocno, fajna oprawa graficzna, historia też i bossowie z którymi trzeba pokombinować.