clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
18
Ale Marciniak i ekipa też dobrzy, nie raz sędziowie czekają z gwizdaniem oczywistego spalonego i pozwalają by piłkarz przebiegł pół boiska sprintem a tutaj od razu gwizdek gdzie nie było pewności. XD
5
Dobra, przynajmniej na kolejny rok będziemy mieć argumenty że Real wygrał LM po błędach sędziowskich. XD jedyne co Nam zostało to narzekanie na nich, bo przeżywanie gry Barcy mija się z celem obecnie. Dawno nie czułam, że jesteśmy tak głęboko w dupie za Realem jak teraz. Szkoda, ale i tak Barca na zawsze w serduszku. :D
0
@LukaszFan postawiłam na live, przy wyniku 1:0 dla Bayernu :D
0
@Aragorn33 takie będą jaja, że Realowi już tyle uszło na sucho że każdy ma to już gdzieś i nie pamięta tego. Kibice Barcy pamiętają :P
0
Łatwa ta bukmacherka. https://zapodaj.net/plik-WStf7sJ7vR
XD jeszcze drugie tyle jak wygrają LM. Łącznie na ćwierćfinałach i półfinałach +2300 zł a może być 2600 niecałe. :D
2
@PolskiBarcelonista10 ja za stówę. 300 ponad do wygrania xd
0
Kto postawił na awans Realu? :D
1
@karci0 +200 zł xd
35
Pieniądze przy 1:0 dla Bayernu leżały na ulicy. :D za dużo w życiu widziałam, by nie wiedzieć jak to się skończy
1
Bayern już kupa w majtkach xd
0
Wszyscy wiemy jak to się skończy. :D
0
@karci0 oby, oby
0
Uff, zdążyłam postawić stówę po kursie ponad 3 xD
7
Dobra, trzeba stawiać stówę na awans Realu. XD
0
@Technik jedyne na co czekam to bramka Bayernu i wtedy wchodze za stówę albo dwie na awans białych
1
Jak sobie radzicie jak umiera bardzo bliska osoba? Ja szczerze mówiąc kompletnie sobie nie radzę. Ostatnio straciłam bardzo bliską osobę 20 lat temu, ukochanego dziadka. Było to traumatyczne, wiadomo. Jednak teraz jako osoba dorosła nie potrafię psychicznie tego udźwignąć. :(
1
@Gaucho no to wiadomo, nie uwzględniam efektu finansowego tylko nastrojowego kibiców
0
Może i dobrze, że nie przeszliśmy tego PSG bo z BVB i tak byśmy nie dali rady a tylko człowiek by sobie nadziei narobił na finał
0
@Kgorecki2500 tam co roku są jakieś przecieki :D
1
@PizzerMan poszło. Dużo zdrówka!
0
@esem91 potrzebuje bardzo, bo na Polsat Box Go nie ma odcinków specjalnych :/
3
@agaFCB na Wariackich Papierach, Pyszne Łakomczuszki i to co poszli do Lunaparku na wrotki xd
1
@agaFCB oglądałam 3 odcinki wcześniej na jakimś innym programie xd
18
@barcanawieki zaraz Izrael powie że to ich.
0
@FcPortoFan1999 akurat reprezentacja to zawsze jakieś emocje :D Ekstraklasy nie oglądam, moje emocje sportowe ograniczam do bukmacherki.
10
Jak pomyślę, że jeszcze rok będę oglądać te popłuczyny, z jednym dobrym meczem na 5 to mi słabo. XD Xavi z gęby zrobił dupę, a tak kocha klub. Powinien zobaczyć, że nie może dużo zdziałać i odejść z godnością, co zresztą zapowiadał. Dramat.
8
Xavi się skompromitował, Laporta także. Dramat, odechciewa się oglądać sezonu 24/25.
1
@Zoker warto mimo wszystko ale dużo frajdy ktoś Ci zepsuł. Dla mnie nr 1 jeśli chodzi o serial animowany. Powiedz co było w tym zakończeniu to Ci powiem czy mocno Ci popsuje odbiór.
1
@PatrychoO pamiętałam o tym by to sprawdzić i zapomniałam xD dzięki za info
2
@Sysia11 w profilu masz jako pierwszą ulubioną drużynę wymieniona Barce i kibicujesz jej od 2007 rzekomo. ,,Moja drużyna wczoraj nie grała". xDˣᴰ