clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
https://zapodaj.net/4383ba4300558.jpg.html
Zwycięstwo Bidona. Mnie rozbawiło :D
26
Jeżeli Ansu nam wypadł, to pozostaje trzymać kciuki by nasz skrzydłowy, który lubi się połamać, tym razem omijał kontuzje.
0
@Chakalaka szczególnie, że Ansu wypada z gry na niewiadomo ile :(
2
@Pawlak1992 ,,chłopaki jak wygramy to stawiam każdemu kebsa z podwójnym mięsem"
0
Lewy to sobie bierze piłkę i strzela.
10
@Janiama ,,Biden nie pozwoli na to by PiS rozwalał nasze sądownictwo" dalej nawet nie czytam.
3
Joe Biden został ogłoszony 46. prezydentem Stanów Zjednoczonych dokładnie 48 lat po swoich pierwszych, zresztą wygranych, wyborach do Senatu USA.
Źródło:
https://en.m.wikipedia.org/wiki/1972_United_States_Senate_election_in_Delaware
0
Ale ich zrobili xd
2
Ale taki Robercik by się Nam przydał.
0
@pikass14 aaa, to tak jak w InPoście to się nie da :D przynajmniej u mnie
0
@inViNcibl3 przynajmniej oglądali ze mną mecz :P
1
Pijani klienci w zakładach bukmacherskich... Przyszli, zostawili kasę w terminalach (wrzucili pieniądze a nie zagrali), zostawili nawet kupony, które teoretycznie mogą wygrać. To tak jakbyście się zastanawiali skąd bukmacherzy mają taki hajs :D
0
@pikass14 na maila powinieneś dostać.
0
Dobra Antek musisz. XD
1
Dobra Antek, cierpliwość się skończyła. Idziesz do domu.
4
Nie jestem obrońcą Antka ale widać jak inaczej się porusza i pokazuje w meczu jak nie ma Leo.
1
Komarrrrrrr :D ale to zrobił
0
Niech on strzeli z karnego, może coś mu przeskoczy w głowie.
1
Ja nie wiem co z Nim jest nie tak. XD
2
Ta muzyka w trakcie minuty ciszy jest taka smutna :( od razu robi mi się przykro.
1
Antek ze swoim ziomeczkiem będzie grał, bez Leo, który niby mu zawadza, zobaczymy. Jak dziś nie odpali, to już chyba nie odpali xD
0
@cules100pro polecam, dość ciekawa historia.
3
Słyszeliście o dziewczynie, która prowadziła bloga na Tumblrze o nicku: Coldnessinmyheart? Dla ludzi o mocnych nerwach. Możecie wpisać w wyszukiwarkę i pierwszy wynik to będą screeny z jej bloga. Nie wiadomo czy dziewczyna żyje, czy nie. Pojawiły się głosy, że cierpiała na całkowity brak bólu. Wstrząsająca sprawa :(
0
@NaFazieHitman w Poznaniu na MTP powstaje szpital polowy. Miesiąc czasu będą go przygotowywać xD nie wiem co tam zajmuje tyle czasu, skoro to na targach ale oki
1
@Jakchcesz ja mam, bo wolę od razu złotą edycję niż potem dokupować DLC :D ja najbardziej czekałam na Origins bo to bardzo mój klimat i się nie zawiodłam.
@Gh0st mi też się podobał Paryż, czyli Unity. Tak hejtowane a według mnie na pewno lepsze od Syndicate. Zagadki rozwalały system.
Swoją drogą RDR2 mimo że nie lubię klimatów westernów, jedna z moich top topów ^^ Arthur na zawsze w serduszku ;(
1
@MesQueUnClub_87 no klimat jest przyjemny, cała ta otoczka historyczna również, ale bohaterowie są jak z papieru. :( Nawet postacie historyczne wprowadzone jakoś tak bez szału. Jestem w 5 sekwencji, a nie jestem w stanie podać jakiejś misji która zrobiła na mnie wrażenie. Chyba wspinaczka po Big Benie była bardziej satysfakcjonująca niż fabuła :(
1
@ranger3120 PS4
@Jakchcesz zajawkę mam mega dużą, zamawiam zawsze złote edycję na premierę więc za 3 dni będzie już u mnie :D moja ukochana seria. Origins super, ograłam na premierę, Odyssey również na premierę i bardzo mi się podobało, może dlatego, że miałam tę przerwę między Origins i Odyssey i nie było zmęczenia materiału. :D
2
Włączyłam sobie Assassin's Creed Syndicate, bo to jedyna część której nie przeszłam z całej serii, chciałam sobie nadrobić. Jezu, jaka ta gra jest nudna. Dopiero skończyłam AC II po raz 6 i bawiłam się lepiej niż tu...
0
@DaPi pamiętam, najlepsze snikersy. :( Miały niepowtarzalny smak, tak samo jak czitosy-piłki o smaku zielonej cebulki
1
Jakiś sposób na smog? Wracam codziennie wieczorami rowerem z roboty, między osiedlami z domami jednorodzinnymi i jest po prostu taki dym, że aż gryzie w oczy i gardło. Kupiłam maseczkę przeciwsmogową, ale i tak codziennie przed spaniem ból w klatce piersiowej i kaszel :/