clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Powinien być karny...
0
Właśnie miałam napisać, że Messi jest najgorszy, ale Neto wygrał.
0
@Bartosz85 Kiler
5
@matirix20 cieszę się, że nie wiem kto to ten Friz, a znam tylko Frizera z Dragon Balla.
3
@Fawrf jakbyś był rudy, to byś nie odpowiadał, bo nikt by Ci się nie kłaniał :/
5
Zawsze jak ktoś mówi mi dzień dobry, odpowiadam: ,,dzień"
Jakby był dobry, to byłabym na grzybach :(
1
Kupiłam sobie specjalnie maskę, by wieczorem pobiegać i straszyć dzieciaki, które zbierają cukierki. :( Nic z tego nie wyjdzie.
1
@IronSanHybrid dlatego parę postów niżej pisałam o tym filmiku. Jak dla mnie ustawka i tyle.
1
@IronSanHybrid przestań. @Janiama powiedział, że się zepsuły i trzeba wyrzucić to trzeba ^^
14
@Fabik87 Fati, Dembele, Griezmann, Messi :o
4
@Criss18Barca nigdy tego nie rozumiałam. Czy nie można być patriotą-ateistą? Dlaczego zazwyczaj patriotyzm jest podpięty pod bycie wierzącym, szczególnie w dzisiejszych czasach.
0
@Janiama ale czy do Ciebie dociera w ogóle takie określenie jak ustawka? XD okej, kwiaty zaczęły się psuć, kwiaty które jutro byłyby kupione przez kogoś przed cmentarzem.
0
@Janiama wystarczyłoby nawet jak te kwiaty trochę uschną (co się może zdarzyć wiadomo) postawić je na opuszczonych nagrobkach. Tak niewiele, a jednak. ;)
1
@Janiama mówię o doniczkach, zanim się uruchomisz to przeczytaj na przyszłość. XD
1
@Encore będę. :D
0
Na FB już są filmiki jak sprzedawcy kwiatów ostentacyjnie wyrzucają doniczki do kontenerów śmieciowych. Serio? Taki kwiat postoi na grobie z tydzień czasu, za 3 dni otworzą cmentarze i każdy kupi te kwiaty. Nie jestem za zamknięciem cmentarzy, a na pewno nie na ostatnią chwilę ale takie szopki niesamowicie mnie denerwują.
1
@sewciu50 Antek taki przystojny facet, a tymi włosami robi sobie krzywdę :( pamiętam jak mi się podobał w 2015 xD
3
Cukierki lodowe. Albo się je kocha albo nienawidzi.
2
@nitey najpierw piszesz Polaczki, potem że w kościołach hołota, a koniec końców usuwasz wszystkie komentarze. Zluzuj worki, weź głęboki oddech i nie obrażaj wszystkich wokół.
0
@Kusco15 synchronizacja :D
9
Kolejny atak we Francji. Prawosławny duchowny postrzelony przed świątynią w Lyonie, ciężko ranny trafił do szpitala. Sprawca zbiegł, trwa obława.
Źródło KIKŚ
3
@xBoMBoWiECx pomysły kradną, złodzieje xD
7
Kończąc ósmy rok edukacji Wayne Rooney pisał egzaminy sprawdzające wiedzę między innymi z geografii i języka hiszpańskiego. Z obu uzyskał w sumie 0%. Znacznie lepiej szło mu z religii. W jednym z raportów szkolnych o Rooneyu można było przeczytać: "Jego wiedza dotycząca życia Jezusa jest dosyć szczegółowa".
:D
0
Ciekawe z jakiego rejonu Polski jest tu najwięcej użytkowników. :D
0
Co jeśli klub ogłosiłby bankructwo? Degradacja do najniższej ligi? Czy jak? :D
12
@betonito porobić fajne zdjęcia ze zniczami... XD
0
@kulek22 sam fakt, że pamiętam jak sękacz był za 50 gr a teraz za dwa sękacze i litr coli zapłaciłam 8,50 :')
5
Kupiłam sobie sękacza (batonik) o smaku kakaowym. Smak dzieciństwa. :D przepyszny
1
@justfootball co jak co, Geralt wyszedł prima sort.
2
@IronSanHybrid dlatego w nawiasie wyjaśniłam ^^