3

Powinien być karny...

0

Właśnie miałam napisać, że Messi jest najgorszy, ale Neto wygrał.

0

@Bartosz85 Kiler

5

@matirix20 cieszę się, że nie wiem kto to ten Friz, a znam tylko Frizera z Dragon Balla.

3

@Fawrf jakbyś był rudy, to byś nie odpowiadał, bo nikt by Ci się nie kłaniał :/

5

Zawsze jak ktoś mówi mi dzień dobry, odpowiadam: ,,dzień"

Jakby był dobry, to byłabym na grzybach :(

1

Kupiłam sobie specjalnie maskę, by wieczorem pobiegać i straszyć dzieciaki, które zbierają cukierki. :( Nic z tego nie wyjdzie.

1

@IronSanHybrid dlatego parę postów niżej pisałam o tym filmiku. Jak dla mnie ustawka i tyle.

1

@IronSanHybrid przestań. @Janiama powiedział, że się zepsuły i trzeba wyrzucić to trzeba ^^

14

@Fabik87 Fati, Dembele, Griezmann, Messi :o

4

@Criss18Barca nigdy tego nie rozumiałam. Czy nie można być patriotą-ateistą? Dlaczego zazwyczaj patriotyzm jest podpięty pod bycie wierzącym, szczególnie w dzisiejszych czasach.

0

@Janiama ale czy do Ciebie dociera w ogóle takie określenie jak ustawka? XD okej, kwiaty zaczęły się psuć, kwiaty które jutro byłyby kupione przez kogoś przed cmentarzem.

0

@Janiama wystarczyłoby nawet jak te kwiaty trochę uschną (co się może zdarzyć wiadomo) postawić je na opuszczonych nagrobkach. Tak niewiele, a jednak. ;)

1

@Janiama mówię o doniczkach, zanim się uruchomisz to przeczytaj na przyszłość. XD

1

@Encore będę. :D

0

Na FB już są filmiki jak sprzedawcy kwiatów ostentacyjnie wyrzucają doniczki do kontenerów śmieciowych. Serio? Taki kwiat postoi na grobie z tydzień czasu, za 3 dni otworzą cmentarze i każdy kupi te kwiaty. Nie jestem za zamknięciem cmentarzy, a na pewno nie na ostatnią chwilę ale takie szopki niesamowicie mnie denerwują.

1

@sewciu50 Antek taki przystojny facet, a tymi włosami robi sobie krzywdę :( pamiętam jak mi się podobał w 2015 xD

3

Cukierki lodowe. Albo się je kocha albo nienawidzi.

2

@nitey najpierw piszesz Polaczki, potem że w kościołach hołota, a koniec końców usuwasz wszystkie komentarze. Zluzuj worki, weź głęboki oddech i nie obrażaj wszystkich wokół.

0

@Kusco15 synchronizacja :D

9

Kolejny atak we Francji. Prawosławny duchowny postrzelony przed świątynią w Lyonie, ciężko ranny trafił do szpitala. Sprawca zbiegł, trwa obława.

Źródło KIKŚ


3

@xBoMBoWiECx pomysły kradną, złodzieje xD

7

Kończąc ósmy rok edukacji Wayne Rooney pisał egzaminy sprawdzające wiedzę między innymi z geografii i języka hiszpańskiego. Z obu uzyskał w sumie 0%. Znacznie lepiej szło mu z religii. W jednym z raportów szkolnych o Rooneyu można było przeczytać: "Jego wiedza dotycząca życia Jezusa jest dosyć szczegółowa".

:D

0

Ciekawe z jakiego rejonu Polski jest tu najwięcej użytkowników. :D

0

Co jeśli klub ogłosiłby bankructwo? Degradacja do najniższej ligi? Czy jak? :D

12

@betonito porobić fajne zdjęcia ze zniczami... XD

0

@kulek22 sam fakt, że pamiętam jak sękacz był za 50 gr a teraz za dwa sękacze i litr coli zapłaciłam 8,50 :')

5

Kupiłam sobie sękacza (batonik) o smaku kakaowym. Smak dzieciństwa. :D przepyszny

1

@justfootball co jak co, Geralt wyszedł prima sort.

2

@IronSanHybrid dlatego w nawiasie wyjaśniłam ^^

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?