36

Dziś nikt nie powinien dostać bana po tym meczu. Trochę wyrozumiałości XD

0

@Konradomoreno yyy... Nie.

0

Ej, Adam Nawałka jest bez klubu ;>

0

@DonMatteo901 u Nas w klubie też jest jeden pasożyt. If you know... :D

3

Valverde powinien polecieć po tym co się stało w Rzymie. Od 1,5 roku mielibyśmy innego trenera, który poznałby już dobrze zespół, wprowadził swoje granie i filozofię. Jak dla mnie te 1,5 roku to stracony czas.

5

Kiedyś przegrywalismy, remisowalismy bo zwyczajnie bramkarz miał mecz życia albo mieliśmy 20 strzałów i przez słupki nie chciało wpaść. Teraz to jest taki dramat, że ręce opadają...

2

Dobra. Można to napisać z pełną świadomością. Neymar nic by tu nie zmienił. Niestety...

0

@Pawlak1992 no to może Valdes. Dżizas, ktokolwiek mam wrażenie...

3

Ja bym zaryzykowała z Xavim. Gorzej grać nie będziemy, a może akurat...

79

Kiedyś ciężkim terenem było Anoeta. Teraz każdy poza Camp Nou. XD

0

@MasterKrzych w większości poznajnieznane.pl :)

0

@MesQueUnClub96 50:50, albo przyjdzie albo nie przyjdzie

41

Kilka ciekawostek o państwie jakim jest Gwinea Bissau, czyli kraj z którego pochodzi nasz Ansu Fati.


- Średni poziom IQ wynosi 67
- Jest to jeden z najbiedniejszych krajów. Ponad dwie trzecie ludności żyje poniżej granicy ubóstwa.
- Jedynie 14% ludności mówi językiem u rzędowym – portugalskim
- Najwyższy punkt ma jedynie 300 m wysokości
- Płaca minimalna wynosi 19 030 franków CFA (około 124 zł) miesięcznie
- 0,8% społeczeństwa ma dostęp do internetu
- W stolicy prąd jest tylko na głównej ulicy
- Nie ma mostów, dróg, podróż 100 km trwa cały dzień
- Ludzie żyją za ok. 12 zł/dziennie
- 44 osoby/km2

Nieźle... Chłopak się tam urodził, dzięki rodzicom wyrwał a teraz patrzy na Niego cały świat.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@Grzesior667 niezła próba. Nie wyszło jednak śmiesznie a prostacko ;)

1

Szkoda, że nie mam chłopaka fana Barcy kupiłabym mu tę koszulkę z kolekcji Messiego. Biała z czerwonym paskiem na rękawie, jest obłędna :(

2

@BarcaInfo wczoraj dodałam to nikt nawet nie zauważył. :( Smuteczek.

2

Nie będzie uznana, ewidentna ręka

0

Mamy zawodników, że każdy w pojedynkę w innej drużynie zrobiłby różnice (no może oprócz Semedo) a gramy takie kupsko. To jest naprawdę niepojęte xD

0

Schodzi Busi a nie De Jong? :o

2

Powrót Króla :D

0

Busi która to już taka strata? Boziu...

0

@Granto no jak rozruszać. U nas zmiany są defensywne

0

Od razu wypad za takie zagranie... Co za typ.

5

@monsterrize weź mniej pij

1

Dobrze, że na bramce Marc a nie jakiś ręcznik.

8



Mistrzostwa Świata w berka :D mega się ogląda

0

Jezus Chrystus co tam się stanęło :ooooo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?