0

@Bzyczekk przez pryzmat wielu lat bronił solidnie w lidze, gdy mieliśmy najlepszych na świecie. Gdy tylko coś szło nie tak to w pucharach każdy potrafił go rozstrzelać. Zaczął chamsko wygryzając Claudio, 3 sezony łudziliśmy się, że mamy ostoje, a potem nie stać nas było na zastąpienie go. Sam też nie szuka mini i odchodzi śladami Umtitiego i Fatiego. Inną sprawą jest to, że przez 6 lat nikt nawet nie próbował kupić „tak dobrego bramkarza”. Gdyby był dobry to moglibyśmy go sprzedać, aby ratować klub - był tak dobry, że nie ma chętnych, aby go zgarnąć za free.

0

@Bzyczekk TS oceniam przez pryzmat wielu lat. Garcia niech zostanie oceniony za jakiś czas - na razie jest pozytywnie z wpadkami.

0

@Pawlak1992 pamiętaj, że Perez nie chce mu dać podwyżki… jest to najlepszy piłkarz Realu, ale z Mbappe mają problem. Pamiętajmy jak skończył CR7. Nie dostał podwyżki to opuścił Real, który reprezentował z 8-9 sezonów. Przyniósł do klubu kasę jeszcze większą niż ta za którą go kupiono. Zastąpiono go gorszym, ale skutecznym Vinim. Sytuacja się ustabilizowała i RM wygrywał… U nas Neymar odszedł 10 lat temu i od tego czasu nie mamy lewego skrzydła. Całe szczęście, że Hansi potrafi to załatać. Ale u nich przepych na LS jest problemem, u nas bieda… oby Gordon był naszym zbawieniem.

2

@majkiii po tylu latach na szczycie - należy się przerwa. Zwlasza, że zwiększa zasięgi prawdziwym bohaterom. Ten kebab jest wartością dodaną do kolejnych inicjatyw. Powodzenia

0

@Bzyczekk występ w Live czy 8:2 było fatalnymi występami i dlatego porównuje je z Karriusem. Od 8:2 powinien przestać być bramkarzem Barcelony, chyba, że rezerwowym. No tak rezerwowym być nie chce, odejść też nie chce. Jako kapitan nawet na wyjazdy mu się jeździć nie chce wspierać chłopaków - no w zasadzie ustawił się jak Umtiti… niestety koniec podobny

0

@szela1899 Vini odchodzi przynosząc część kasy na Argentyńczyka, Mbappe gra na swojej pozycji. To niestety może się ziścić. Rozwiązałoby też wiele ich problemów - czego im nie życzę

0

@Bzyczekk tam było wiele błędów, ale wtedy obnażono jego „zaletę”. To był ten mecz kiedy powinien zostać Karriusem Barcelony. Po prostu na 11 lat pobytu w Europie nie dał nam tego efektu WOw, kiedy drużynie nie szło. Każdy ma gorsze sezony, ale on w spotkaniach wyjazdowych LM i LE nie miał tych lepszych i to jest problem

0

@Bzyczekk wtedy to były jego jedyne rozgrywki, musiał się starać. Ale ogólnie to co zrobił z Bravo było żałosne jak ostatnie lato… od 2019 roku nie gra dobrze nogami zwłaszcza w 8:2… jeden sezon u Xaviego bardzo dobry w Hiszpanii, ale w Europie już była drama totalna. Od 7 lat jest to bramkarz nie na poziomie Barcelony i tylko sytuacją kontraktowa go tu pewnie trzyma. Co było przed ubiegłym sezonem każdy pamięta. Gość po prostu jest wybitny na średniaków. Na LM bez efektu WOW. Kontuzje zniszczyły mu karierę to fakt, ale swoim charakterem nie pomaga klubowi.

0

@paquito88 wiele razy tak myśleliśmy np 2022 czy 2019. Ma głębię składu, odmładza go i ma w szachu Viniego, którego dobrze spienięży tak czuje.

0

@th@les akurat on seryjnie zbiera karty zawodnicze wolnych supergwiazd. W przeciwieństwie do nas umie też wypromować zawodnika przed sprzedażą. Wiadomo, że każdy ma wpadki, ale patrząc na całokształt to dobrze sprzedają i nie za 1 Villę…

0

@paquito88 oby przegrał. Nie lubię tej mordy, ale umie prowadzić klub …

0

@Bzyczekk pokaż mi 1 zespół, który wygrał LM bez pewnego bramkarza?

0

@Eto'o9 R10 nigdy nie ma pewności. Gra warta świeczki. Araujo sprzedać, Cubrasiego odciążyć. Martin, Kounde i Chcristemsen to dobre obstawienie obrony, ale trzeba zacząć rotować bo zawsze mamy zmęczenie materiału. Araujo i jego problemy mentalne powinny go skreślić

0

@Bzyczekk zagrał 210 spotkań z 1 sezonem u Xaviego na oczekiwanym poziomie. Poza tym było bardzo średnio. Nie diagnozuje problemów psychicznych - a psychologiczne. 1. Marc na wyjeździe nie dojeżdżał w LM, LE.
2. Sprawa zostawania w drużynie na siłę z pewnością zniechęciła do niego kibiców.
3. Nie ma dla niego miejsca - powinien odejść by grać, ale on woli brać pensję i nawet na wyjazdy nie jeździć wspierać kolegów z trybun jako kapitan.

W Rzymie, Anfield lub na neutralnym terenie z Bayernem mógł coś ze swojego kunsztu, a jemu prąd odcinała presja a’la Karius z finału z Realem. Tylko Liverpool zareagował w porę - my wmawialiśmy sobie o 5 lat za długo, że się ułoży. A ostatnie 2 lata to próba rozstania się, która TS torpeduje i zachowuje się jak wrzód, a nie legenda.

0

@Bzyczekk od 2019 roku był kontuzjowany lub dochodził do siebie po kontuzji 1 dobry sezon na 7… w 2015 liga mistrzów i kwas z Bravo… potem ciąg kompromitacji w Europie. Podobnie jak Suarez byli to zawodnicy wybitni na LAliga, a za słabi na fazę pucharową LM czy nawet LE. Zdrowie go nie oszczędzało, ale teraz to już wygląda jak z Umtitim (który też w 2018 roku był top stoperem). Trzeba sobie jasno powiedzieć TS nie był stabilnym punktem zespołu i w jego, Suareza i FDj postawię dopatrywałem się źródła problemów w LM. Nie przepracowali tego z psychologiem - może, ale to jak nie dojeżdżali na wyjazdach to nie poziom legendy. Keylor, Valdes nie dojeżdżali potencjałem, ale w fazie pucharowej dawali czadu, a w meczach o pietruszkę głupie kiksy. TS Superman na Betis czy Girone, a wyjazd w LM i przejechany przez Romę, Live czy Bayern i to słynne „cierpielismy”. Po słynnym 8:2 i 4:0 z Live po prostu powinien odejść. Przeciągał swój pobyt za długo zamiast zejść ze sceny w dobrym momencie jak np. Xavi, Iniesta, Puyol czy Robert. Ostanie lata i relacje z klubem też stawiają go bliżej Koemana trenera niż piłkarza. Po prostu za słaba psychika na klub tego formatu. Umiejętności wybitne, ale przez psychikę gabloty puste, a i sposób przegrywania słaby..

4

@Bzyczekk stawianie go w gronie legend… miał wybitne występy, ale w kluczowych meczach w Europie nie dojeżdżał. Był to dobry bramkarz z wybitnym potencjałem. Z kimś równiejszym w bramce pewnie mielibyśmy mniej kompromitacji w Europie. Wypychanie Claudio, ostatnie lata i przeciąganie swojej pozycji w klubie - patrząc na całokształt do legendy to mu dużo brakuje. Po prostu powinien odejść kilka lat wcześniej. Wtedy moglibyśmy go tak określić, obecnie za dużo się wydarzyło.

0

U nas w pomocy mało miejsc i ciasno. Powodzenia w Monaco

4

Bez sensu rozmawiać o przyszłości jak wszystko idzie w dobrym kierunku. Głupie podkopywanie zaufania do trenera. Gość wyciągnął z klubu i zawodników to co najlepsze, niech jego era trwa jak Simeone w AM. Z szukaniem trenerów jest równie ciężko jak ze znalezieniem bocznego obrońcy. Flick to najlepsza możliwa opcja

4

@MaFCB przypominam sobie mecze w których przeskoczył średni poziom FDJ wielokrotnie. Kontuzja pokrzyżowała mu karierę, ale nie umniejszajmy.

3

@Ronad10 ubiegły sezon był zupełnie inny i stanowił filar na prawej flance…

2

@seba8101 grają nam na emocjach i robią z nami interesy. Nigdy nie wyszliśmy dobrze na transakcji z nimi. Można określać ich zachowanie jako odklejone, ale oni to robią, żeby nam opchnąć gościa powyżej ceny rynkowej. Nie dajmy się ponieść emocjom. My zagięliśmy parol na zakup gościa, którego nie mają ochoty sprzedać, ale jak zwykle za wygórowaną stawkę dadzą radę się zgodzić. Inna sprawa jest, że transfer w stylu Gordona po cichu to jest sposób robienia interesów. Telenowele zawsze wychodzą nam bokiem

0

@seba8101 nie widzę nic odklejonego w związku z tym, że po raz kolejny nas oskubie… wręcz przeciwne to my powinniśmy się ocknąć i nie dać się wykiwać…

44

Wiele meczy na bardzo dobrym poziomie, niemal bez wtop. Niestety zdrowie nie pozwoliło mu się ustabilizować

3

@kaamil1910 zgadzam się, zachowywał się jak zgniłe jajo, ale jednak los go nie oszczędzał i zniszczył jeden z największych talentów ostatnich lat, a każdy takie sytuacje inaczej znosi. Dał nam radość i nadzieję, ale to historia.

0

Cancelo to pozytywny impuls tego sezonu. Eric, Fermin

5

@Rupert_Haubica sezon długi, a Raphinha to prawdziwy skarb

1

@orgazm44 a może po prostu już byli dogadani i dlatego go oszczędzali

1

@saintmarcel_ myślę, że właśnie po to odpuścił wielką piłkę klubową, aby przygotować się na last dance na MŚ

2

@Bzyczekk tylko weź pod uwagę, że zwycięski skład poszedł pod młotek po 1 dobrym sezonie

0

@Terroriser uczciwa cena w dzisiejszych czasach. Młodszy, gorzej opłacany od Marcusa ++

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?