czar007
Dołączył/a: październik 2020
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kazragore z tym, że socios znają obietnice Laporty. Powrót Messiego po prostu sfinansuje te marzenia
3
@Gacu95 nawet nie porównuj. Ts od 2016 jest synonimem porażki w Europie. W LaLiga dał nam wiele, ale każdy Europejski blamaż to nie był jego dzień i wywiad zaczynający się „cierpieliśmy…”. Sam wypchnął Bravo, a w podobnej sytuacji położył L4 - wielki kapitan. Od 2018 roku miał jeden super sezon na poziomie LaLiga, a tak to grał z kontuzją, miał kontuzje lub dochodził do siebie po kontuzji. TS miał potencjał, aby być stawiany wśród najlepszych, ale VV, Nevas czy TC nawet jak nie są równie efektywni potrafili utrzymać koncentrację do końca, a Marc na tym poległ z Roma, Juve, Liverpoolem, Bayernem itd. Umiejętności i to co finalnie dowoził to dwie zupełnie inne rzeczy. Gdyby kochał ten klub poszedłby na ugodę jak Suarez czy Pique. Także sorry, ale pokłonie mu nie ma co oddawać - niezły najemnik z pechowym zdrowiem.
0
@Gacu95 Ter Stegen miał lepsze i gorsze chwile od Wojtka - charakter zawsze poniżej…
0
@Kazragore dlatego sądzę, że Leo ma granat w ręku i pewnie będzie chciał go użyć.
0
@Kazragore Laporta jest człowiekiem, któremu można dużo zarzucić - wiarygodność nijaka. W swój pokręcony sposób prostuje klub drugi raz na przestrzeni 20 lat. Ma jakiś pomysł na to. Osobowość śliską jak przystało na polityka
0
@Kazragore moim zdaniem Leo zmieni ten zarząd - ma autorytet. Czy to będzie dobra zmiana - nie wiem. 2 lata temu cieszyłem się, że kończy się bezprawie i propaganda płynąca z prawicy, dziś zalewa mnie głupota lewicy. Zmiany są pewne, niestety jak zwykle część rzeczy się zmienia na lepsze a inne na tym cierpią. Przyjście Leo wyciągnęłoby nas jednak z finansowego bagna
1
@Kazragore a ja uważam, że uwzględniając jego grę w mniej wymagającej lidze przez kilka lat możesz być w błędzie. Leo często lepiej kończył pokonując odległość mniejsza od bramkarza niż zespoły np. Koemana biegając za piłką. To trochę jakby to powiedzieć - on jest piłką nożną. Uważam, że przy zachowaniu rozsądnego zarządzania czasem mógłby być naszym asem w rękawie. Chociażby wolne, kreacja w ataku. Nie wspomnę już o koszulkach i marketingu, który poniósłby Barcelonę bardziej niż te wszystkie dźwignie. Jest to ruch, który bardzo opłaciłby się każdemu
2
@Zieliniak tak. Cubrasi przy nim też błyszczał. A mając taką parę stoperów to i boczni obrońcy błyszczeli bo czuli się pewnie
0
@Bogan ja uważam, że krótka kadra przetrzebiona kontuzjami po prostu zajechała się w ubiegłym sezonie. Potrzebujemy powiewu energii. Nas potrafią zaskoczyć nie tylko z kontrataku, co martwi
0
6. Olmo nie dojeżdża, Casado totalnie bez formy. FDJ gra głownie do tyłu i spowalnia akcję… tyle na temat pomocy
7. Obrona powinna składać się z zawodników Barcy B - obecnie ta formacja nie ma świeżości, niby mają umiejętności, ale gubią się z piłką przy nodze i przy podziałach kto kogo ma kryć
2
Nie ma się co oszukiwać, że mecz przegrany w środku pola FDJ i Olmo zawalili po całości. Bez środka pola nic nie dociera do napastników, a obrona tylko spogląda na rozpędzonych przeciwników. Zimny prysznic na tym etapie sezonu się przyda. Krótka ławka i brak jakości Lamine, Raphinhi, Fermina czy Gaviego daje się we znaki. Mam wrażenie, że tylko Christensen może grać na pozycji lewego stopera…
0
@malypuzon tylko problemem Mbappe jest jego egoizm - z nim drużyna idzie w dół zespołowo przez jego ego. Bez niego PSG gra lepiej, Real z nim gorzej. On może funkcjonować tylko i wyłącznie jako nr 1 i wszyscy muszą grać na niego. Nawet CR7 nie miał takiego ego. Piłka to gra drużynowa, a on i Neymar średnio to ogarniali (no może u nas Neymar liczył się z kumplami, bo w Paryżu to wieczne przeciągania liny z Mbappe).
3
Obecnie mamy prawdziwego fachowca na ławce, wszelkie rozprawy nad zastępcami zbędne. Flick nie usprawiedliwia się kontuzjami i krótka ławka - robi co do niego należy i oby tak dalej.
0
@KonopaaEagle w presezonie miał dyspozycje z najlepszych momentów kariery, jednak z jego charakterem wydaje się, że zrobi wszystko, żeby wrócić.
0
@partymaker Puyola najtwardszego z najtwardszych kontuzje położyły - na problemy zdrowotne nie ma wyjścia
0
Zakupy na +
Sprzedaż jak zawsze… niby chcemy sprzedać, a nie potrafimy nikogo sensownie spieniężyć
3
@karolpiłkarz nawet nie zaczyna
0
@4Fabregas4 w zeszłym sezonie był chyba inny obraz tego o czym piszesz, a przedłużenie kontraktu jeszcze sprawdzimy jak się potoczy
0
Nie umiemy sprzedawać i musimy sprzedawać. Nikt nie przyjdzie po TS, FDJ czy RA bo każdy wie na co ich stać. Od nas warto wyciągać młodych, perspektywicznych Casado, Fermin bo są warci po 80-100mln, gdybyśmy chcieli ich kupić, a każdy chce wykorzystać sytuację i wziąć ich za ułamek
0
@4Fabregas4 FDJ jest tak mocny, że nawet żadne oferty się za niego nie pojawiają… w każdym sezonie miał miesiąc lub 2 przerwy, ostatnie 2 trochę więcej. Przez 6 sezonów nie potrafi ustabilizować formy, przedłużyć kontraktu. Generalnie jest problematyczny. Zgodzę się, że występ Casado w ostatni weekend nie był najlepszy, ale taki na poziomie średniej FDJ z 6 sezonów - nijaki. Ogólnie cała drużyna ciężko wchodziła w mecz. Kontuzja Casado nie wynikała bezpośrednio z wejścia Griezmanna?
2
@4Fabregas4 myśle, że Casado bez kontuzji nie pozwoliłby mu wstać z ławki swoją regularnością. FDJ to taki kolejny typ, którym ciężko grać i ciężko sprzedać, a jeszcze ciężej przedłużyć kontrakt
4
@Kubsoleon podobnie FDJ leci na L4 i potencjale. Niby przebłyski są, ale z regularną grą jest trochę jak z przedłużeniem kontraktu… ja mam wrażenie, że tych dwóch różni tylko długość włosów i kolor skóry. Miłość do klubowych barw mają identyczną
0
@tomasz.s94 pozbyć się za 30 FDJ zanim pójdzie za free
2
On miał regularność w ubiegłym sezonie jakiej FDJ nie miał u nas nigdy
0
@DIPENSE wysoce prawdopodobne
0
Swoje zrobił. Bez wątpliwości przyszedł i zrobił to na co wszyscy liczyli l. Szkoda, że nie przyszedł lata temu zamiast Clementa, Songa i innych wynalazków.
1
@Iniesta19820815 jak mamy płacić to niech siedzi i chodzi na treningi jako podawacz piłek. Nie powinniśmy darować mu ani jednego dnia
2
@Ronad10 to tylko pokaże, że można zjeść ciasteczko i mieć ciasteczko. Kaska wpadnie, a karta w ręku i można podpisać drugi kontrakt
1
@daniel32778 po raz pierwszy od 2015 nie sfrajerzyliśmy w Europie. Sommer miał dwumecz życia i odpadliśmy po walce - ja się cieszę, że się przełamaliśmy.
1
@Jaan11 Carvajal też często był tak oceniany ;) jak skończył dobrze wiemy, Fati był wyniesiony na olimp, a poza kosmiczną pensją nic nie ugrał. Bojan, Pedro, Paulinho też nie byli najlepsi na świecie na swoich pozycjach, a dawali to coś ekstra bez przerośniętego ego. Ferran, Fermin, Martin, Casado - to są te osoby, które są i w poprzednim sezonie dały nam niespodziewane impulsy ważniejsze od Olmo, RA, TS czy FDJ. Real ma kolejny gwiazdozbiór, który się rozpadł po przyjściu ego Mbappe. Przyjście jednego z najlepszych miało ich ponieść, a tylko rozregulowało dobrze funkcjonującą maszynę