0

Nie ma Chielliniego węsze awans Ajaxu

0

de Ligt zrobiony przez Ronaldo przy tym rożnym

0

Ale Rakitic dziś gra jego zwody, balans ciała nie mam pytań gość jest w formie.

0

Madryckie gazety bardziej trafiły w skład niż katalońskie

0

Kto poleci jakiś fajny serial z nieprzewidywana akcja co trzyma w napieciu?

3

Piękny skład na rotacje

6

Zmiennicy pokażcie ze jesteście głodni gry i warci zaufania.

0

Barca w tym meczu przegra jestem tym przekonany

0

Ole starczy waszego farta .

0

Roberto fajnie gra

0

Arthur gra bardzo słabo Myślę że Busquets poprzednie się ogarnie. Artur do zmiany Busi niech zostanie tylko aby żółtka nie złapał drugiego.

5

Tutaj potrzebny jest Roberto i Vidal Roberto dla równowagi za Semedo aby wnieść więcej spokoju i kombinacji A Vidal siły

5

Oby de Gea zaprezentował formę z mistrzostw świata

1

Diego Costa obraził matkę kibica Realu Madryt i może być zawieszony od 4 do 8 meczy.

9

Marca podaje że Hazard za Ok 100 milionów przyjdzie do Realu.
A Griezmann 120 do nas ? Przecież Griezmann to nawet przy tym samym stole z Hazardem nie siedzi. Może mu buty czyścić.

10

Dla mnie Griezmann nie jest wart 120 baniek i to żadna promocja.
Myśle że na 80 milionów wyceniłybym jego umiejętności.
To jest bardzo dobry pilkarz ale nie za 120 milionów.

0

Super.

0

Cher ? Piosenkarka

8

Dla mnie taki mecz daje więcej morali niż pewne zwycięstwo. Fakt 4 bramy stracone ale remontada i wnioski popełnionych błędów mogą naprawdę pomoc w następnych meczach.

2

Już widzę interes życia jak Barca sprzeda Chelsea Coutinho aby odblokować transfer Hazarda do Realu....

0

Na pensje Griezmanna 16 baniek maja wiec i dla Lengleta się znajdzie.

0

Lągle obrońca rewelacyjny, trafiła nam się perła w obronie.

15

W gruncie rzeczy jak Zidane wygra resztę spotkań do końca sezonu, to Florentino zaufa geniuszowi Zidana i może nie będzie szastał portfelem i zostawi ta pakę która ma teraz i za bardzo się nie wzmocnią. ..

6

Śmiejcie się. Diabeł Zidane wrócił znów te 90 minuty :-/

0

Jak jesteś z większego miasta to o prace nie trudno a jak z mniejszej miejscowości to już trudniej. Ale ja 3 zminowki omijam szerokim łukiem a 10 lat tak pracowałem i już starczy.
Dlatego cie rozumiem z ta liga mistrzów, tak miałem i pamietam te czasy.

12

Ja zmieniłem pracę i po problemie :-)

0

Jak zagrał ten Chińczyk z Espanyolu?

0

Dzięki

24

Komentarz bez sensu. Zganiłeś gościa za dobra decyzje bez sensu

0

W składzie Alba i Alaba No nieźle:-)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?