dafik85
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie ma Chielliniego węsze awans Ajaxu
0
de Ligt zrobiony przez Ronaldo przy tym rożnym
0
Ale Rakitic dziś gra jego zwody, balans ciała nie mam pytań gość jest w formie.
0
Madryckie gazety bardziej trafiły w skład niż katalońskie
0
Kto poleci jakiś fajny serial z nieprzewidywana akcja co trzyma w napieciu?
3
Piękny skład na rotacje
6
Zmiennicy pokażcie ze jesteście głodni gry i warci zaufania.
0
Barca w tym meczu przegra jestem tym przekonany
0
Ole starczy waszego farta .
0
Roberto fajnie gra
0
Arthur gra bardzo słabo Myślę że Busquets poprzednie się ogarnie. Artur do zmiany Busi niech zostanie tylko aby żółtka nie złapał drugiego.
5
Tutaj potrzebny jest Roberto i Vidal Roberto dla równowagi za Semedo aby wnieść więcej spokoju i kombinacji A Vidal siły
5
Oby de Gea zaprezentował formę z mistrzostw świata
1
Diego Costa obraził matkę kibica Realu Madryt i może być zawieszony od 4 do 8 meczy.
9
Marca podaje że Hazard za Ok 100 milionów przyjdzie do Realu.
A Griezmann 120 do nas ? Przecież Griezmann to nawet przy tym samym stole z Hazardem nie siedzi. Może mu buty czyścić.
10
Dla mnie Griezmann nie jest wart 120 baniek i to żadna promocja.
Myśle że na 80 milionów wyceniłybym jego umiejętności.
To jest bardzo dobry pilkarz ale nie za 120 milionów.
0
Super.
0
Cher ? Piosenkarka
8
Dla mnie taki mecz daje więcej morali niż pewne zwycięstwo. Fakt 4 bramy stracone ale remontada i wnioski popełnionych błędów mogą naprawdę pomoc w następnych meczach.
2
Już widzę interes życia jak Barca sprzeda Chelsea Coutinho aby odblokować transfer Hazarda do Realu....
0
Na pensje Griezmanna 16 baniek maja wiec i dla Lengleta się znajdzie.
0
Lągle obrońca rewelacyjny, trafiła nam się perła w obronie.
15
W gruncie rzeczy jak Zidane wygra resztę spotkań do końca sezonu, to Florentino zaufa geniuszowi Zidana i może nie będzie szastał portfelem i zostawi ta pakę która ma teraz i za bardzo się nie wzmocnią. ..
6
Śmiejcie się. Diabeł Zidane wrócił znów te 90 minuty :-/
0
Jak jesteś z większego miasta to o prace nie trudno a jak z mniejszej miejscowości to już trudniej. Ale ja 3 zminowki omijam szerokim łukiem a 10 lat tak pracowałem i już starczy.
Dlatego cie rozumiem z ta liga mistrzów, tak miałem i pamietam te czasy.
12
Ja zmieniłem pracę i po problemie :-)
0
Jak zagrał ten Chińczyk z Espanyolu?
0
Dzięki
24
Komentarz bez sensu. Zganiłeś gościa za dobra decyzje bez sensu
0
W składzie Alba i Alaba No nieźle:-)