0

Kontuzja Bale i Real jest w szarej du....
Lepiej niech modlą się aby nie dostał kontuzji.

1

Będą krytycy takich piłkarzy a szkoda bo nie ceni się za ich zadania na boisku.
Tak jak krytykują Dembele bo powinien już po 5 bramek walić na mecz.

1

Fajnie jakby Pogba uciekł z tego tonącego statku do Barcelony.

1

No mnie szlag trafia jak tu tacy dziwacy chcą aby odrazu 21 latek odpalił i grał jak z nut. Odpal fife i sprzedawaj Dembele.

0

Ja nie chce lajków lepiej nie pisz bzdur to będzie lepsza nagroda ...

3

Nie wszyscy zawodnicy w każdym meczu będą równo grać w następnym to Dembele może lepiej wypaść a Suarez gorzej. Fakt jest taki że każdy z nich może rozsadzić o wyniku meczu. Obaj są bardzo potrzebni.

4

Co powiedział?

1

Potrzeba było na boisku Coutinho który ma dobre uderzenia z dystansu wiec padło na Semedo ze musi zejść.

0

Modlitwy la rambli zostały wysłuchane

0

Pismaki pudło tym razem

1

Valverde mi zaimponował tym skladem

4

Roberto dalej w obronie wnerwia mnie to

1

Munira bym nie zostawiał. Jest Paco, wiec albo jeden albo drugi odchodzi.

4

Te mecze w stanach to już za duża komercja. Wiem że kasa większa ale jednak ligi będą tracić swoją tozsamosc. Jakoś nie pasuje mi to.

0

Brakuje strzału z 20 metrów

0

Ivan i Cou wejdzie i odwrócą się losy meczu

1

Messi gra?

0

Mbappe, Dembele, Di Maria, a Neymar do Realu jak Dembele przyjdzie a my byśmy zostali z niczym No pocałuje się pan szejk w czółko z tylu.

1

Rakieta i Dembele oby zostali. Rakitic daje równowagę w drużynie a Dembele zobzcycie ze to będzie jeden z najlepszych na świecie. .
Ciekawe o jakich kwotach mówią za nich?

0

Ogrywac chłopaka w 1 drużynie i rotowac nim ze słabszymi drużynami aby miał Minuty a nóż jeszcze zablysnie i będzie poważnym kandydatem do 1 składu

1

Ciekawe po kim weźmie szafkę . :-)

0

W tamtym zezonie po laniu w superpucharze Hiszpani my mieliśmy mieć -30;w grudniu wiec nie można być zbyt pewnym siebie....

10

Pensja pogby i transfer to 20 vidalów

2

Niby Thiago jest do wyciagnięcia wiec nie da rady dołożyć tych reszty pieniędzy aby mieć sporo młodszego ogranego Thiago? Nie za bardzo kumam aczkolwiek cenie Vidala

0

Ja tez wierze że to będą dobre transfery ale chciałbym takiego pewniaka jak Thiago albo Pogba

6

Jak przychodzili Paco, Arda, Gomes, Denis, Umtiti, Digne..itp. się zachwycaliśmy a okazało,się ze brakowało takiego kogoś już sprawdzonego,wiec myśle ze jakiś gość typu Pogba lub Thiago,powinien przyjść dla mnie pewniaki do pomocy zespołowi w sezonie.

1

Digne Tylko zmiennik nic więcej. Alba młodszy nie będzie więc potrzeba kogoś kto będzie powoli próbował z nim walczyć o pierwszy skład a Digne nie miał szans. Był solidny ale za słaby na Barcelone

0

Rafinha wyrzucił Lazio z Ligi Mistrzów a teraz by do nich przyszedł :-)

0

A gdzie one są?

0

Kolejność dla mnie :

Rafinha, Munir, Gómez, Vidal, Digne, Paco, Mina, Denis, Cillessen

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?