dafik85
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kontuzja Bale i Real jest w szarej du....
Lepiej niech modlą się aby nie dostał kontuzji.
1
Będą krytycy takich piłkarzy a szkoda bo nie ceni się za ich zadania na boisku.
Tak jak krytykują Dembele bo powinien już po 5 bramek walić na mecz.
1
Fajnie jakby Pogba uciekł z tego tonącego statku do Barcelony.
1
No mnie szlag trafia jak tu tacy dziwacy chcą aby odrazu 21 latek odpalił i grał jak z nut. Odpal fife i sprzedawaj Dembele.
0
Ja nie chce lajków lepiej nie pisz bzdur to będzie lepsza nagroda ...
3
Nie wszyscy zawodnicy w każdym meczu będą równo grać w następnym to Dembele może lepiej wypaść a Suarez gorzej. Fakt jest taki że każdy z nich może rozsadzić o wyniku meczu. Obaj są bardzo potrzebni.
4
Co powiedział?
1
Potrzeba było na boisku Coutinho który ma dobre uderzenia z dystansu wiec padło na Semedo ze musi zejść.
0
Modlitwy la rambli zostały wysłuchane
0
Pismaki pudło tym razem
1
Valverde mi zaimponował tym skladem
4
Roberto dalej w obronie wnerwia mnie to
1
Munira bym nie zostawiał. Jest Paco, wiec albo jeden albo drugi odchodzi.
4
Te mecze w stanach to już za duża komercja. Wiem że kasa większa ale jednak ligi będą tracić swoją tozsamosc. Jakoś nie pasuje mi to.
0
Brakuje strzału z 20 metrów
0
Ivan i Cou wejdzie i odwrócą się losy meczu
1
Messi gra?
0
Mbappe, Dembele, Di Maria, a Neymar do Realu jak Dembele przyjdzie a my byśmy zostali z niczym No pocałuje się pan szejk w czółko z tylu.
1
Rakieta i Dembele oby zostali. Rakitic daje równowagę w drużynie a Dembele zobzcycie ze to będzie jeden z najlepszych na świecie. .
Ciekawe o jakich kwotach mówią za nich?
0
Ogrywac chłopaka w 1 drużynie i rotowac nim ze słabszymi drużynami aby miał Minuty a nóż jeszcze zablysnie i będzie poważnym kandydatem do 1 składu
1
Ciekawe po kim weźmie szafkę . :-)
0
W tamtym zezonie po laniu w superpucharze Hiszpani my mieliśmy mieć -30;w grudniu wiec nie można być zbyt pewnym siebie....
10
Pensja pogby i transfer to 20 vidalów
2
Niby Thiago jest do wyciagnięcia wiec nie da rady dołożyć tych reszty pieniędzy aby mieć sporo młodszego ogranego Thiago? Nie za bardzo kumam aczkolwiek cenie Vidala
0
Ja tez wierze że to będą dobre transfery ale chciałbym takiego pewniaka jak Thiago albo Pogba
6
Jak przychodzili Paco, Arda, Gomes, Denis, Umtiti, Digne..itp. się zachwycaliśmy a okazało,się ze brakowało takiego kogoś już sprawdzonego,wiec myśle ze jakiś gość typu Pogba lub Thiago,powinien przyjść dla mnie pewniaki do pomocy zespołowi w sezonie.
1
Digne Tylko zmiennik nic więcej. Alba młodszy nie będzie więc potrzeba kogoś kto będzie powoli próbował z nim walczyć o pierwszy skład a Digne nie miał szans. Był solidny ale za słaby na Barcelone
0
Rafinha wyrzucił Lazio z Ligi Mistrzów a teraz by do nich przyszedł :-)
0
A gdzie one są?
0
Kolejność dla mnie :
Rafinha, Munir, Gómez, Vidal, Digne, Paco, Mina, Denis, Cillessen