dafik85
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Ney nie przyjdzie do nas to plotka oczywiście. Ale odnieść się do tego to wolał bym aby grał u nas niż np w Realu.
Niektórzy go skreśla ja potraktował bym go jak syna marnotrawnego co popełnił blad:-) i wraca ....
0
Ja wyrażam swoje odczucia tak jak ty je wyrażasz i wszyscy tutaj. Wiec o co chodzi?
21
Co jak co ale Neymara bym chciał dalej. Mówimy ze pazerny na kasę Ok to prawda ale wielu piłkarzy chce doić kluby. Messi i Ronaldo tez za frytki nie grają........
0
Fajnie jakbyś się spakowal z tej strony ale ze chcesz tu być inni muszą się męczyć
0
O to chodzi w życiu nie tylko wymagać ale też wspierać jak nie idzie
0
Na podstawie jeszcze innych meczy w których się spotykali
0
Dla tego dziś chciałem niespodzianki Tottenham aby awansował
0
Do niespodzianek jednak dochodzi. Monaco, Porto,itd Juve rok temu.
W tym sezonie myśle że Liverpool będzie niespodzianka
0
Obawiam się ze Real może z nami wygrać. Często tak bywa ze jak wygrywa się w jakiejś części seoznu z kimś to w innej można wtopić.
Real łapie formę i uważam ze na wiosne będą piekielnie mocni. A my możemy mieć dołek.
Za jakiś czas mecz Real Barca tak ale nie teraz.
0
Tak ale dbam o zdrowie swoje i innych i zawału bym nie chciał :-)
4
Ale i tak uważam ze Juve w tym sezonie jest słabsze niż w tamtym. Myśle ze jak trafi na Barce, Real, City a szczególnie na Bayern ( bo z nimi im ewidentnie nie idzie) to odpadną zdecydowanie
4
Link do tego?
5
Mam nadzieje ze to koniec niemiłych niespodzianek w LM.
Real odpada w następnym dwumeczu a my w finale gramy z City i wygrywamy.
6
Lga Mistrzów z nudnym Juventusem ciąg dalszy.....
Meczy Juve aż nie chce się oglądać po za tymi 2 minutami dziś .
Ale ta piłka wkurza
0
Ok zabrzmiało na ironię ;-)Sorki podobnie traktowano Roberto i wielu innych zanim się rozkręcili i złapali o co chodzi w grze Barcelony i pokazali na co ich stać
0
Widzę ze twój ulubiony zawodnik to Sergi Roberto a pewnie jak mu nie szło to jechałeś po nim jak po burej kotce i jak połowa użytkowników chciałeś go sprzedać. Ale widzę ze zmieniłeś zdanie ;-D
1
Spokojnie dzięki komentarzom negatywnym na Dembele można poznać kto nie zna się na piłce.
I jaki to jest kibic.
Z gimbaza nie ma co dyskutować ale użytkownicy ktorzy maja trochę rozsądku to widać ich dojrzałe spojrzenie na sprawę Dembele.
0
Chetnie spisał bym użytkowników co narzekają na Dembele i go sprzedawaja albo skreślają i jak złapie formę wymienił ich i zobaczylibyśmy sezonowow i gimbusów co go wychwalają pod niebiosa.
Choragiewki normalnie choragiewki........
1
Jak chcecie narzekajcie sobie. To jest młody chłopak z niezwykłym talentem żeby zrozumieć taktykę jednemu trzeba 3 miesiące a drugiemu 1.5 sezonu. On jest młody i to inwestycja na lata.
21
Po dwóch kontuzjach od gościa wymagasz szybkiego złapania formy? Bez zgrania z drużyna? To nie fifa to życie ...
7
Dembele jest genialny. Będziemy z niego mieli pociechę ale krytykanci się znajda oczywiście bo kosztował tyle kasy ze nawet jak by miał jedna nogę to musi być zbliżony do poziomu Messiego .
Chłopak jeśli złapie formę na mistrzostwa o ile pojedzie to będzie dobrze. Teraz nie ma co wymagać.
0
Vidal się wyróżnia
0
Dobrze ze nie jesteś trenerem. Albo że nie jest średniowiecze bo Gomes skończył by na stryczku. ...
0
Juz zacznie się akcja zgnoic Gomesa. ....
Po co go w ogóle wystawił itd...
0
Jak mecz mu nie wyjdzie to i tak niektórzy będą go sprzedawać do Manchesteru
2
W Espanyolu wystąpi „Pipa” :-)
13
dla mnie mniejszym złem jest wygrana PSG niż Realu.....
0
Szkoda że PSG odpadło wolałbym aby Neymar odpadł z Barcelona
0
Emery oby Real Madryt cie zatrudnił
0
Poczek wsadził ale jaja