0

Jeśli Neymar nie chce w PSG być i Real się szykuje na niego to chciałbym aby Barca postarała się o niego spowrotem. Byłoby pięknie a tak trzeba myśleć o Griezmanie a do Neymara nawet nie ma startu choć to nie jest zły piłkarz ale Neymar to Neymar gwiazda na lata.

Jedyna nadzieja w zmianie prezesa Bo z Bartkiem relacje są złe i Ney nie wróci.

0

Asensio wszedł to pozamiatane

7

Girona wygrywa super

1

Iniesta miał włosy .....

9

To chyba oczywiste że będziemy kibicować Neymarowi mimo że odszedł ale dal nam dużo radości. ...

6

Fajnie losowanie genialne dla piłki niekoniecznie dla Faworytów z Hiszpanii

0

Real pęknie. ..

0

Gdyby babaka dziadkiem była .....

1

Andre wchodź na boisko

0

Wkoncu nie szukał Messiego i gol

0

Prawa strona się uruchomi wkoncu bo tylko lewa istnieje na Aleix pokaz coś

1

Ludzie Villareal jest zdziesiątkowany kontuzjami co się dzieje ze nie możemy ich rozklepać ?

1

Messi zostaje z tylu to inni nie maja pojęcia co z piłka zrobić. Barcelona nie umie atakować bez Messiego. Jak Messi miał kontuzje ciągnął Neymar grę

0

Bardziej porażka ewidentna

0

My będziemy remisować Real będzie wygrywał to po grań Derby możemy cześć śmierdzący oddech Realu na plecach.

0

Paco,i Andre musza wejść albo coś uratują albo będziemy ich bardziej kląć jak Denisa

0

Denis słabi dziś jak nic

13

Andre Gomes na boisko nasz cichy bohater

2

Ale to szukanie Messiego na sile czasem denerwuje tym bardziej że są czasem lepsze opcje podania

0

Znowu styczeń rozbudzi oczekiwania wielu almyu raczej jednak wakacje będą wchodzić w grę

0

Jeszcze wyrownaja

0

Czemu nie było Rakiticia i Gomesa?

0

Różnica miedzy zazdrością a zawiścią?

1. Zazdrość- Szkóda że Messi nie zdobył złotej piłki

2. Zawiść - Czego zdobył ja Ronaldo.

0

Jak Real nic nie wygra w tym sezonie to raczej była jego ostatnia złota piłka.
Jak Neymar Wygra ligę mistrzów to Neymar jak Messi to Messi
Ale mistrzostwa świata w Rosji mogą zaburzyć ta śmieszna nagrodę

3

Jaja będą jak Neymar będzie 2 a Messi 3

0

Skoro takie niespodzianki są to może Mesii wygra złota piłkę:-D

0

Masz racje City będzie lepsze

2

A później płaczą tacy jak ty że Real wygrał ligę mistrzów bo miał słabych rywali

8

Ja chce mecz Real-PSG nawet mnie najgorsze losowanie dla Barcy nie zmartwi, jak ucieszy trafienie Realu na PSG

1

Szkoda mi Semedo bo za mało piłek dostawał fajnie pokazywał się na pozycji.....

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?