dafik85
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jeśli Neymar nie chce w PSG być i Real się szykuje na niego to chciałbym aby Barca postarała się o niego spowrotem. Byłoby pięknie a tak trzeba myśleć o Griezmanie a do Neymara nawet nie ma startu choć to nie jest zły piłkarz ale Neymar to Neymar gwiazda na lata.
Jedyna nadzieja w zmianie prezesa Bo z Bartkiem relacje są złe i Ney nie wróci.
0
Asensio wszedł to pozamiatane
7
Girona wygrywa super
1
Iniesta miał włosy .....
9
To chyba oczywiste że będziemy kibicować Neymarowi mimo że odszedł ale dal nam dużo radości. ...
6
Fajnie losowanie genialne dla piłki niekoniecznie dla Faworytów z Hiszpanii
0
Real pęknie. ..
0
Gdyby babaka dziadkiem była .....
1
Andre wchodź na boisko
0
Wkoncu nie szukał Messiego i gol
0
Prawa strona się uruchomi wkoncu bo tylko lewa istnieje na Aleix pokaz coś
1
Ludzie Villareal jest zdziesiątkowany kontuzjami co się dzieje ze nie możemy ich rozklepać ?
1
Messi zostaje z tylu to inni nie maja pojęcia co z piłka zrobić. Barcelona nie umie atakować bez Messiego. Jak Messi miał kontuzje ciągnął Neymar grę
0
Bardziej porażka ewidentna
0
My będziemy remisować Real będzie wygrywał to po grań Derby możemy cześć śmierdzący oddech Realu na plecach.
0
Paco,i Andre musza wejść albo coś uratują albo będziemy ich bardziej kląć jak Denisa
0
Denis słabi dziś jak nic
13
Andre Gomes na boisko nasz cichy bohater
2
Ale to szukanie Messiego na sile czasem denerwuje tym bardziej że są czasem lepsze opcje podania
0
Znowu styczeń rozbudzi oczekiwania wielu almyu raczej jednak wakacje będą wchodzić w grę
0
Jeszcze wyrownaja
0
Czemu nie było Rakiticia i Gomesa?
0
Różnica miedzy zazdrością a zawiścią?
1. Zazdrość- Szkóda że Messi nie zdobył złotej piłki
2. Zawiść - Czego zdobył ja Ronaldo.
0
Jak Real nic nie wygra w tym sezonie to raczej była jego ostatnia złota piłka.
Jak Neymar Wygra ligę mistrzów to Neymar jak Messi to Messi
Ale mistrzostwa świata w Rosji mogą zaburzyć ta śmieszna nagrodę
3
Jaja będą jak Neymar będzie 2 a Messi 3
0
Skoro takie niespodzianki są to może Mesii wygra złota piłkę:-D
0
Masz racje City będzie lepsze
2
A później płaczą tacy jak ty że Real wygrał ligę mistrzów bo miał słabych rywali
8
Ja chce mecz Real-PSG nawet mnie najgorsze losowanie dla Barcy nie zmartwi, jak ucieszy trafienie Realu na PSG
1
Szkoda mi Semedo bo za mało piłek dostawał fajnie pokazywał się na pozycji.....