dafik85
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Klauzula jak dla Andre Gomesa to jak by go oddali
0
Barcelona ma pecha nie tylko ta piłkarska
0
Ciekawe jak.byśmy zagrali dwoma.pivotami i grali byśmy na Real z kontami nie odsłaniając tyłów. Mogło by być różnie bo na noże z Realem.teraz nie mamy szans
0
Absolutnie nie
0
Życzę Ci z zero serca abyś Busquetsa posadził na ławce bo jego gra troszeczkę wku......
2
Jednak myślę że to będzie udany transfer (oby)
5
Wziąć zawodnika z Brazyli co nie ma żadnej wartości piłkarskiej zapłacić 4 bańki. To ewidentny przekręt ktoś po prostu posłużył się Duglasem aby wziąć pieniądze od zarządu. Jeszce te cztery Banie bym im wybaczył ale kosztem Asensio? No szlak mnie trafia:-/
0
Bartek i tak woli Duglasa
3
To nie jest pesymizm panowie to jest REALizm. Sory ale Real ma po 1 genialnych doświadczonych piłkarzy( Kross, Modric, Ramos,Ronaldo) po 2 świetną młodzież (Asensio, Lucas, Isco, Ceballos, Varane, Kovacic). Po 3 my mamy krater w środku pomocy i na lewym skrzydle. Po 4 minęło sporo czasu aby Real do tego doszedł co teraz wiec my musimy bardzo cieżko pracować i uzbroić się w cierpliwość. Nawet na spory czas.
Z ich transferami widać że chcą dominować na długi czas bo ta młodzież już zjada nasz drewniany las
4
Panowie Real jest na topie morale maja ogromne. Kross, Modric, Isco, Kovacic, Casemiro, kazdy lepszy niż dwóch razem wziętych z naszej pomocy. U nich najsłabsze ogniwo w pomocy było by u nas najlepszym.
Gra płynie genialnie maja pewność siebie a my co mamy? Rakitica i Gomesa:-(
W takiej dupie dawno nie byliśmy..... Bartek przespał transfery w pomocy w tamtym sezonie
A Robert za transfery półśrodki powinien zostać powieszony za jajka.
A jeszcze jedno Zubiemu i zarządowi Asensio nie wybaczę Czemu oni kupili Duglasa? to nie zrozumiałe przecież Asensio to była perełka powinien do nas trafić, ale pewnie to był jakiś przekręt finansowy .....bo inaczej nie da się wytłumaczyć tego bo przecież nawet osoby z fcbarca.com wiedziały że to jest perła a co mówiąc skauci z najlepszego klubu na świecie.
0
A co w sezon zrobisz z malucha Ferrari?
1
Ja poraz pierwszy tez czuje że jesteśmy daleko za Realem.
3
Busi mówiąc że trzeba transferów pewnie myślal o swojej pozycji....
1
Jak można było kupić w dupę jeża Duglasa a olać Asensio? Bartomeu ty cwoku liczą bardziej się pieniądze jak klub..... a stratę Neymara to już ci kibice nie zapomną.
1
Real Madryt projekt skończony a patrząc na młodzież projekt zaczęty wiec w takiej dupie jesteśmy że szok. Tutaj konieczna jest zamian zarządu. Przegrywali walkę o młodych z Realem i innymi klubami a Asensio to im nie wybaczę........
0
Oby przegrać z honorem. Bo pucharu nie uniesiemy ale jak będą dobre wzmocnienia to w maju może nas czekać miła niespodzianka
0
W tym momencie z tym składem Jednak Neymar by pomógł
0
Z Neymarem wszystko było by możliwe ale ze wchodzącym asekuracyjnym Deulofeu to tym momencie najwyżej remis
0
Wróżka nie jestem ale chyba ty tez nie ....
9
Pique w formie to maszyna nie do przejścia
1
Głupoty piszesz to jest dobry zawodnik ale porażka źe w tym wieku przychodzie o nas
0
Zupełnie inaczej niż Neymar i jego tata
1
Przyspiesza? Czyli transfery kwestią godzin?
3
Nie dobijajcie tymi artykułami bo frustracja na zarząd wzrasta......
0
Transfery nic na szybko nie dadzą Dembele, Coutinho itd. Real to skończony projekt a my będziemy musieli przyglądać się jak się cieszą. Trzeba czadu i jak najszybciej zacząć tworzyć drużynę..
16
Real to piękny skończony projekt a Barca jest w trakcie więc współczuję Valverde bo będzie przyjmował baty za to że zarząd liczył na MSN przez tyle sezonów nie wzmacniając środka pola
0
Real wygra 6 pucharów zobaczycie mistrzostwa klubowe to formalność już dwa tytuły ma praktycznie. Najciężej będzie miał z liga mistrzów. Bo w tym sezonie ligę wygra spacerkiem :--(
0
Dawać Dembele , Coutinho, i tego Paulinho bo już gorzej być nie może
5
Jeszcze Paulinho i Persic i cała naprzód po puchar Intertotto...........:-D
0
Przynajmniej remis w dzisiejszym meczu