dafik85
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Co z Cancelo? Kontuzja? Ze zszedł?!
0
Panie Laporta Damian Suarez
Z Getafe jest do wzięcia za darmo. Jak iść na dno to z całą parą….O tego piłkarza Barcelona nie przegra rywalizacji Panie Deco
0
Patrząc na transfer Bergvala to jak zacytować Mateusza Soche „ Tego nikt się nie spodziewał „
2
Jak operacja się nie uda to dwa wnioski:
1. Barca już nie jest tak atrakcyjna jak kiedyś
2. Deco kolejna kompromitacja bo wymaga się od gościa aby w sytuacji w której jest Barcelona kupował młodych dzików za nie duże pieniądze a nie gwiazdy za furę kasy.
Wiec oby się udało
2
Jakby okazał się to prawda to Laporta jest leśnym dziadkiem . Co ten Bartomeu nawyrabiał, że Barcelona stała się średniakiem może ciut wyżej .
1
Za ten mecz za Iniakiego Pene dać bramkarza rezerw bo gorzej bronić się nie da
1
Straciliśmy szanse na wszystkie tytuły w tym sezonie. liga mistrzów została ? Przecież Bayern, City a nawet Arsenal zrobią z Barcelony jesień średniowiecza.
To będzie gwałt o ile uda się przejąć Napoli a z taka obroną i w to wątpię …
2
Jurgen ogarnij ten burdel a Laporta powinien ostatnie kieszonkowe oddać na dobrego trenera
1
Xavi dzięki za majstra ale już pakuj walizki
0
Co mecz worek bramek . Co za obrona ….. masakra
0
Karnego nie ma ale czy można tak samo sędziować Realowi?
1
Jurgen jak nie teraz to kiedy?
3
Jurgen Klop odchodzi z Liverpoolu wiec Lapcio lepsza każda do ściągnięcia tego trenera się nie trafi
0
Chciałbym aby Xavi tak kucał jak Ernesto
3
Patrząc na Lewandowskiego w ostatnich miesiącach to mam wrażenie przez to jego machanie łapkami i słaba formę on trenuje siatkówkę a nie piłkę nożną.
0
Gdzie Wolski komentuje teraz? bo jak dla mnie najlepszy komentator a El Clasico za niego to był sztos
2
Lewandowski tym meczem zakończył karierę w Barcelonie
0
Jak gra cubarsi?
2
Sędziowie zabili tę ligę niestety.
0
Ostatnio Barca jest memem wiec jednak może Mourinho do Barcelony bo jak
Się sprawdzi to super a jak nie i tak nic nie tracimy
0
Patrzę na losowanie i sobie myśle jak Ernesto rozjeżdża Xaviego niestety
1
Xavi taktyk zasrany. Obrona daje dupy od kilku miesięcy bo nie potrafi jej trener ustawić. Chłopaki po tracili formę, spadły morale a trener nie reaguje odpowiednio. Mam nadzieje, że Xavi oglądał wczorajszy mecz Atletico
7
Laporta puścił Griezmanna za czapkę gruszek . Teraz ma Ferrana a Atletico Griezmana
0
Nie będzie 2:2 Atletico to dowiezie
0
Uffff. Uffff
1
Ale De Paul za Gaviego by się sprawdził. Taki Walczak by się przydał tylko Xavi jest piczką i zrobił z De Paula panienkę
0
Gavi tez wrócił na repce na chwilkę
1
De Paul fajnie walczy nie jak Płaczki w Barcelonie truchtają
0
Odrazu Ancelotti reaguje wpuszcza Brahima za Mendyiego. A Xavi ?
8
Teraz takiego Griezmanna byśmy wzięli z pocałowaniem ręki