0

Co z Cancelo? Kontuzja? Ze zszedł?!

0

Panie Laporta Damian Suarez
Z Getafe jest do wzięcia za darmo. Jak iść na dno to z całą parą….O tego piłkarza Barcelona nie przegra rywalizacji Panie Deco

0

Patrząc na transfer Bergvala to jak zacytować Mateusza Soche „ Tego nikt się nie spodziewał „

2

Jak operacja się nie uda to dwa wnioski:
1. Barca już nie jest tak atrakcyjna jak kiedyś
2. Deco kolejna kompromitacja bo wymaga się od gościa aby w sytuacji w której jest Barcelona kupował młodych dzików za nie duże pieniądze a nie gwiazdy za furę kasy.

Wiec oby się udało

2

Jakby okazał się to prawda to Laporta jest leśnym dziadkiem . Co ten Bartomeu nawyrabiał, że Barcelona stała się średniakiem może ciut wyżej .

1

Za ten mecz za Iniakiego Pene dać bramkarza rezerw bo gorzej bronić się nie da

1

Straciliśmy szanse na wszystkie tytuły w tym sezonie. liga mistrzów została ? Przecież Bayern, City a nawet Arsenal zrobią z Barcelony jesień średniowiecza.
To będzie gwałt o ile uda się przejąć Napoli a z taka obroną i w to wątpię …

2

Jurgen ogarnij ten burdel a Laporta powinien ostatnie kieszonkowe oddać na dobrego trenera

1

Xavi dzięki za majstra ale już pakuj walizki

0

Co mecz worek bramek . Co za obrona ….. masakra

0

Karnego nie ma ale czy można tak samo sędziować Realowi?

1

Jurgen jak nie teraz to kiedy?

3

Jurgen Klop odchodzi z Liverpoolu wiec Lapcio lepsza każda do ściągnięcia tego trenera się nie trafi

0

Chciałbym aby Xavi tak kucał jak Ernesto

3

Patrząc na Lewandowskiego w ostatnich miesiącach to mam wrażenie przez to jego machanie łapkami i słaba formę on trenuje siatkówkę a nie piłkę nożną.

0

Gdzie Wolski komentuje teraz? bo jak dla mnie najlepszy komentator a El Clasico za niego to był sztos

2

Lewandowski tym meczem zakończył karierę w Barcelonie

0

Jak gra cubarsi?

2

Sędziowie zabili tę ligę niestety.

0

Ostatnio Barca jest memem wiec jednak może Mourinho do Barcelony bo jak
Się sprawdzi to super a jak nie i tak nic nie tracimy

0

Patrzę na losowanie i sobie myśle jak Ernesto rozjeżdża Xaviego niestety

1

Xavi taktyk zasrany. Obrona daje dupy od kilku miesięcy bo nie potrafi jej trener ustawić. Chłopaki po tracili formę, spadły morale a trener nie reaguje odpowiednio. Mam nadzieje, że Xavi oglądał wczorajszy mecz Atletico

7

Laporta puścił Griezmanna za czapkę gruszek . Teraz ma Ferrana a Atletico Griezmana

0

Nie będzie 2:2 Atletico to dowiezie

0

Uffff. Uffff

1

Ale De Paul za Gaviego by się sprawdził. Taki Walczak by się przydał tylko Xavi jest piczką i zrobił z De Paula panienkę

0

Gavi tez wrócił na repce na chwilkę

1

De Paul fajnie walczy nie jak Płaczki w Barcelonie truchtają

0

Odrazu Ancelotti reaguje wpuszcza Brahima za Mendyiego. A Xavi ?

8

Teraz takiego Griezmanna byśmy wzięli z pocałowaniem ręki

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?