2

@Rust_Cohle tak zaliczył zjazd w
Porównaniu do 5 sezonu?

0

Jak oceniacie 6 sezon „zadzwon do Saula? „

0

Jakoś mi tu coś nie pasuje :
Dembele, Ferran, Lewy, Rafinha, Fati, Aubamayang, Depay
I gdzie tu miejsce na Bernaro??

0

Genialny dyrektor sportowy ale na kluby pokroju Sevilla które promują i
Sprzedają . Barcelona potrzebuje szefa który kupi oczywisty talent przed wybuchem jego formy dzięki temu za rozsądnie pieniądze

0

Patrząc na dzisiejszy skład w ataku Barcelony to Ferran za 55 baniek to jakiś absurd.
Jak dla mnie gość był jest wart tej kasy.
Troszkę szkoda ze tak wyszło

19

Lewy 9 baniek
Pjanic 8 baniek
Co ten nieudacznik Bartomeu po podpisywał kontrakty to nie mam pytań

0

Jeszcze tylko sprzedać Puiga, Mingueze, Depaya, Lenglet ( wypożyczony) , Pjanica, Brajtłajt, Umtiti
Znak zapytania to : Dest, Roberto( choć wiem ze zostanie), de Jong ( chciałbym aby został).
I było by cudownie

2

Co by było jakby Barca miała te mozliwosci finansowe co kiedyś i miała Alemanyego? Szok

0

@Essos gdzie można obejrzeć?

1

@MSN30 Tak. Tak

0

Lewy 50 Raphinha 50 Kunde 50
Skąd ta Barcelona nabierze forsy na transfery i kontrakty?

14

@sergio5 zapomniał dodać Orban że klęczą w 4 sytuacji czyli przed Putinem

6

Puig, Brejwheart, Roberto, idźcie za przykładem

1

Realowi to my przez sporo czasu niczym nie będziemy w stanie odpowiedzieć

0

Ty tez nie byłeś najlepszy

4

Dwa ryje nie do ogarnięcia jak dla mnie Viniciusa i Casemiro

0

No i co Vinicius złota piłka?

4

Tez czujecie taka bezradność oglądając Liverpool?

0

Live wyrówna ale wejdzie Camavinga i Rodrygo i rozwala system

1

Real jest w tym sezonie bezbłędny
I trzeba to uszanować. Grać nie grają oszałamiająco ale popełniają mało błędów dla tego są gdzie są

0

Bez Benzemy Real nawet na farcie nie wygra

5

Zidane już klaszcze tylko nie widać
Czary mary i wrzutka wpadnie

3

Ludzie pozbywający się Dembele puknijcie się w głowy . Barcelona sięgnęła dna nie miała kim grać a Dembele to jedyny piłkarz który robi różnice. Jak on odejdzie to kto będzie grał? Chcecie Barcelonę bijąca się o
Ligę Europy w następnym sezonie?
Przecież tacy pikarze kreują mnóstwo okazji okazji a Z Okazji biorą się gole i punkty lidze. Teraz nie ma
Zastępcy który wejdzie w jego buty i utrzyma poziom który zagwarantuje
Jakieś emocje w następnym Sezonie

0

Już się zaczyna z kontuzjami Liverpoolu
Do tego finału to już Pewnie Salaha i Mane nie będzie znając farta Realu

0

Ktoś kojarzy tych piłkarzy? Co to za zawodnicy?

0

Mam pytanie czy Cucurella jest za słaby na Barcelonę ? Wydaje mi się ze gość dobrze sobie radzi

1

Ferrana nam sprzedali za sporą sumkę to teraz niech za Frankiego głęboko sięgają do kieszeni

7

Starość jest przykra jak zaczyna atakować głowę

0

Rodrygo , Camavinga i Curtuła załatwili city

0

Ale Liverpoolu to już nie przejdą :-)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?