2

@LM10GOAT Najlepsi zawodnicy mają odejść z tego sezonu? To za duża cena. Może jeszcze Gavi, Pedri, Balde czy Christensen mają odejść...

0

@LM10GOAT Nie.

0

@Adran360 Tylko że oni trafili tam w wieku 36-37 lat, a Beckham w wieku 32, a to jest różnica. Tamten szybko uciekł do MLS, bo wiedział, że w Europie już nic po nim. Wypożyczenie do Milanu czy jakiś śmieszny transfer na pół roku do PSG tego nie zmienia.

0

@Mario96w Jak Anka nie będzie z nimi tańczyć, to Antonela napewno, bo Messi podobno odchodzi do Arabów :D

1

@matirix20 Nie w przypadku w którym mogę osiągnąć jeszcze sporo w Europie.

0

@sebo939 Kiedyś był śmieszny z tym swoim napinaniem się, a od kilku lat to irytuje.

2

@MESSIah16 Wierzyć sobie mogą, ale wiadomo, że do nich nie przyjdzie. Gdzie po 2 sezonach w City? :D

5

Wywiad z Kapitanem, który będzie w przyszłym sezonie.

1

@tbas 6-7 tygodni to jeszcze nie jest początek sezonu.

2

Jedyna rzecz której piłkarz nigdy nie straci, to technika i wizja gry. Messi będzie mógł grać spokojnie do 40 i pojedzie na Mundial w 2026.

0

@tbas No i co z tego?

0

@Bogan Zmieniło to się na boisku, bo w Europejskich pucharach było za dużo porażek, ale Barcelona to i tak potężna marka i praktycznie każdy chce tam grać. Wielu zawodników nawet chce obniżyć zarobki, żeby tutaj trafić. Gdyby było inaczej to taki Pedri czy Gavi po 1 sezonie by odeszli, a Lewy by nigdy tutaj nie chciał przyjść. Jedynie kto próbuje robić z klubu średniaków to wiecznie niezadowoleni malkontenci, którzy się uważają za kibiców.

0

@tbas Barcelona to nie Ajax, żeby kogokolwiek było trudno zatrzymać. To klub w którym można osiągnąć wielkość, a nie klub przystankowy.

0

@Fabik87 Patrząc na to zdjęcie, to wiadomo, że to jest stadion w Anglii. Widać po tych domach. Prawie jak dzielnica gdzie Harry Potter dorastał u wujostwa :d

3

@Deviler Bayern z Lewym miał zwykle mistrzostwo kilka kolejek przed końcem i ich najlepszy strzelec strzelał zwykle koło 50 bramek, a nie ledwo dobijał do 20, tak jak obecnie :D

0

@panczo Nic nie zgasiłeś, co będziesz o tym pisał przez najbliższe 10 lat jak inny zespół się skompromituje? Borussia miała Mistrzostwo na tacy.

2

@Emhyr I bardzo dobrze. Wszystkie kluby w La Liga powinny protestować, tak nie może być, żeby to była liga jednego klubu.

3

@Death_voice Porównywanie Beckhama do Iniesty, to obraza dla samego Andresa.

4

Logika Realu jest taka "My możemy wszystko, a wy nie możecie nic."

0

@Explode Akurat pierwszeństwo ma Ter Stegen, później Araujo i być może Lewandowski. Gra tylko sezon, ale to jest prawdziwy lider i zasługuje, żeby być 3 kapitanem.

7

Ma chłopak talent. Tylko tak dalej.

46

@Mns21 Dokąd ten świat zmierza?

19

@shahman To było piękne.

3

@PietrasCoelho Nie prawicowe środowisko, a lewicowe, które w wszystkim szuka rasizmu.

31

Po derbach Barcelony, gdzie piłkarze jednego z klubów mogli zostać pobici przez "kibiców" gospodarzy nie było takiej akcji jak teraz, to są największe jaja tej ligi.

0

@neymar77 Pique akurat dostał 4 mecze za obrażanie sędziego, a Vinicius nie, a powinien w tym sezonie z 4 razy wylecieć.

1

@neymar77 Mascherano bezkarny? Niby za co miał być karany? Jaka spółka? Gavi już kiedyś wyleciał z boiska, a Vinicius za prowokowanie i dyskusję z sędziami do tej pory nie. Jednego sędziego nawet obraził.

2

Powinno pisać "United with Real Madrid and Vinicius".

1

Swego czasu Cris też ładnych kilka lat temu sprzedawał sierpowe bez żadnych konsekwencji do pamiętnego meczu z Cordobą, gdzie przegiął pałę i dostał 2 mecze zawieszenia, co i tak było mało. Ramos w 2017 roku też dostał 1 śmieszny mecz za wjazd na Messiego i to tylko za czerwoną kartkę, a powinien pauzować do końca sezonu.

8

To pokazuje kto tak naprawdę ma największe fory w lidze. Ta anulowana czerwona kartka Viniciusa tylko zwiększy nienawiść do niego i do Realu. Do Realu i tak jest duża, bo mieli największe przywileje w lidze wystarczy wspomnieć sezon 2016 2017 i co tam się działo. Co do Brazylijczyka... Już przed tamtym incydentem był nielubianym zawodnikiem. Wiele zawodników było obrażanych rasistowsko i żaden nie zrobił takiej afery.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?