Już ciekawsze mecze były te charytatywne, co grali dziennikarze z politykami. Bardziej dynamiczny był Kalisz z tym gigantycznym bebechem niż jakikolwiek zawodnik dzisiaj.
@Adran360 No, racja, ale mieli szansę zrobić krok do przodu, jeszcze bardziej się wzmacniając, a zrobili 3 do tyłu, robiąc przy okazji kibiców w Ch*ja.
@HighestInTheRoom Przez własną głupotę. Myślę, że nawet bez tego czerwa mecz na jakimś sporo większym poziomie by nie był. Legia gra beznadziejnie, zresztą jak zwykle.
Rzeczywiście można zauważyć że nie ma dużo bramek, bo nie ma współpracy między atakującymi, a konkretnie między Lewym i Rafą. To nie tylko Lewy nie wystawił Rapfinhy w meczu z Atletico patelni, ale tak było wiele razy wcześniej w tym sezonie. Ktoś na dole wstawił współprace Messiego i Neymara, wystarczy zobaczyć jak to wyglądało, nikt nie pracował, żeby strzelić jak najwięcej, bo MSN byłoby klapą, a podawali sobie nawet jak mieli setkę, to woleli podać na 5 metrów do pustej bramki. A teraz odrazu strzelają, nawet jak to nie jest pewna sytuacja na gola i nawet jak mają lepiej ustawionego kolegę.
@Herato 6 lat temu strzelił gola, który dał historyczna remontade i to mu dało kontrakt do zakończenia kariery. Wielu zawodników chciałoby być na jego miejscu.
@AmigoBlancos Co do polowania na kości to racja, ale uważam, że Vinicius i tak powinien zostać na minimum 5 kolejek zawieszony za pyskowanie i prowokacje. Przynajmniej byłby bezpieczny i nikt by go nie połamał.
@Death_voice Próba manipulacji linią spalonego też była i to prawdopodobnie nie raz. W tamtych czasach Marca to był ściek i szmatławiec, teraz się trochę poprawili.
@barcanawieki To ja będę miał niewiele lepiej, bo będę siwy. Brat siwy i nie wie jak się obcinać, żeby nie było widać. Ojciec to już w ogóle, ale to niestety rodzinne :d
Yamal to będzie duży talent. Oby go kontuzje omijały, to jeszcze młodziutki chłopak. Bardzo dobrze, że Xavi nie dał mu pół godziny czy ile tam, bo to za dużo. Zagrał niewiele, bo kilkanaście minut, ale mógł skończyć mecz z golem i asysta. Niektórzy chcieli, żeby zagrał z rzeźnikami z Madrytu, ale to byłby błąd.
0
@derlysy1979 Widzę, że Majówka grubo weszła...
3
Już ciekawsze mecze były te charytatywne, co grali dziennikarze z politykami. Bardziej dynamiczny był Kalisz z tym gigantycznym bebechem niż jakikolwiek zawodnik dzisiaj.
2
@Adran360 No, racja, ale mieli szansę zrobić krok do przodu, jeszcze bardziej się wzmacniając, a zrobili 3 do tyłu, robiąc przy okazji kibiców w Ch*ja.
5
@Herato Jedynie co odjechali, to władze Legii z kasą właśnie z tej Ligi Mistrzów. Sprzedali najlepszych, napchali swoje kieszenie i sprowadzili szrot.
2
@HighestInTheRoom Przez własną głupotę. Myślę, że nawet bez tego czerwa mecz na jakimś sporo większym poziomie by nie był. Legia gra beznadziejnie, zresztą jak zwykle.
5
Rok temu Finał Pucharu Polski był na jakimś poziomie, a teraz to zwykła kopanina jak na Orliku.
0
@qbuteq No, może 7 nie, ale jakby Dembele wykorzystał okazję na 4-0, to w rewanżu spokojnie by to Liverpool odrobił i by była większa kompromitacja.
1
@Survier Może i nie, bo teraz zespoły się lepiej bronią, ale były okazję, że można było podawać, a sami kończyli.
3
@Firestone Płakał w przerwie meczu kiedy było tylko 1-0 i o niczym to nie decydowało. Charakteru ten zawodnik nie miał nigdy.
3
Rzeczywiście można zauważyć że nie ma dużo bramek, bo nie ma współpracy między atakującymi, a konkretnie między Lewym i Rafą. To nie tylko Lewy nie wystawił Rapfinhy w meczu z Atletico patelni, ale tak było wiele razy wcześniej w tym sezonie. Ktoś na dole wstawił współprace Messiego i Neymara, wystarczy zobaczyć jak to wyglądało, nikt nie pracował, żeby strzelić jak najwięcej, bo MSN byłoby klapą, a podawali sobie nawet jak mieli setkę, to woleli podać na 5 metrów do pustej bramki. A teraz odrazu strzelają, nawet jak to nie jest pewna sytuacja na gola i nawet jak mają lepiej ustawionego kolegę.
0
@MesQueUnClub96 Wolisz jakiegoś pazia z Atletico?
8
Wolę Torresa, który może jeszcze pójść w wyższy poziom. Niż jakiegoś Janicka, który się nadaje do tarcia chrzanu. Nie ma liczb i kompletnie nic.
6
@AmigoBlancos Ja pójdę dalej, ale mogę pomylić odwagę z odważnikiem. Ulubiona kuchnia Mateusza Borka? Kuchnia Tajska.
0
@Herato 6 lat temu strzelił gola, który dał historyczna remontade i to mu dało kontrakt do zakończenia kariery. Wielu zawodników chciałoby być na jego miejscu.
0
@Emhyr Tam to jest normalka. Pewnie nawet nie ma 17, a gdzieś 15-16. Dziewczyny szybciej dojrzewają od chłopców.
6
Czyli Yamal będzie chyba najmłodszym zawodnikiem, który zdobył Mistrzostwo Hiszpanii. Kolejny rekord wpadnie.
1
@IronSanHybrid Wreszcie bez szarpania się za włosy :D
1
@Roobo Vinicius do przystojniaków nie należy, to jak ma wyglądać?
1
@AmigoBlancos To jest wszystko powiązane. Chcą mu zrobić krzywdę, bo prowokuje. Może jakby nie prowokował to by tego nie było.
1
@AmigoBlancos Co do polowania na kości to racja, ale uważam, że Vinicius i tak powinien zostać na minimum 5 kolejek zawieszony za pyskowanie i prowokacje. Przynajmniej byłby bezpieczny i nikt by go nie połamał.
3
A pamiętam jak ktoś podawał mecze Realu, że do końca wszystko wygrają, to była chyba 9-10 kolejek przed końcem, a my przegramy 4 spotkania pod rząd...
0
@Death_voice Próba manipulacji linią spalonego też była i to prawdopodobnie nie raz. W tamtych czasach Marca to był ściek i szmatławiec, teraz się trochę poprawili.
4
@_Niko_ Akurat tak kiedyś było... @Death_voice @barcelonaLM Próba zabierania gola Messiemu też była.
75
@LM10GOAT Co? Świetny piłkarz. Bogata kariera. Jeden z najlepszych napastników ostatnich 20 lat.
1
@barcanawieki To ja będę miał niewiele lepiej, bo będę siwy. Brat siwy i nie wie jak się obcinać, żeby nie było widać. Ojciec to już w ogóle, ale to niestety rodzinne :d
2
@barcanawieki I jak kiedyś pisałeś, że już włosów na głowie nie ma :D
6
Yamal to będzie duży talent. Oby go kontuzje omijały, to jeszcze młodziutki chłopak. Bardzo dobrze, że Xavi nie dał mu pół godziny czy ile tam, bo to za dużo. Zagrał niewiele, bo kilkanaście minut, ale mógł skończyć mecz z golem i asysta. Niektórzy chcieli, żeby zagrał z rzeźnikami z Madrytu, ale to byłby błąd.
0
Montoya właśnie pokazał dlaczego nie gra w Barcelonie.
1
Ten dzieciak miał szansę na gola :)
1
Chcieliście to macie... Myśleliście że to dziecko dostanie 30 minut?