0

@tristan87 To źle robi, bo tam nic nie ma, no może nie licząc trocin.

0

@notrac Jak się żyje przeszłością to znaczy, że wnosi.

0

@draxidox Sezon później był Hazard za 130 baniek, więc Real też nie ma się czym chwalić. Belg był dużo gorszym transferem niż Dembele czy Griezmann, nawet gorszy od Coutinho był. Trzeba przypomnieć, że miał roczny kontrakt w Chelsea.

0

@RosjaninBut Obejrzałem 3/4 spotkań Roberta w Bayernie i nie cofał się w nich tyle razy, co u nas, a u nas gra niespełna sezon, a tam 8 lat... On ma strzelać bramki, a nie rozgrywać. Nie rozumiem prowadzonego na niego hejtu.

0

@misteriosoVEB Ale nie tyle co teraz.

0

@misteriosoVEB Nie, nie robiłby tego. W Bayernie tego nie robił i w Barcy też by tego nie robił, bo wreszcie dostawałby podania.

0

Krytyka wobec Lewandowskiego jest słuszna, ale hejt już nie. Wykręca najlepsze liczby od 2019 roku nie licząc Messiego. Suarez w tamtym czasie miał Messiego i mógł mieć dużo lepsze liczby niż miał. Gra z Leo to duży atut. Lewy by miał jeszcze lepsze liczby niż ma, jakby z nim teraz grał. Przynajmniej by się nie cofał do pomocy.

6

@CzeksonFCB1899 Sam tak kiedyś miałem, ale okazało się że nic mi nie jest. Oby z Wojtkiem też było w porządku.

1

@barcelonaLM Wtedy Bayern nie miał żadnych szans z tamtą Barcą. 3-0 na to był najmniejszy wymiar kary. Rewanż wygrali 3-2, bo po 1-2 mocno spuściliśmy z tonu.

3

@GucioH Busquets pokazał ostatnio z Girona i jeszcze komentator go wytłumaczył, że to nie jest sprinter, bo nie dostał podania do nogi... I z kimś takim mają przedłużyć kontrakt?

0

@IronSanHybrid Hahaha o kurde...

1

@AlexDark00 Twojego zdania nie biorę pod uwagę, bo jesteś odklejony. @Antimadridista_WR To była idiotyczna decyzja, bo Holender i tak odszedł.

0

Trzeba było w lato zostawić Aube i puścić wolno Depaya, którego i tak nie ma. To była duża porażka klubu. Byłaby alternatywa za Lewandowskiego i Polak mógłby się doleczyć. Gabończyk napewno by coś strzelił, mimo że nie miał takiej formy jak z początku u nas.

1

@robsoNele No, bardzo żałosne.

0

@PietrasCoelho I tak pewnie wyciągną z tych 4 meczów 10 pkt, a płacz tutaj jest niesamowity.

0

@JimMorrisonFCB Ahhahaha to, to już w ogóle przebija wszystko. Kto wymyśla takie głupoty? 4 mecze z rzędu przegrane?

1

@tbas Jednak i tak się śmiesznie to czyta.

0

@DonMatteo901 Niby co?

6

Kurde Liga i tak jest prawie wygrana, a krytyka jest większa niż w 2 poprzednich bardzo słabych sezonach :D

0

@pawel_was Odrobiliśmy i tak 1 pkt. Było 12, a jest 13.

1

Rafa w ogóle nie ma dryblingu.

0

Fati dzisiaj gra dobrze. Świetnie rozdaje te piłki.

0

@pawel_was Hahaha dobre.

2

@darek60 To nie było bicie, to był ojcowski liść na którego zasłużyła. Nie uderzyłby jej, gdyby ona go nie uderzyła.

0

@Deviler Z tych 30+ to mam nadzieję, że tylko Alba dostanie przedłużenie kontraktu i nikt więcej.

0

@Deathwing112 Mało tego... Ojca jego prawdopodobnie też nie było. Jedynie jego dziadek może pamiętać.

3

@macio_944 Real sobie wreszcie może zapisać jakiś pogrom na nas. Po 5-0, 2-6, 0-3, 0-3, 0-4, 0-4, 5-1 :D Wzajemnie!

2

@Deviler Dzięki. Do kolacji idealne :D

3

@capoN Na lewej obronie mógłby zagrać Vinicius, a i tak Rafa miałby problem żeby go przedryblować. Nasz zawodnik nie ma w ogóle dryblingu.

0

Nie pamiętam, żeby Real tak wklepał nam i to jeszcze na Camp Nou. To pierwszy taki pogrom od wielu lat. Ostatnio pamiętam 4-1 na Bernabeu, ale to było wieki temu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?