3 przyjaciół z boiska Łukasz Piszczek, Jakub Błaszczykowski i Łukasz Fabiański. Mam do tych zawodników sentyment. Ostatni piłkarz z rocznika 85 kończy karierę w naszej kadrze. Świetny rocznik.
@Rust_Cohle W lepszej Barcelonie np u Lucho byłby absolutnie po MSN najważniejszym ogniwem. W obecnej Barcelonie się dusi i nie pokazuje pełni swojego potencjału, a może mniej niż połowę.
Pedri to ogromny talent. Nie jest tylko talentem jak było wielu Bojan, Cuenca, Puig i jeszcze w dużo by tego wymieniać. Dla mnie może 30 to za dużo, ale dobrze że tam jest. Ramos od kilku lat był w 30 i 11 roku, a nie zasługiwał już wielu z tego miało bekę. Każdy 17-18 latek na świecie chciałby być tam gdzie nasz młodzian. Co z tego, że nie strzela 10-15 goli na sezon i nie zalicza po 20-25 asyst. Jego wpływ na grę i tak jest duży.
Żaden fachowiec pokroju Ten Haga tutaj nie przyjdzie. Laporta miał się pozbyć pewnych zawodników, a tacy jak Umtiti, Coutinho czy Lenglet tutaj zostali, a to są tylko piłkarze pierwsi z brzegu do odstrzału.
1
@Sau_Ron Wiedźmina 3. Każdy jeden wątek musiałem przejść wszystkie "?" Pewnie i tak coś przeoczyłem. A mam ponad 3 tyś godzin.
2
@Cobra303 Ale gadanie, że Messi nie głosuje na swoich ziomków, a Lewandowski już tak jest trochę śmieszne.
1
@Janiama Wygląda na godnego piłkarza.
1
Szczęsny się będzie jeszcze bał. Przyjedzie bramkarz, co go bez problemu wygryzie. Gdyby Fabian miał 10 lat mniej, to by był podstawowym bramkarzem.
8
3 przyjaciół z boiska Łukasz Piszczek, Jakub Błaszczykowski i Łukasz Fabiański. Mam do tych zawodników sentyment. Ostatni piłkarz z rocznika 85 kończy karierę w naszej kadrze. Świetny rocznik.
0
@Rust_Cohle W lepszej Barcelonie np u Lucho byłby absolutnie po MSN najważniejszym ogniwem. W obecnej Barcelonie się dusi i nie pokazuje pełni swojego potencjału, a może mniej niż połowę.
1
@Ciule123 Badziewie dla 8 Latków, co dopiero zaczynają oglądać Marvel.
2
@PatrychoO Bije każdego Spidermana, a już napewno tego od Home homing czy jak się to nazywa.
1
@DawidekFCB Ja tam jak typowy Janusz poczekam aż stanieje. Później kupię. Kupowałem już wiele razy gry na hura i się przejechałem.
2
Pedri to ogromny talent. Nie jest tylko talentem jak było wielu Bojan, Cuenca, Puig i jeszcze w dużo by tego wymieniać. Dla mnie może 30 to za dużo, ale dobrze że tam jest. Ramos od kilku lat był w 30 i 11 roku, a nie zasługiwał już wielu z tego miało bekę. Każdy 17-18 latek na świecie chciałby być tam gdzie nasz młodzian. Co z tego, że nie strzela 10-15 goli na sezon i nie zalicza po 20-25 asyst. Jego wpływ na grę i tak jest duży.
1
@MesQueUnClub96 Też jestem w szoku i nie wiem co się dzieje.
0
@Worny No... 3/4 to była Barca :D
0
@Worny Pique, Puyol, Ramos i Casillas. 1 Gala to była praktycznie cała Hiszpańska.
0
@nammah Bzdury Battlefield 1 był super.
1
@nammah Jakich? Konkrety.
1
@AdiKingu96 Jak tam jest z ponad tysiąc osób lub jeszcze więcej, to nie jest najbogatszy, bo to nie jest jeden człowiek, a Besos jest 1.
1
@neeed Chcesz popisać o wczorajszym meczu Mbappe?
3
@MesQueUnClub96 Stąd te dzieci dopiero po odejściu Guardioli :D
0
@Borneo Mam na myśli klęczenie, to nic nie zmieni.
0
@Borneo To dlaczego Anglicy żyją przeszłością i robią gesty, które nic nie zmieniają, bo to co było się nie odwróci.
0
@ShawnC Pierwszy sezon. Ostatnie 2 sezony to klapa.
0
@ShawnC Garcia nie jest gorszy od Lengleta. Dlaczego on i Umtiti zostali? Skoro są niepotrzebni.
3
@Mixtape Leonardo ma tyle płacone, że każdy kto by tyle miał kłamał by. Ja bym nawet wmawiał, że trawa jest niebieska.
1
@Coutinho007 O takich zawodnikach nawet nie trzeba wspominać.
1
A niech sobie zeznaje co chce i tak jest umoczony i tak.
1
Żaden fachowiec pokroju Ten Haga tutaj nie przyjdzie. Laporta miał się pozbyć pewnych zawodników, a tacy jak Umtiti, Coutinho czy Lenglet tutaj zostali, a to są tylko piłkarze pierwsi z brzegu do odstrzału.
24
Bartomeu obyś poszedł siedzieć.
0
@tomek8756 Trochę "Dechowata". No, ale piękna baba :D No i mnie też ja jestem koneserem pięknych kobiet :D
2
@Mbdf27 Moja niedoszła teściowa.
2
@Rewolucja123 Ty>>>Guardiola.