0

@szymonex10 Chyba samobójów.

0

@patry295 @KierownikLucas Faktycznie przeoczyłem :D

0

Dobre informacje dzisiaj Iga w 3 rundzie US Open, Polska w siatkę 3-1 chociaż z Portugalia to powinno być 3-0, Nierób może odejdzie do Turcji, a teraz czekać na mecz Polaków z Albanią.

2

Iga 6-0 w 3 secie. Brawo Iga! Teraz pora na 3 rundę US Open.

4

Już było skreślanie Igi, a ona 3-0 prowadzi o zaraz będzie 4-0.

0

Kurde Iga... Nie bij w nią... Cały korytarz miała wolny. 2 samochody mógłby tam zaparkować.

0

Iga wykończ ją asami.

0

Iga wraca do gry.

0

@Oskar00 Jak znowu wygra szlema to wrócisz do nory. Nie porównuj Igi do Alby proszę cię. Jakie przerażenie w oczach? @AlexDark00 Tutaj są eksperci od wszystkiego i już się przyzwyczaiłem.

0

@Oskar00 Jesteś psychologiem? Hahahahah :D

0

@GuerillaAthletic To akurat nie jest ważne, bo ktoś kto ma 3 promile i czuję się normalnie, to i tak jest wczorajszy lub przedwczorajszy i nie może siadać na kółko.

0

@sendesara No, ale wiesz... 2 ostatnie sezony był non stop kontuzjowany, więcej go nie było niż był. Za takie pieniądze można określać ten transfer jak niewypał dużo większy niż Dembele, bo on w 2 sezonie grał sporo.

0

@JimMorrisonFCB Raczej 2 i to szklanki wódki...

0

@amanter Raczej tak nie będzie.

0

@Deviler Co mnie zdanie takich "ekspertów" jak Ty obchodzą? Siedzisz w tym, że wiesz jak to wygląda?

2

Musimy w przyszłym roku mieć Halaanda i g***no mnie obchodzą gadki tutejszych "ekspertów"od finansów Barcy. Pjanic, Cou i Umtiti odejdą i jakoś go będzie.

0

@Sysia11 Tak i nie.

1

Bardzo dobrze, że Fati dostał ten numer. Kto miał dostać Brait czy Luuk De Jong? No, chyba nie... Wtedy by się szambo wylało dopiero i bym się nie dziwił, bo oni nie są godni w ogóle gry w tym klubie, a co dopiero przejmować numer po Messim. Oby Ansu miał ten numer równie długo, co Leo lub jeszcze dłużej.

0

@DonAndresFCB Halaand za rok 75 mln Euro klauzula. Może nie za darmo, ale dobra okazja.

1

@Ronmes 3 lata temu, to akurat laliśmy Real 5-1, ale nie pamiętasz bo za młody jesteś.

0

Ja tylko mam nadzieję, że nas Atletico tak jak z Villa czy Suarezem nie wydyma, bo licząc z klęskami w LM ostatnich lat, to trochę za dużo tego.

0

Może i nie było innej opcji. Griezmann zarabiał o dużo za dużo, a miał 2 sezony 2 przeciętne, żeby nie powiedzieć, że słabe i 3 zaczął słabo. Ten cały Luuk De Jong to jedynie przegięcie już wolałbym Milika. Przynajmniej rodak i jest lepszy od Holendra.

2

Pięknie... Atletico wygra LL i dołoży PK. Griezmann może i zawodził, ale i tak był dużo lepszy niż jakiś gościu, co nawet na Seville był za słaby. Będzie to wyglądało podobnie jak z Coutinho. Jak można wzmocnić rywala poraz drugi rok z rzędu?

1

@Wossi61FCB Ja tam jestem tylko woźnym. Myję podłogę, bo Laporta wylał szampana z wrażenia.

6

Zaprosili dziewczynę z tik toka i ona twerkowala na stole. Wiem już skąd te oklaski, bo tam jestem.

1

Skąd oni wiedzą, że oklaski jakieś są? Powinni okna pozamykać i tyle...

2

Iga Światęk w 2 rundzie US Open! Poprawiła serwis 8 asów miała :))

2

Lepszy Griezmann niż Luuk. Luuk to niech lepiej wraca do Gwiezdnych Wojen, a nam da spokój
Barcelona nie potrzebuje kolejnego drewniaka.

0

@amanter Chyba lepsza opcja niż wypożyczanie go na 2 sezony do rywala z opcją wykupienia go za 40 mln...

1

Romero upada jak zwykle na pysk.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?