0

@takisobiektos Idąc twoją logiką. Przecież oni nie musieli się bić na ulicy, mogli pójść do lasu lub najlepiej w ogóle tego nie robić.

3

@doc A jak mecz godny Finału LM :D

9

Widocznie kierowca spanikował. Może się bał, że te patole zainteresują się nim. Autobus to nie jest czołg. Wystarczy rzucić cegłą i można rozwalić drzwi i wejść. Nie chcę tłumaczyć tego kierowcy, ale jak człowiek się boi to może zrobić różne głupie rzeczy. Poza za tym po, co robić bójki na środku ulicy jak różnie może się to zakończyć. Mogli pójść do lasu i tam to rozstrzygnąć, ale lepiej nie myśleć i się bić na drodze. Szkoda mi tej dziewczyny, bo jej śmierć była tragiczna, ale po co wchodziła na tą ulice? A poza tym co ona w ogóle tam robiła? Tak nie postępuje matka dzieci. No, chyba że też patuska, tak jak bijący się.

0

@agaFCB Ma kasę, wygląd i ciuch. Nic więcej mu nie potrzeba.

0

@Sulimo Mai Staśko :D.

0

@agaFCB Zazdrościsz mu, bo może mieć każdą? :D

4

Zejdźcie z tego Puiga, że w kamerę patrzy. Jest przystojny, to patrzy. Gdybyśmy byli przystojnymi piłkarzami, to też byśmy patrzeli, a nawet robili striptiz do kamery :D

0

Roberto jak ma zostać, to powinien być w pomocy.

4

Będzie pociecha z Depaya, a być może równie duża z nowych Młodzianów.

1

@Pawel13sz Od tamtego czasu się nie potrafi pozbierać i chodzi od 19 lat do psychologa :D

0

@AmigoBlancos Lepiej też niż napewno Krycha. Cały czas mnie śmieszy jego akcent, jakby był "farbowanym lisem" :D

0

@Huta1968 Już nie przesadzaj. Obie strony były winne. Ibra miał za duże Ego, a Guardiolę to denerwowało i z nim nie chciał rozmawiać, a to było błędem.

0

@Criss18Barca Ciekawe czy to jest szampon do włosów czy jakiś trunek.

0

@Verema Myślę, że dużo ryzykuje.

0

@Ronmes Dla mnie bezsensu. U-23 to już nie jest młodzież a seniorzy.

0

@Encore Raczej się już wypalił. Wątpię, że się odbuduje. Za wcześnie wygrał wszystko.

1

@martin3131 Ta broda go obciążała ewidentnie pobiegł by jakieś 15 km szybciej i złapał by Mbappe. Z tą brodą to by go na rowerze nie dogonił :D

0

@LeoMessi1994 Nie wiem. Ty jesteś tutaj znanym erotomanem :D

0

@LeoMessi1994 No, to mało mleka dajesz :)

0

@tomek8756 Ktoś się zachwyca Ester?

0

@Tomek54321 Zrobił to tak nieudolnie jak również doprowadził do tej sytuacji.

4

@cinero1996 To nie jest rzadkość, a normalność. No, chyba grupa dorosłych ludzi nie będzie się bić i wyzywać z powodu klubów. Z kolegą znamy się kupę lat i może kilka razy się kłóciliśmy o kluby, ale to jeszcze w szczenięcych latach.

0

@masq Co Ty oglądasz? Przed chwilą jadłem. Chcesz żebym zwrócił 2 śniadanie?

1

@Deviler Oglądałeś w ogóle Juventus z Pjanicem? Chyba nie. Pierwsze 2 sezony bardzo dobre. Później ogromny zjazd. Dziwię się, że w ogóle był w orbicie naszych zainteresowań, ale Prezydentem był Bartomeu, więc trochę mniej dziwi taka decyzja.

0

@Encore Jak za 3 lata dalej będzie w formie, to się może pokusić o wygraniu tamtych IO. Na koncie pewnie będzie miał z 26-27 szlemów.

0

@Encore No i co z tego?

1

@FCBMati10 Taki rok nie zostały by powtórzony bardzo długo. Pewnie musielibyśmy na to czekać z 50 lat lub w ogóle byśmy tego nie dożyli.

0

@4drian0 Chciałbym mieć taką bekę z Hurkacza w przyszłości.

0

@FCBMati10 Ewentualne 4 szlemy, to jest dużo większe osiągnięcie niż IO.

0

@Encore Mam nadzieję, że dołoży US Open i zamknie świetny rok.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?