@Sulimo Gothmog to ten, co miał głowę jak zepsute jabłko? On nie był taki straszny jak Azog przynajmniej w filmie. Władca Pierścieni to zdecydowanie lepsza seria niż Hobbit, ale nie wszystko było lepsze.
@Sulimo Był dużo straszniejszy niż te orki w Władcy Pierścieni. Tamte to były praktycznie bezmózgie/brutalne stworzenia. Był bezwzględny, ale dużo bardziej inteligenty.
Co ten Pique tak wystawia te zdjęcia na tym Instagramie? Już chyba z 10 wystawił jak się ogolił. Wszyscy już wiedzą, że jest przystojny i że się odmłodził o jakieś 10 lat.
Mam nadzieję, że Kubiak wróci jak najszybciej, to jest prawdziwy kapitan i lider drużyny. W 2018 jak wrócił to podniósł naszą drużynę mentalnie. Bez niego nie byłoby tamtego MŚ.
@Janiama Ale musisz przyznać, że byłem skuteczny jak Ronaldo w LM jak grał w Realu. Ile spotkań ja olałem lub zapomniałem, a i tak się załapałem do wyróżnionych .
@kewin 13/14 A i tak wykręcił podobne liczby do CR w tamtym momencie, ale widać było u niego wypalenie. Enrique go wskrzesił. Nie będę pisał o sezonach kiedy miał 19-18 lat bo wtedy był łebkiem. Do tego sezonu był kiepsko przygotowany fizycznie.
@puyol_presidend5 Może i tak, ale pisać, że najgorsza forma Zidane>najlepsza Henrego, to jest kompletna niewytłumaczalna głupota i to w tym przypadku nie ma o czym dyskutować. Henry był prawdziwym kotem.
@Piernik Najlepsza Reprezentacja w historii futbolu Brazylia 98? Na pewno nie. Porównaj sobie ich do Hiszpanii z 2008-2012 czy do Niemców z 2014. Ciężko porównywać Zidana do Henrego, bo to inne pozycje. Nie ma o czym dyskutować? To po co się wydajesz w dyskusję jak piszesz głupoty?
@DonAndrzejos Może i trochę niesprawiedliwe, ale my robiliśmy siebie Galaticos ładując ogromne pieniądze w transfery, ale Real robił drobne transfery i wygrywał LM grając praktycznie tymi samymi piłkarzami. Taki Bale może był dużo kontuzjowany, ale miał ogromny wkład w LM tamtych lat i się spłacił w przeciwieństwie do naszych transferów za grube pieniądze.
1
@agaFCB Jak nie? Chyba już jesteś pełnoletnia. Więc takie rzeczy nie powinny Cię straszyć.
0
@agaFCB A teraz mogłaś by mieć?
0
@Sulimo Gothmog to ten, co miał głowę jak zepsute jabłko? On nie był taki straszny jak Azog przynajmniej w filmie. Władca Pierścieni to zdecydowanie lepsza seria niż Hobbit, ale nie wszystko było lepsze.
2
@Karzel Niech tylko forma wróci sprzed lat.
1
@Sulimo Był dużo straszniejszy niż te orki w Władcy Pierścieni. Tamte to były praktycznie bezmózgie/brutalne stworzenia. Był bezwzględny, ale dużo bardziej inteligenty.
0
Co ten Pique tak wystawia te zdjęcia na tym Instagramie? Już chyba z 10 wystawił jak się ogolił. Wszyscy już wiedzą, że jest przystojny i że się odmłodził o jakieś 10 lat.
2
Mam nadzieję, że Kubiak wróci jak najszybciej, to jest prawdziwy kapitan i lider drużyny. W 2018 jak wrócił to podniósł naszą drużynę mentalnie. Bez niego nie byłoby tamtego MŚ.
3
@KrychaFCB Cytując klasyka "Nowe, nie znałem."
9
@Dertinho A niech sobie płaczą, to jest tylko dodatkowy miód na nasze serca.
1
@GeneralXavi Sama La Rambla jest od kilku lat zajechana i wypalona.
1
@Janiama Ale musisz przyznać, że byłem skuteczny jak Ronaldo w LM jak grał w Realu. Ile spotkań ja olałem lub zapomniałem, a i tak się załapałem do wyróżnionych .
0
@arkasath Będzie miał jeszcze roczny paszport Polsatu do tego.
1
@kewin 13/14 A i tak wykręcił podobne liczby do CR w tamtym momencie, ale widać było u niego wypalenie. Enrique go wskrzesił. Nie będę pisał o sezonach kiedy miał 19-18 lat bo wtedy był łebkiem. Do tego sezonu był kiepsko przygotowany fizycznie.
2
Po tych spotkaniach przedsezonowych można myśleć, że La Masia dalej produkuje talenty. Jeszcze z 3 lata temu bym wątpił w to.
1
@Kuubs21 Jak to mówią obecni nastolatkowie "Sztos" świetnie to wymyśliłeś.
2
@czosnekfcb Wpisz sobie w YouTube reklama Link4 2021 i masz, a nie kolega, a Ty prosisz :D
0
Ahh ta czarnulka z reklamy Link4... Większość znajomych się jara tą blondyną, a mi się dużo bardziej ta brunetka podoba. Blondyna dla mnie średnia.
..
3
Ten od tablicy z wynikiem śpi?
0
@FafitFCB No, bo Polska gra.
3
Nie lubię jak pokazują z tej perspektywy jakby dron latał. Niech pokazują normalnie.
0
Trzeba zdecydowanie poprawić serwis i zmienić tego Drzyzgę, to jest tak irytujący zawodnik jak nie jest w dobrej formie. Strasznie mi przypomina Albę.
0
@hermesnl Jest jedna zasada. Piłeś? Nie komentuj, bo się narażasz tylko na śmieszność...
4
Dawaj Iga powodzenia.
3
@pepo_barcarzadzi Co Ty... Ukuł byś za mocno i zamiast krwi by leciał silikon.
0
@BartqRKO Na orliku już robiliśmy lepsze kontry. Przerwał tylko drugiemu komentatorowi swoją myśl.
2
@puyol_presidend5 Może i tak, ale pisać, że najgorsza forma Zidane>najlepsza Henrego, to jest kompletna niewytłumaczalna głupota i to w tym przypadku nie ma o czym dyskutować. Henry był prawdziwym kotem.
2
@Piernik Najlepsza Reprezentacja w historii futbolu Brazylia 98? Na pewno nie. Porównaj sobie ich do Hiszpanii z 2008-2012 czy do Niemców z 2014. Ciężko porównywać Zidana do Henrego, bo to inne pozycje. Nie ma o czym dyskutować? To po co się wydajesz w dyskusję jak piszesz głupoty?
1
@msmsms A wygrali LM? Nie, no właśnie.
2
@ZiX To jest dział fantasy.
2
@DonAndrzejos Może i trochę niesprawiedliwe, ale my robiliśmy siebie Galaticos ładując ogromne pieniądze w transfery, ale Real robił drobne transfery i wygrywał LM grając praktycznie tymi samymi piłkarzami. Taki Bale może był dużo kontuzjowany, ale miał ogromny wkład w LM tamtych lat i się spłacił w przeciwieństwie do naszych transferów za grube pieniądze.