4

Pique w krótkim rękawie. Warto odnotować.

2

Szkoda, że Magda odpada. Zawsze jej czegoś brakuje.

2

@Szicek10 Nie wiem, ale mógłby założyć większe gacie, bo coś mu wystaje, a pan Urban mógłby nie robić takich zdjęć.

2

@Comfortable_ Nie, ale jest 10-11 lat młodszy i takie pisanie jest bezsensu. Jak mieli jego lata nikt nawet o nich nie słyszał, a Belg w wieku 22-23 lat był spisywany na straty.

1

@Janiama To jest jej czas. Jakby się spotkała z Świątek gdzieś dalej, to by było super :)

0

@meteo100 No i ma szansę. Ludzie twierdzą, że to Rusek naszprycowany przez Putina jakimś Sputnikiem czy innym syfem i Hubert nie ma szans. Ma szansę, bo to jest trawa.

1

@Encore Bo Ameryce Południowej jest inna grawitacja i zła aura.

8

Pewna grupka zaraz napisze "Eee to nie poziom Iniesty. Koeman i Enrique się nie znajo u mnie w Fifie nie jest taki dobry, trzeba sprowadzić Verrattiego lub De Bruyne."

0

@amanter Chyba wspominasz o jakiś starych czasach, bo ostatnie CA to poziom niszowy i nie mają nawet startu do ME.

1

@Kgorecki2500 PO akurat też chciało wprowadzić program 500+ ,więc ten punkt możesz sobie wiesz gdzie wsadzić. Multum podatków i propaganda ok. Resztę co podałeś to zwykły bełkot bez argumentów :D

5

Specjalne się nie spało, żeby można było obejrzeć te Copa America. Poziom beznadziejny i do pięt nie dorasta EURO, to już nawet nie ważne czy gra Brazylia czy ktokolwiek. 1ME>>>>>3 CA.

0

@barcelonaLM Za to było proniemieckie i to wystarczyło. @Amigo_Blanco Jaką propagandę? Narobili przez 8 lat syfu nie mniejszego niż PiS.

10

@Kgorecki2500 Raczej mogę się nie zgodzić. To co wymienił kolega to tylko wierzchołek góry lodowej. Tego było dużo więcej :)

0

@socha Ale to nie było strzelanie goli, a konkurs rzutów karnych. Już wiadomo kto nie powinien być brany pod uwagę do ewentualnego następnego konkursu rzutów karnych. Uderzył bardzo niepewnie i do tego w słupek.

0

Chyba nie ma drużyn, które się tak często spotykają na EURO jak Włosi i Hiszpanie. Liczę na Hiszpanie z względu na Enrique,Albę, Pedriego i Busquetsa, ale Włosi to najlepsza drużyna EURO i faworyci. Hiszpania będzie miała bardzo ciężko.

0

@Encore Nie, no Dooku ma lepsze wykończenie niż Vinicius. Tamten by to wykopał na aut lub poza stadion.

0

Na TVP Sport powinno dojść do jakiejś ankiety kogo kibice chcą na Finał. Z kilka milionów oddało by głos i dałoby im wreszcie coś do myślenia, bo jak kibice powybierają Angielski komentarz w necie, to nie będzie się co chwalić oglądalnością. To są jakieś jaja, żeby dawać komentatora, który od ładnych paru lat się kompromituje/ ostatnio dobrze komentował w 2009 roku i dostaje takie ważne mecze, bo ma 70 lat i około 40 lat komentuje.

2

A mówili, że Immobile lepszy od Lewego, bo raz piłkę dobrze zgasił.

0

@masq Pique De Ligtem, Albę Gayą, Busquetsa Kante, Lengleta Van Dijkiem i byłoby 10 ZP.

0

@Janas11224 Dziwna decyzja. Chłop musi mieć cały czas plecy. Odszedł Szaranowicz na emeryturę, a teraz następny szef TVP na niego stawia.

0

@lioners18 Ty tutaj piszesz o swoich mokrych snach.

0

Nie wydaję mi się, żeby młody Belg zrobiłby z tego akcje bramkową. Włosi podpinają Belgów do tlenu.

0

@Colon Murray raczej niestety nie da rady.

1

Oby Finał był na podobnym poziomie, a EURO będzie bardzo dobre. Na pewno lepsze niż ostatnie i te z 2008 i 2012.

0

@mrboom Nie, no. Zobaczyłem powtórkę i karny w 100% pewny.

1

@kubix05 Spokojnie panie. Włochy to nie Japonia.

0

Nie wiem czy Hrabia Doku nie dodał coś od siebie.

0

Belgia pakę może i ma, ale dalej nie mają doświadczenia przeciwko takiej ekipie jak Włosi.

2

@lioners18 Chyba w twoich snach.

5

Szkoda, że Donnarumma idzie do PSG. Gdybyśmy nie mieli Ter Stegena, to bym dał za niego nawet 70 baniek. Bramkarz na conajmniej 10 lat.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?