5

Specjalne się nie spało, żeby można było obejrzeć te Copa America. Poziom beznadziejny i do pięt nie dorasta EURO, to już nawet nie ważne czy gra Brazylia czy ktokolwiek. 1ME>>>>>3 CA.

0

@barcelonaLM Za to było proniemieckie i to wystarczyło. @Amigo_Blanco Jaką propagandę? Narobili przez 8 lat syfu nie mniejszego niż PiS.

10

@Kgorecki2500 Raczej mogę się nie zgodzić. To co wymienił kolega to tylko wierzchołek góry lodowej. Tego było dużo więcej :)

0

@socha Ale to nie było strzelanie goli, a konkurs rzutów karnych. Już wiadomo kto nie powinien być brany pod uwagę do ewentualnego następnego konkursu rzutów karnych. Uderzył bardzo niepewnie i do tego w słupek.

0

Chyba nie ma drużyn, które się tak często spotykają na EURO jak Włosi i Hiszpanie. Liczę na Hiszpanie z względu na Enrique,Albę, Pedriego i Busquetsa, ale Włosi to najlepsza drużyna EURO i faworyci. Hiszpania będzie miała bardzo ciężko.

0

@Encore Nie, no Dooku ma lepsze wykończenie niż Vinicius. Tamten by to wykopał na aut lub poza stadion.

0

Na TVP Sport powinno dojść do jakiejś ankiety kogo kibice chcą na Finał. Z kilka milionów oddało by głos i dałoby im wreszcie coś do myślenia, bo jak kibice powybierają Angielski komentarz w necie, to nie będzie się co chwalić oglądalnością. To są jakieś jaja, żeby dawać komentatora, który od ładnych paru lat się kompromituje/ ostatnio dobrze komentował w 2009 roku i dostaje takie ważne mecze, bo ma 70 lat i około 40 lat komentuje.

2

A mówili, że Immobile lepszy od Lewego, bo raz piłkę dobrze zgasił.

0

@masq Pique De Ligtem, Albę Gayą, Busquetsa Kante, Lengleta Van Dijkiem i byłoby 10 ZP.

0

@Janas11224 Dziwna decyzja. Chłop musi mieć cały czas plecy. Odszedł Szaranowicz na emeryturę, a teraz następny szef TVP na niego stawia.

0

@lioners18 Ty tutaj piszesz o swoich mokrych snach.

0

Nie wydaję mi się, żeby młody Belg zrobiłby z tego akcje bramkową. Włosi podpinają Belgów do tlenu.

0

@Colon Murray raczej niestety nie da rady.

1

Oby Finał był na podobnym poziomie, a EURO będzie bardzo dobre. Na pewno lepsze niż ostatnie i te z 2008 i 2012.

0

@mrboom Nie, no. Zobaczyłem powtórkę i karny w 100% pewny.

1

@kubix05 Spokojnie panie. Włochy to nie Japonia.

0

Nie wiem czy Hrabia Doku nie dodał coś od siebie.

0

Belgia pakę może i ma, ale dalej nie mają doświadczenia przeciwko takiej ekipie jak Włosi.

2

@lioners18 Chyba w twoich snach.

5

Szkoda, że Donnarumma idzie do PSG. Gdybyśmy nie mieli Ter Stegena, to bym dał za niego nawet 70 baniek. Bramkarz na conajmniej 10 lat.

0

Świetna parada Donnarummy.

4

Nie wiem po jaką cholerę grają ten mecz w Niemczech jak nie mogą wpuścić kompletu na stadion. Finał powinien być w Budapeszcie. Na pewno nie na Wembley.

0

@LUPR Zobacz sobie to jeszcze raz.

1

@Potezne_zakola Włosi/Belgowie odpadną i później będziesz pisał o Finaliście, że z nimi wygra. Po czym jak na twoją złość Hiszpania wygra te ME. A jak wygra to ty usuwasz konto ok?

2

@Coutinho007 Ciekawe jak to @pax skomentujesz.

7

Jeśli tylko Alba próbuje strzałów z dystansu, to nawet nie chce wiedzieć jak uderza reszta.

0

@ProMILs Nie porównuj młodego 18 letniego organizmu do 33 letniego.

2

Adama Traore na boisko. Przydałby się taki byk, co powalczy, przepchnie się i wykorzysta jakieś podanie od pomocników.

0

@kamilo0066 Nie słaba, ale ma pomoc nie wprost proporcjonalną do napadu, to jest przepaść. Jakiś Olmo czy Moreno... Kiedyś z przodu był Villa czy Torres, a z tyłu Xavi, Iniesta, Silva czy Alonso.

3

Pedri by Villę czy Torresa elegancko tymi podaniami obsłużył.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?