5

@kamiVeB Zobaczymy, co będzie za 5 lat.

1

Pedri wygląda jak taki nieopierzony kurczaczek. Z kim on miał powalczyć? 2 razy większymi przeciwnikami od siebie? Cieszę się, że Lucho mu ufa i stawia na niego. Chłopak się dopiero uczy. Bardzo dobrze, że gra na tym EURO, bo łapie doświadczenie na takich imprezach. 98% zawodników w jego wieku mogło by tylko pomarzyć, żeby na takim turnieju zagrać.

0

I gdzie ta Hiszpania, co nas miała 5-0 ograć?

2

Krycha najwyżej na ostatnie 10-15 minut się nadaje. Bez niego gramy dużo lepiej.

10

Ludzie, którzy wyzywają Lewgo powinni zostać pobanowani. Co innego krytyka, a co innego wyzywanie. Miał setkę nie trafił trudno.

2

@mariosss20 Nie wiem nie widziałem powtórki.

2

To jest najlepszy mecz Polski od czasów Nawałki, ale Hiszpania to Hiszpania. Mieliśmy ponad 2 lata gównianej gry za Brzęczka i nie da się wydobyć tego czegoś w kilka spotkań. Najgorszy czas akurat przyszedł, że zmiany przyszły tuż przed EURO.

2

Mogło być 1-1 jest 1-0 dla Hiszpanii. Jeszcze 2 połowa i może coś wciśniemy.

0

@Nazio87 Nie w tym meczu.

22

Para Iwański-Żewlakow to najgorsza para komentatorów. Już wolę 80 letniego pana Andrzeja Strejlaua posłuchać. On komentuje z pasją i bez fanboystwa. Zresztą starszemu panu nie wypada się jarać konkretnym zawodnikiem jak 12-13 letni chłopak.

2

Sanches to ma ten strzał. Już kiedyś z nami pokazał.

2

@Gomess Coutinho nie jest napastnikiem.

3

Ronaldo gra dużo lepiej niż z Węgrami i chyba najlepszy mecz w tym roku.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@kamilo0066 Nie widzę. Pokaż jego twarz po tym golu. Ludzie, ale was boli wielki Ronaldo.

0

@Mateonvious Mnie nie boli. Kibicuje Portugalii. Bo nie lubię Niemców.

0

Gol 4-2!!! Portugalia to jak Feniks z popiołu. Wielki CR7 gol i asysta w tym meczu.

0

Pepe z Gnabrym, tak jak Pique czy Lenglet. Gość nie wie, co ma robić.

1

Już wiadomo, co chodziło z tymi spodenkami Barcy. Chłopy w Nike nie mogli się zdecydować, który kolor wybrać i dali 2. Nie wiem jaki kolor bym wolał, ale na pewno byłby to 1 kolor.

1

@neeed Chyba słoneczko Ci przygrzało przed meczem. Zobacz sobie, co Dembele zagrał. Jak znowu najgorsi? Z Niemcami dobrze zagrali.

0

Wiadomo, że jestem za Portugalią, ale oni w obronie to nie potrafią grać.

2

Brak słów, co do Dembele. Przez pierwsze 2 sezony u nas wierzyłem, że gość ma pecha. Później doszły problemy z dyscypliną przez które łapał kontuzje i już straciłem do niego cierpliwość. Teraz miał pokazać na EURO się z dobrej strony i odejść za jakieś pieniądze, a pewnie kontuzja i nici z transferu oraz pewne odejście po sezonie za darmo.

0

@Rewolucja123 Ma warunki.

0

@Rewolucja123 Prawie tak dobry mecz jak De Jonga ostatnio. W sumie myślę, że jak Griezmann ma zostać to powinien się przenieść do pomocy.

1

@Janiama Ja tam wolałem nie stawiać, ale kusiło mnie coś postawić na kompletną niespodziankę, czyli wygrana Węgrów 2-1.

2

Patrzcie jak się Węgrzy bawią, tyle kibiców, a w innych krajach zacofanie i strach.

3

A jak... A nie Kane czy Immobile, tak jak to mówią eksperci tutaj. Czy Isac za ten rok, bo 2 przedryblował na EURO i oddał groźny strzał.

1

@Encore Kręcenie tyłkiem i robienie z siebie głupka w sytuacji gdzie się strzela na 1-1 z Węgrami w bardzo ważnym mecz na ME? To nie jest dobry moment.

11

Nie, no szanujmy się... Robić takie idiotyczne cieszynki w takich sytuacjach, tylko Griezmann potrafi.

6

@messi 94 Griezmann potrafi akurat dryblować, ale nie na takim poziomie jak Messi czy Neymar, to że pisał, że nie potrafi to inna sprawa

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?