0

Nole ma wszystko pod kontrolą. Jest bardzo blisko tego 2 RG.

1

Pandev to jak wino im starszy tym lepszy. Gra na lepszym poziomie niż 10 lat temu.

0

@marcin000019 Ja myślę, że. Na spokojnie wygramy 2-0.

1

@JohnnyBarca Niech lepiej już kończy karierę.

0

@korolocik W twojej wypowiedzi nie było żadnej mądrości. Widać, że jesteś dzieckiem, co najwyżej jak się z czymś nie zgadza "XD" potrafi napisać.

0

@korolocik Jak nie masz nic mądrego do napisania poza "XD" to się nie wypowiadaj.

0

@Darkfin Nie jest dobrym przywódcą jest zwykłym prymitywem podobnie jak jego poprzednicy. Ruscy mają ogromny potencjał, a on nie potrafi go wykorzystać, to że zajął jakiś Krym nic tego nie zmienia. Rosja ma marnych przywódców i tego nic nie zmieni. Ostatnim silnym przywódcą był Józef Stalin na szczęście dla tego świata nie miał swoich następców. Rosja najwyżej może grozić USA by ich w 2 tygodnie zjadło.

0

@tristan87 Nawet mi k***a nie pisz.. Ma komentować Borek lub Laskowski.

2

@Stagiryta Skoro takie coś u obcej Reprezentacji wywołało u mnie emocje, to nie chcę nawet wiedzieć, co by było gdyby to spotkało kogoś z naszych. Serce by mi chyba pękło... Nie życzę tego nikomu, bo niema nic ważniejszego niż ludzkie życie nawet 100 miliardów Euro nie jest warte tyle, co ludzkie życie.

3

Pije sobie teraz Łomżę miodową i delektuje się tym meczem. Po dzisiejszym stresie jakiś relaks się należy. W pewnym momencie się czułem jakby to spotkało kogoś z mojej rodziny.

0

Kraje na całym świecie powinny się cieszyć, że Ruscy mają tak słabą głowę państwa. Gdyby przyszedł ktoś lepszy, to Rosja z swoimi możliwościami/potencjałem byłaby absolutnie najpotężniejszym krajem na świecie, a tak to mogą tylko straszyć.

2

@kiper09 @Stagiryta @szymonex10 I bardzo dobrze że kończy. 1 dobry jego sezon sędziowania nie przekreśli innych bardzo słabych i zabrania nam Mistrza.

1

Aj Szpaku poszedłbyś jak twój guru Szaranowicz na emeryturę i zrobiłbyś miejsce młodszym, takim jak Borek czy Laskowski, jeszcze Wolski doszedł. Rozmienia swoją karierę na drobne, tak jak Buffon.

0

@FIJI Ale na EURO nie przegrał.

0

@FIJI Izrael też nie.

1

@Katalonbar I mówi prawdę.

0

@cchesterr43 Już mnie nudzą te żarciki o Martinie to zwykły piłkarz, który może grać w średniaku Hiszpańskim, a Eriksen to był talent i świetny piłkarz. Christiana to bym porównał do Laudrupa, a takich jak Brait to Dania miała wielu i to wielu lepszych.

0

@IronSanHybrid I tak mają aktualnie podobne szansę w LM do nas, a my teraz jesteśmy w najgorszej sytuacji od lat

2

Eriksen to ich najlepszy piłkarz. Szkoda, że coś takiego się stało. Chłop przerasta każdego ich piłkarza o conajmniej 2 klasy.

2

Brawo Finlandia wrzutka w stylu Realu Zidana i gol, to ich pierwsze ME, a mogą zrobić na tym turnieju coś fajnego.

0

@PlsNotAtletico W Barcelonie to paź, bo przerasta go ten klub, ale w takiej Celcie grałby pierwsze skrzypce.

1

@jeyx77x Idź pajacować do cyrku, a nie tu.

2

Dlatego jestem za bojkotem MŚ. Dla FIFY czy UEFY się liczą pieniądze, a nie ludzkie życie.

0

@Stasiuburza Nie ma co porównywać. Duńczyk mógł umrzeć, a Brazylijczyk po tej kontuzji wrócił dużo szybciej niż mówili.

9

W pewnym momencie, to mi się tak przykro zrobiło. Aż łzy poleciały, a była dziewczyna mówiła, że nie mam serca. Mam serce, ale nie płacze na pokaz. Mam nadzieję, że Eriksenowi nic nie będzie.

2

@DonMatteo901 Człowieku o czym Ty pieprzysz? To jest szok. Wiesz w ogóle co to jest?

0

@Senyer Jesteś idealnym przykładem tego, co napisałem.

66

Widać, że w studiu przeżywają, a wy hejtujecie, bo TVP. Znieczulica okropna... Skąd w niektórych tyle nienawiści?

1

Ceferin chłopie idź na emeryturę i więcej tego sportu nie zatruwaj.

5

@barcanawieki Każdego żal. Nie czemu on.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?