@Darkfin Nie jest dobrym przywódcą jest zwykłym prymitywem podobnie jak jego poprzednicy. Ruscy mają ogromny potencjał, a on nie potrafi go wykorzystać, to że zajął jakiś Krym nic tego nie zmienia. Rosja ma marnych przywódców i tego nic nie zmieni. Ostatnim silnym przywódcą był Józef Stalin na szczęście dla tego świata nie miał swoich następców. Rosja najwyżej może grozić USA by ich w 2 tygodnie zjadło.
@Stagiryta Skoro takie coś u obcej Reprezentacji wywołało u mnie emocje, to nie chcę nawet wiedzieć, co by było gdyby to spotkało kogoś z naszych. Serce by mi chyba pękło... Nie życzę tego nikomu, bo niema nic ważniejszego niż ludzkie życie nawet 100 miliardów Euro nie jest warte tyle, co ludzkie życie.
Pije sobie teraz Łomżę miodową i delektuje się tym meczem. Po dzisiejszym stresie jakiś relaks się należy. W pewnym momencie się czułem jakby to spotkało kogoś z mojej rodziny.
Kraje na całym świecie powinny się cieszyć, że Ruscy mają tak słabą głowę państwa. Gdyby przyszedł ktoś lepszy, to Rosja z swoimi możliwościami/potencjałem byłaby absolutnie najpotężniejszym krajem na świecie, a tak to mogą tylko straszyć.
Aj Szpaku poszedłbyś jak twój guru Szaranowicz na emeryturę i zrobiłbyś miejsce młodszym, takim jak Borek czy Laskowski, jeszcze Wolski doszedł. Rozmienia swoją karierę na drobne, tak jak Buffon.
@cchesterr43 Już mnie nudzą te żarciki o Martinie to zwykły piłkarz, który może grać w średniaku Hiszpańskim, a Eriksen to był talent i świetny piłkarz. Christiana to bym porównał do Laudrupa, a takich jak Brait to Dania miała wielu i to wielu lepszych.
W pewnym momencie, to mi się tak przykro zrobiło. Aż łzy poleciały, a była dziewczyna mówiła, że nie mam serca. Mam serce, ale nie płacze na pokaz. Mam nadzieję, że Eriksenowi nic nie będzie.
0
Nole ma wszystko pod kontrolą. Jest bardzo blisko tego 2 RG.
1
Pandev to jak wino im starszy tym lepszy. Gra na lepszym poziomie niż 10 lat temu.
0
@marcin000019 Ja myślę, że. Na spokojnie wygramy 2-0.
1
@JohnnyBarca Niech lepiej już kończy karierę.
0
@korolocik W twojej wypowiedzi nie było żadnej mądrości. Widać, że jesteś dzieckiem, co najwyżej jak się z czymś nie zgadza "XD" potrafi napisać.
0
@korolocik Jak nie masz nic mądrego do napisania poza "XD" to się nie wypowiadaj.
0
@Darkfin Nie jest dobrym przywódcą jest zwykłym prymitywem podobnie jak jego poprzednicy. Ruscy mają ogromny potencjał, a on nie potrafi go wykorzystać, to że zajął jakiś Krym nic tego nie zmienia. Rosja ma marnych przywódców i tego nic nie zmieni. Ostatnim silnym przywódcą był Józef Stalin na szczęście dla tego świata nie miał swoich następców. Rosja najwyżej może grozić USA by ich w 2 tygodnie zjadło.
0
@tristan87 Nawet mi k***a nie pisz.. Ma komentować Borek lub Laskowski.
2
@Stagiryta Skoro takie coś u obcej Reprezentacji wywołało u mnie emocje, to nie chcę nawet wiedzieć, co by było gdyby to spotkało kogoś z naszych. Serce by mi chyba pękło... Nie życzę tego nikomu, bo niema nic ważniejszego niż ludzkie życie nawet 100 miliardów Euro nie jest warte tyle, co ludzkie życie.
3
Pije sobie teraz Łomżę miodową i delektuje się tym meczem. Po dzisiejszym stresie jakiś relaks się należy. W pewnym momencie się czułem jakby to spotkało kogoś z mojej rodziny.
0
Kraje na całym świecie powinny się cieszyć, że Ruscy mają tak słabą głowę państwa. Gdyby przyszedł ktoś lepszy, to Rosja z swoimi możliwościami/potencjałem byłaby absolutnie najpotężniejszym krajem na świecie, a tak to mogą tylko straszyć.
2
@kiper09 @Stagiryta @szymonex10 I bardzo dobrze że kończy. 1 dobry jego sezon sędziowania nie przekreśli innych bardzo słabych i zabrania nam Mistrza.
1
Aj Szpaku poszedłbyś jak twój guru Szaranowicz na emeryturę i zrobiłbyś miejsce młodszym, takim jak Borek czy Laskowski, jeszcze Wolski doszedł. Rozmienia swoją karierę na drobne, tak jak Buffon.
0
@FIJI Ale na EURO nie przegrał.
0
@FIJI Izrael też nie.
1
@Katalonbar I mówi prawdę.
0
@cchesterr43 Już mnie nudzą te żarciki o Martinie to zwykły piłkarz, który może grać w średniaku Hiszpańskim, a Eriksen to był talent i świetny piłkarz. Christiana to bym porównał do Laudrupa, a takich jak Brait to Dania miała wielu i to wielu lepszych.
0
@IronSanHybrid I tak mają aktualnie podobne szansę w LM do nas, a my teraz jesteśmy w najgorszej sytuacji od lat
2
Eriksen to ich najlepszy piłkarz. Szkoda, że coś takiego się stało. Chłop przerasta każdego ich piłkarza o conajmniej 2 klasy.
2
Brawo Finlandia wrzutka w stylu Realu Zidana i gol, to ich pierwsze ME, a mogą zrobić na tym turnieju coś fajnego.
0
@PlsNotAtletico W Barcelonie to paź, bo przerasta go ten klub, ale w takiej Celcie grałby pierwsze skrzypce.
1
@jeyx77x Idź pajacować do cyrku, a nie tu.
2
Dlatego jestem za bojkotem MŚ. Dla FIFY czy UEFY się liczą pieniądze, a nie ludzkie życie.
0
@Stasiuburza Nie ma co porównywać. Duńczyk mógł umrzeć, a Brazylijczyk po tej kontuzji wrócił dużo szybciej niż mówili.
9
W pewnym momencie, to mi się tak przykro zrobiło. Aż łzy poleciały, a była dziewczyna mówiła, że nie mam serca. Mam serce, ale nie płacze na pokaz. Mam nadzieję, że Eriksenowi nic nie będzie.
2
@DonMatteo901 Człowieku o czym Ty pieprzysz? To jest szok. Wiesz w ogóle co to jest?
0
@Senyer Jesteś idealnym przykładem tego, co napisałem.
66
Widać, że w studiu przeżywają, a wy hejtujecie, bo TVP. Znieczulica okropna... Skąd w niektórych tyle nienawiści?
1
Ceferin chłopie idź na emeryturę i więcej tego sportu nie zatruwaj.
5
@barcanawieki Każdego żal. Nie czemu on.