0

Sakkari coś ty najlepszego zrobiła? :D

0

Krejcikova to mądra zawodniczka obraca siłę Sakkari przeciwko niej. Widać to, bo Czeszka praktycznie nie ma sił.

0

Sakkari jakby ostudziła emocje, to grała by lepiej.

0

Hahaha ta już wstała, ale jakby grała debla i mixa, to by była w podobnej sytuacji do Czeszki.

0

Krejcikova już sił nie ma.

0

Krejcikova ma dopiero 25-26 lat? Ja myślałem, że jest po 30.

2

@PatrychoO Ładna jest, ale wkurza mnie jej wydzieranie się jakby conajmniej seta wygrywała.

0

@deyna2018 Sentyment mam do 1, a 2 na pewno lepsza graficznie.

0

Krejcikova przy tym gemie mistrzostwo. Bardzo ładnie to zagrała.

1

@SaulGoodman A idź tego to bym nawet mojemu psu nie dał.

2

@mekston Irytuje mnie trochę Sakkari, bo cały czas się wydziera. Krejcikova spokojna i opanowana

0

@Rust_Cohle A jak, tak jak wy :D

0

@EleanoR A poza za tym, co to za brak tolerancji dla osób z inną orientacją? Zaraz tu wjedzie Ambomicja czy jak mu tam i zrobi z wami porządek, bo przecież jego kolegów nie ma :D

0

Krejcikova chyba pieluchę zmieniła :D

0

@Rust_Cohle A Ty pewnie chcesz się przekonać na własnej skórze, żeby byłoby inaczej, ale nic z tego, bo wolę dziewczyny :D

1

@amanter Ja bym brał tą Sakkari pod warunkiem, że w nocy nie darła by się tak jak na korcie.

1

@PatrychoO RG to trochę zacofany szlem i tam tego nie ma.

1

@neeed Aktualnie to Ty najbardziej stękasz, że inni stękają. A ja stękam, bo Ty stękasz, że inni stękają.

0

@EleanoR Jak zatwirkuje to uwierzę, że jest kobietą. A tak na serio mam dowody, że jest kobietą. Chętni priv.

2

@Nazio87 Te zapasy mi się już z 3 razy przed EURO skończyły. Więc się dobrze zastanów czy zrobiłeś zapasy.

0

@FC1899Barca Wszystko się zgadza, ale zamień Portugalię na kogoś z dwójki Francja/Hiszpania. Taki obstawiam nawet Finał.

9

Akurat Wijnaldum dostał większe pieniądze od PSG niż od Barcy dużo większe. Więc bym, tak po nim nie płakał, bo Bartomeu by go pewnie sprowadził i by zaoferował mu mniej więcej tyle ile PSG, a mieliśmy raczej uszczuplać pensje, a nie płacić zawodniką po 30 chore pieniądze.

1

@PatrychoO Wydaję mi się, że dziewczyna ma potencjał. Chociaż wątpię, że ma dopiero 17 lat, bo wygląda conajmniej na 20.

0

@DaPidejpi Wiesz kobiety szybciej dojrzewają :D A szczególnie murzynki. Podobna dywagacja była na temat wieku Renato Sanchesa kiedyś.

0

Oglądam właśnie powtórkę Coco Gauff z Krejcikova. Ta młodziutka Gauff ma dopiero 17 lat (rocznik 2004) ma ogromny potencjał, a wy jak uważacie @Encore @michal26 @Colon @Quavosk @PatrychoO @mekston 17 lat i Ćwierćfinał RG, a już rozgrywała dobre mecze w pozostałych 3 wielkich turniejach. Moim zdaniem w przyszłym roku wygra jakiegoś szlema.

0

@Encore Mogę się założyć, że 15 lat po zakończeniu kariery przez Rafę. Ten turniej wygra conajmniej 9-10 różnych zawodników i ten turniej nie zostanie przez nikogo zdominowany, bo zawodnik, który wygra RG będzie miał najwyżej 3 tytuły i nawet nie nawiąże do osiągnięć Hiszpana. Oni młodzi/zdolni m dalej dostają baty od 34-40 latków, którzy powinni odcinać kupony.

0

@Encore Gwarantuje Ci, że nikt tego przez następne 30-50 lat nie pobije. Jak tak będzie to usunę konto.

0

@Quavosk Dodaj jeszcze jakieś IO. Mam nadzieję, że też wygra.

0

@Encore Nadal się już tego RG nawygrywał niech wygra ktoś z dwójki Niemiec/Grek.

1

@Encore Jeszcze się ME nie zaczęły. Poczekajmy na 1 mecze tych drużyn.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?