2 maja 2015, 17:09
1
Neymar dzisiaj na pewno zejdzie.
2 maja 2015, 17:08
7
U naszych piłkarzy w ogóle nie widać zmęczenia.
2 maja 2015, 17:06
0
Messi głową, podanie Alvesa palce lizać!
2 maja 2015, 17:05
24 lata i młody?
2 maja 2015, 17:04
Oglądam właśnie skróty tego 2-4 Realu z Celtą, Varane w przyszłości będzie najlepszym stoperem na świecie, ma zadatki chłopak, szkoda że my nie mamy takiego młodego zdolnego stopera :)
2 maja 2015, 17:01
Czyli już jest 103 liczę jeszcze na jakieś gole Messiego i Neymara i będzie git.
2 maja 2015, 16:59
9
Porównywanie tria MNS do BBC, to obraza dla MNS.
2 maja 2015, 16:56
2
A już spodziewałem się debiutu Vermy niż asysty Iniesty.
2 maja 2015, 16:51
To musiałby dołożyć jeszcze dwie, żeby go dogonić.
2 maja 2015, 16:50
Suarez dogonił Bejla w bramkach, a i tak mniej minut od niego zagrał, brawo Luisito.
2 maja 2015, 16:49
I spokojne 0-2 do przerwy, HD i Laboga szczekają, a Barcelona jedzie dalej
2 maja 2015, 16:48
Iniesta ma asystę ja się chyba zastrzelę.
2 maja 2015, 16:46
A z Elche jakie męczarnie były do gola Pique do szatni, a potem 0-6.
2 maja 2015, 16:43
To Rakitic powinien takie piłki zagrywać, a Messi takie gole strzelać.
Krytykowany Rakitic strzela gola.
2 maja 2015, 16:42
Messi mógł Neymarowi dać.
2 maja 2015, 16:41
Neymar dawaj tego wolnego.
2 maja 2015, 16:39
Rakitic zamiast do Suareza który był nie kryty to on podaje do Messiego w tłoku.
2 maja 2015, 16:37
Kurde Laboga się prawie piskał.
2 maja 2015, 16:35
Cordoba świetny autobus.
2 maja 2015, 16:33
Hahahahah co za gra na czas.
2 maja 2015, 16:32
Xavi w formie jest i nie gra.
2 maja 2015, 16:29
"Wtedy problemem był smutek Cristiano Ronaldo" Ten komentator mnie rozwala.
2 maja 2015, 16:28
Messi mógł spróbować mocniej to strzelić.
2 maja 2015, 16:24
Na Bayern Mathieu, Xavi za Masche i Rakitica.
2 maja 2015, 16:23
Alves chyba kibica zabił.
2 maja 2015, 16:22
Laboga ma cały czas nadzieję.
2 maja 2015, 16:19
Rakitic to nawet jak do tyłu podawał miał stratę.
2 maja 2015, 16:18
Suarez powinien jakiś inny trik spróbować jak siatki mu nie wychodzą.
2 maja 2015, 16:15
Na razie Messi gra jako ŚPO, a Alves na PS.
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
1
Neymar dzisiaj na pewno zejdzie.
7
U naszych piłkarzy w ogóle nie widać zmęczenia.
0
Messi głową, podanie Alvesa palce lizać!
0
24 lata i młody?
0
Oglądam właśnie skróty tego 2-4 Realu z Celtą, Varane w przyszłości będzie najlepszym stoperem na świecie, ma zadatki chłopak, szkoda że my nie mamy takiego młodego zdolnego stopera :)
0
Czyli już jest 103 liczę jeszcze na jakieś gole Messiego i Neymara i będzie git.
9
Porównywanie tria MNS do BBC, to obraza dla MNS.
2
A już spodziewałem się debiutu Vermy niż asysty Iniesty.
0
To musiałby dołożyć jeszcze dwie, żeby go dogonić.
0
Suarez dogonił Bejla w bramkach, a i tak mniej minut od niego zagrał, brawo Luisito.
1
I spokojne 0-2 do przerwy, HD i Laboga szczekają, a Barcelona jedzie dalej
2
Iniesta ma asystę ja się chyba zastrzelę.
0
A z Elche jakie męczarnie były do gola Pique do szatni, a potem 0-6.
1
To Rakitic powinien takie piłki zagrywać, a Messi takie gole strzelać.
2
Krytykowany Rakitic strzela gola.
0
Messi mógł Neymarowi dać.
0
Neymar dawaj tego wolnego.
0
Rakitic zamiast do Suareza który był nie kryty to on podaje do Messiego w tłoku.
0
Kurde Laboga się prawie piskał.
1
Cordoba świetny autobus.
1
Hahahahah co za gra na czas.
2
Xavi w formie jest i nie gra.
0
"Wtedy problemem był smutek Cristiano Ronaldo" Ten komentator mnie rozwala.
0
Messi mógł spróbować mocniej to strzelić.
0
Na Bayern Mathieu, Xavi za Masche i Rakitica.
1
Alves chyba kibica zabił.
0
Laboga ma cały czas nadzieję.
0
Rakitic to nawet jak do tyłu podawał miał stratę.
0
Suarez powinien jakiś inny trik spróbować jak siatki mu nie wychodzą.
1
Na razie Messi gra jako ŚPO, a Alves na PS.