0

13 minuta leci i nic? Co się dzieję?

8

Laboga to chyba do końca życia będzie pamiętał te 9-1 Realu.

0

Chciałbym żeby Rakitic zaczął grać jak przystało na pomocnika bo na razie na 10 podań 2 do przodu reszta do tyłu.

4

No teraz to Neymar mógł strzelać.

3

Już setka Neymara.

3

Laboga to taki 30 letni Hala Dzieciak.

0

Widać Messiego tatuaże, aż czekałem jak zagra w krótkim rękawie :)

0

Dlaczego komentuje Laboga :(

0

Chociaż skład jest wypoczęty w tej części sezonu.

0

Więc po 3 punkty :)

11

Pique z Mathieu to musi być podstawowa para na Bayern, inaczej tego nie widzę.

0

Zupełnie tak powinno być jak graliśmy kiedyś z Milanem o Puchar Gampera, dla Ronaldinho też był krótki filmik o tutaj

0

Myślicie że MNS jest w stanie pobić ten niesamowity rekord Benzemy, Higuaina i Ronaldo, bo mi się wydaję że tak, ale to już dzisiaj powinna paść Manita i 5 goli powinno strzelić same MNS.

1

Zasłużył na to, ale najlepiej, ale jak będzie mecz sentymenty trzeba odłożyć na bok.

0

Cokolwiek byle nie poziome pasy.

22

Muszą go wypożyczać nie mogą go sprzedać? Takie wypożyczenia się nam nie opłacają.

0

Mam nadzieję że ten mecz nie będzie męczarnią tylko spacerkiem, liczę na takie 0-3.

0

Ciekawe czy gdyby dzisiaj Ronaldo złapał jakąś głupią kartkę czy Real by się skutecznie od niej odwołał?

2

Ciekawe co zrobi dzisiaj z Sevillą Ronaldo jak Messi przylutuje dzisiaj hat tricka?

0

Ale to treningówki tylko, jest różnica grać w takich a trenować nieprawdaż?

0

Komentarz usunięty

1

Jestem przekonany że City nie potrafi Pogbie zapewnić LM, my dochodzimy dochodzimy zwykle do Półfinału, a takie City najwyżej potrafi dojść do 1/8. To również powinno być kluczowe do kogo Pogba trafi czy trafi do drużyny która co roku jest jednym z faworytów o LM czy do drużyny która nie potrafi dojść do Ćwierćfinału.

0

Pogba byłby moim wymarzonym pomocnikiem, on w przyszłości będzie lepszy od Zidana. Mam nadzieję że go pozyskamy, tylko bez żadnych przekrętów tak jak z Neymarem.

0

To trofeum po prawej to na pewno nie jest LM, ani Puchar Króla ponieważ Real odpadł z niego w 1/8, to jest trofeum za najlepszego piłkarza Ligi Hiszpańskiej, chodzi i o okładkę Marki.

2

Oj Mou zawsze musi płakać, jak on chce mieć kibiców jak jego drużyna nawet z Newcastle parkuje autobus.

1

Przed Realem nie łatwe zadanie oni tam nie wygrali od 4 lat i w dodatku nikt nie wygrał na stadionie Sevilli od 15 miesięcy.

1

Mam nadzieje że w tym sezonie wygramy Tryplet jesteśmy silniejsi niż w sezonach 2011 2012, 2012 2013 i 2013 2014.

0

http://www.realmadryt.pl/index.php?co=aktualnosci&id=58756&kom=ok Jeszcze tylko wróci Benzema i żegnaj Chicharito.

0

Wystarczy że wszystko wygramy do meczu z Atletico, a Real zaliczy dwie wpadki z Sevillą i Valencią, to Atletico zrobi dla nas szpaler :)

0

Messi jest Bogiem, a Ronaldo atletą który się przewraca przy najmniejszym podmuchu wiatru.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?