Myślicie że MNS jest w stanie pobić ten niesamowity rekord Benzemy, Higuaina i Ronaldo, bo mi się wydaję że tak, ale to już dzisiaj powinna paść Manita i 5 goli powinno strzelić same MNS.
Jestem przekonany że City nie potrafi Pogbie zapewnić LM, my dochodzimy dochodzimy zwykle do Półfinału, a takie City najwyżej potrafi dojść do 1/8. To również powinno być kluczowe do kogo Pogba trafi czy trafi do drużyny która co roku jest jednym z faworytów o LM czy do drużyny która nie potrafi dojść do Ćwierćfinału.
Pogba byłby moim wymarzonym pomocnikiem, on w przyszłości będzie lepszy od Zidana. Mam nadzieję że go pozyskamy, tylko bez żadnych przekrętów tak jak z Neymarem.
To trofeum po prawej to na pewno nie jest LM, ani Puchar Króla ponieważ Real odpadł z niego w 1/8, to jest trofeum za najlepszego piłkarza Ligi Hiszpańskiej, chodzi i o okładkę Marki.
0
13 minuta leci i nic? Co się dzieję?
8
Laboga to chyba do końca życia będzie pamiętał te 9-1 Realu.
0
Chciałbym żeby Rakitic zaczął grać jak przystało na pomocnika bo na razie na 10 podań 2 do przodu reszta do tyłu.
4
No teraz to Neymar mógł strzelać.
3
Już setka Neymara.
3
Laboga to taki 30 letni Hala Dzieciak.
0
Widać Messiego tatuaże, aż czekałem jak zagra w krótkim rękawie :)
0
Dlaczego komentuje Laboga :(
0
Chociaż skład jest wypoczęty w tej części sezonu.
0
Więc po 3 punkty :)
11
Pique z Mathieu to musi być podstawowa para na Bayern, inaczej tego nie widzę.
0
Zupełnie tak powinno być jak graliśmy kiedyś z Milanem o Puchar Gampera, dla Ronaldinho też był krótki filmik o tutaj
0
Myślicie że MNS jest w stanie pobić ten niesamowity rekord Benzemy, Higuaina i Ronaldo, bo mi się wydaję że tak, ale to już dzisiaj powinna paść Manita i 5 goli powinno strzelić same MNS.
1
Zasłużył na to, ale najlepiej, ale jak będzie mecz sentymenty trzeba odłożyć na bok.
0
Cokolwiek byle nie poziome pasy.
22
Muszą go wypożyczać nie mogą go sprzedać? Takie wypożyczenia się nam nie opłacają.
0
Mam nadzieję że ten mecz nie będzie męczarnią tylko spacerkiem, liczę na takie 0-3.
0
Ciekawe czy gdyby dzisiaj Ronaldo złapał jakąś głupią kartkę czy Real by się skutecznie od niej odwołał?
2
Ciekawe co zrobi dzisiaj z Sevillą Ronaldo jak Messi przylutuje dzisiaj hat tricka?
0
Ale to treningówki tylko, jest różnica grać w takich a trenować nieprawdaż?
0
Komentarz usunięty
1
Jestem przekonany że City nie potrafi Pogbie zapewnić LM, my dochodzimy dochodzimy zwykle do Półfinału, a takie City najwyżej potrafi dojść do 1/8. To również powinno być kluczowe do kogo Pogba trafi czy trafi do drużyny która co roku jest jednym z faworytów o LM czy do drużyny która nie potrafi dojść do Ćwierćfinału.
0
Pogba byłby moim wymarzonym pomocnikiem, on w przyszłości będzie lepszy od Zidana. Mam nadzieję że go pozyskamy, tylko bez żadnych przekrętów tak jak z Neymarem.
0
To trofeum po prawej to na pewno nie jest LM, ani Puchar Króla ponieważ Real odpadł z niego w 1/8, to jest trofeum za najlepszego piłkarza Ligi Hiszpańskiej, chodzi i o okładkę Marki.
2
Oj Mou zawsze musi płakać, jak on chce mieć kibiców jak jego drużyna nawet z Newcastle parkuje autobus.
1
Przed Realem nie łatwe zadanie oni tam nie wygrali od 4 lat i w dodatku nikt nie wygrał na stadionie Sevilli od 15 miesięcy.
1
Mam nadzieje że w tym sezonie wygramy Tryplet jesteśmy silniejsi niż w sezonach 2011 2012, 2012 2013 i 2013 2014.
0
http://www.realmadryt.pl/index.php?co=aktualnosci&id=58756&kom=ok Jeszcze tylko wróci Benzema i żegnaj Chicharito.
0
Wystarczy że wszystko wygramy do meczu z Atletico, a Real zaliczy dwie wpadki z Sevillą i Valencią, to Atletico zrobi dla nas szpaler :)
0
Messi jest Bogiem, a Ronaldo atletą który się przewraca przy najmniejszym podmuchu wiatru.