Nie czytam gazet dla Dzieci? Znasz mnie osobiście że tak uważasz? Nie lubię Hala Dzieci i trollów, ale jeszcze bardziej nie lubię fałszywych kibiców Realu którzy liżą dupę wrogowi by się dowartościować.
Oier to widać że to Made in Barcelona, nigdy nie mieliśmy wybitnych bramkarzów V.V też nie był jakiś uzdolniony wiecznie puszczał babole dopiero w sezonie 2013 2014 się ogarnął.
"Pół la décimy już mamy.Niedługo będzie cała :) Potrójna korona będzie nasza ! (wliczając klubowe MŚ)" Ktoś ze strony Realu nie wie że Klubowe Mistrzostwo Świata się do potrójnej korony, raczej jak dzisiaj wygramy to oni mimo pogromu z Grandą nie powinni się cieszyć bo dalej będzie 4pkt i nic się nie zmieni poza paroma bramkami więcej dla Realu.
Kurde jeśli w tym sezonie wygramy jakieś trofea, to w następnym będzie posucha bo tym razem będziemy tacy sami tylko bez Xaviego, Pedro i pewnie Alvesa i zero wzmocnień przez tego bana, aż się boje następnego sezonu.
Iniesta jest lepszy od Jamesa tylko w FIFIE bo ma 89, a James 86. Jeśli FIFA da w 16 Inieście da więcej niż Jamesowi to, to będzie kpina i na poważnie przemyślę by przerzucić się na PES.
0
Nie czytam gazet dla Dzieci? Znasz mnie osobiście że tak uważasz? Nie lubię Hala Dzieci i trollów, ale jeszcze bardziej nie lubię fałszywych kibiców Realu którzy liżą dupę wrogowi by się dowartościować.
0
To jest pewne że będę faworyzował moich piłkarzy, a nie piłkarzy Realu. Ty za to liżesz tyłek kibicom Barcy? I jakoś ci tego nie wypominam.
0
Może to ty jesteś dzieckiem, nie wiem po co się podszywasz pod kibica Realu jak nim nie jesteś. Mam 16 lat nie 15, próbujesz się dowartościować?
0
Oier to widać że to Made in Barcelona, nigdy nie mieliśmy wybitnych bramkarzów V.V też nie był jakiś uzdolniony wiecznie puszczał babole dopiero w sezonie 2013 2014 się ogarnął.
0
No tym komentarzem Laboga pokazał że nadaje się by komentować Ekstraklape, a nie najlepszą Ligę na świecie.
0
Dobra spadaj marna Putko na swój notanik zwany Realmadrid.pl :D
2
Ronaldo 5 bramek wpakował Granadzie, a przyjdzie ciut silniejsze Levante i nie istnieje.
16
Real lepszy od Barcy? A kto wygrał ostatnie GD?
0
Laboga dzisiaj nie żle się pobrudził pewną białą substancją siebie i swojego kolegę.
0
W Realu nadszedł sukcesów po tym pogromie z Granadą, a póżniej Atletico Madryt w ćwierć finale i sezon bez trofeów.
0
Raczej dzisiaj tylko 2.
0
Nie unoś się bo ci żyłka pęknie, miałem na myśli następny sezon, a nie mecz Realu. Naucz się czytać ze zrozumieniem.
0
To jest to dziecko co wlicza KMŚ do potrójnej korony?
1
"Pół la décimy już mamy.Niedługo będzie cała :) Potrójna korona będzie nasza ! (wliczając klubowe MŚ)" Ktoś ze strony Realu nie wie że Klubowe Mistrzostwo Świata się do potrójnej korony, raczej jak dzisiaj wygramy to oni mimo pogromu z Grandą nie powinni się cieszyć bo dalej będzie 4pkt i nic się nie zmieni poza paroma bramkami więcej dla Realu.
0
Oby Pogba i jakiś PO.
0
Kurde jeśli w tym sezonie wygramy jakieś trofea, to w następnym będzie posucha bo tym razem będziemy tacy sami tylko bez Xaviego, Pedro i pewnie Alvesa i zero wzmocnień przez tego bana, aż się boje następnego sezonu.
3
Iniesta jest lepszy od Jamesa tylko w FIFIE bo ma 89, a James 86. Jeśli FIFA da w 16 Inieście da więcej niż Jamesowi to, to będzie kpina i na poważnie przemyślę by przerzucić się na PES.
2
Ja czekam aż Iniesta, Rakitic i Busquets zaczną posyłać takie piłki jak Modrić czy James.
0
Nie warto oglądać, trzeba się skupić na Barcelonie, a nie na Realu.
0
Bale mógł to spokojnie sam wpakować.
0
Benzema ładnie strzelił, ale gdzie była defensywa Granady.
1
Real wychodzi z dołka do dwu meczu z Atletico i potem znowu płacz.
0
Casillas 34 lata, Ramos 29, Pepe 32 , Arbeola 32, Ronaldo 30, Modric 30, no nie wiem czy tylko Modric.
0
Tym występem wujek Blater załatwił Ronaldo nominacje do Top 3.
0
Gra straszną kupę w 2015 nawet go nie ma w Top 10, a Messi jest w formie w 2015 i wrócił na tron.
0
Komentarz usunięty
6
Niech Ronaldo ma Pichichi, ale niech Barcelona ma Potrójną koronę i niech Messi będzie dalej najlepszy na świecie.
0
3 Gol Ronaldo=3 orgazm Labogi.
0
A to James jest naszym piłkarze?
1
Real na tle Granady wypada Bardzo dobrze,ale jak przyjdzie jakiś trochę mocniejszy klub to znowu grają kupę.