0

To samo było przed Malagą, a potem płacz.

3

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

I bardzo dobrze że Pogba do nas dołączy jest opcja że dołączy do nas w styczniu i nie będzie mógł grać w LM lub wypożyczmy go na 1 sezon do Juve i od sezonu 2016 2017 zaczyna grać.

0

Wiele stron podaje że to prawda, jestem zwolennikiem Pogby i Verattiego, uważałem że jeden z nich musi do nas przyjść.

0

Akurat Pogba musi do nas przyjść.

0

Teraz gdy wrócił Thiago coraz więcej będzie na tej stronie płaczków, za każdym razem kiedy tylko Bayern będzie grał, Teraz sobie przypomniałem że on sam chciał odejść i przynajmniej siebie szanował i nie chciał siedzieć na ławce, bo za Martino grałby jeszcze mniej niż za Tito i jego odejście byłoby pewne.

0

Barcelona Enrique>Bayern Guardioli.

0

Dlaczego sędziowie nie odgwizdali dwóch pewnych karnych dla BVB?

0

Albo z Anną Lewandowską.

19

Komentarz usunięty

0

To prawda że Boateng pogryzł i pobił swoją żonę?

0

Trzeba szybko zacząć rozmowy z Boatengiem.

1

Zubi to niech lepiej teraz włączy na Eurosport2 i niech popatrzy jak gra Thiago.

0

Kagawie ten transfer do United żle zrobił teraz jest cieniem samego siebie.

0

Na boisku melduje się nie doszły następca Xaviego.

0

Benatia jak dla mnie wcale dzisiaj dobrze nie gra, komentatorzy nie potrzebnie go chwalą. Kuba zszedł Kagawa wszedł.

0

Jak Lewandowski czy Suarez się zastawią z piłką to praktycznie nie możliwe im jest odebrać czysto.

0

Jak Reus mógł tego nie trafić?

2

To świetna wiadomość, przyda nam się taki silny pomocnik, ten chłopak jeszcze będzie lepszy od Zidana:)

3

Trzeba tak próbować pokonać Neuera, bo on lubi robić wycieczki.

1

Jeszcze tylko Milik nabierze masy i nauczy się grać tyłem do bramki i będziemy mieli dwóch świetnych napadziorów.

0

Teraz to Błaszczykowski nigdy już do Lewandowskiego nie poda.

0

Lewandowski strzela gola.

0

To jest moment Xabiego Alonso.

0

Wiecie co się dzieje z Goetze że też nie gra? kontuzja?

0

Błaszczykowski z meczu na mecz gra coraz lepiej.

2

Tacy genialni wychowankowie jak Puyol,Xavi i Iniesta zdarzają się raz na 50 lat, to nie jest powiedziane że taki Rafinha czy Samper są właśnie taki świetnymi wychowankami.

0

Ustawienie na bardzo Defensywne to nie w stylu Pepa :)

2

Niestety jak ci młodzi dostają szansę i zawodzą, to trzeba sięgać po gwiazdy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?